ParaMag.eu

Uvízla žena s dítětem v časové smyčce?

 Rychlé novinky

Uvízla žena s dítětem v časové smyčce?

Uvízla žena s dítětem v časové smyčce?
Listopad 29
21:47 2018

Velmi zvláštní událost, která dodnes zůstává velkou záhadou, se odehrála v roce 1969 na silnici 167 v americkém státě Louisiana. Tři muži se tu měli údajně setkat se starým automobilem z roku 1940, ve kterém seděla žena s dítětem. Ta je měla požádat o pomoc, ale veterán jim před jejich očima náhle zmizel. Čeho byli svědky tito muži?

Veterán z roku 1940
Nevysvětlitelný případ se měl stát 20. října 1969, kdy muž, který je znám pouze pod iniciály L.C., jel v autě se svým obchodním partnerem po silnici 167 směrem k městu Lafayette. Kolem 13.30 hodiny uviděli před sebou pomalu jedoucí auto. Když se k němu dostali blíž, ukázalo se, že to je starý automobil, který na dálnici neměl co dělat. Mysleli si, že veterán jede zřejmě z nějaké historické akce a po cestě se asi pokazil.

Když auto předjížděli, všimli si, že v autě sedí žena s dítětem v dobovém oblečení, které se již v roce 1969 dávno nenosilo a na poznávací značce byl rok 1940. To je utvrdilo jen v tom, že auto skutečně jede z nějakého srazu veteránů a pravděpodobně potřebuje pomoc.

L.C. i jeho obchodní partner proto přes pootevřené okénko zakřičeli na ženu, zda nepotřebuje pomoc. Žena přikývla, a tak jí naznačili, aby auto zastavila na kraji cesty. Mezitím se k nim zezadu přiblížilo další auto s řidičem, který tomuto zvláštnímu setkání také přihlížel.

Kam auto zmizelo?
Žena s veteránem z roku 1940 zastavila na kraji cesty a auto L.C. zastavilo před ní. Když L.C. z auta vystoupil, zjistil, že veterán z roku 1940 i spolu se ženou a dítětem jednoduše zmizel. Překvapen zůstal i řidič auta, který stál za nimi, protože na vlastní oči viděl, jak staré auto zmizelo i před jeho očima.

Řidič z tohoto auta vystoupil, a ptal se L.C., co se vlastně stalo? Všichni tři zůstali v němém úžasu, protože se stali svědky nevysvětlitelné záhady. Případ později řešila i policie, která ho zdokumentovala, ale tento incident na dálnici nebyl nikdy vyřešen.

O nevysvětlitelný případ se začal zajímat až v roce 1988 americký publicista Ken Meaux, který ho i podrobněji popsal v americkém časopise Strange. Ken Meaux měl setkat i se svědkem celé události, který však nechtěl zveřejnit své jméno, protože měl obavu, že bude označen za blázna. Tento muž si s L.C. i s jeho obchodním partnerem po této příhodě vyměnili adresy i telefonní čísla a dlouhé roky byli spolu v kontaktu. Čeho byli všichni tři svědky, nedokázali vysvětlit ani po letech.

Ken Meaux je přesvědčen, že žena s dítětem ve starém automobilu se kvůli nějaké fyzikální anomálii dostala do časové smyčky, ve které uvízla a navždy zmizela. Potvrdit by to podle Meaux mohla nějaká zpráva z novin z roku 1940, pokud by se tam tedy našla informace o zmizení auta, ve kterém byla žena s dítětem. Pokud by se to někomu podařilo, byl by to podle amerického publicisty důkaz toho, že cestování v čase je reálné.

Ken Meaux po takové zprávě sice pátral, ale nepodařilo se mu nic najít. Mnozí skeptici si však myslí, že muž L.C. i se svým obchodním partnerem si celou událost vymysleli a třetí svědek z dalšího auta ani neexistoval. Otázkou však je, proč by to dělali, a kvůli čemu by tento incident hlásili policii, která tento případ vyšetřovala. Co se tedy ve skutečnosti stalo v roce 1969 na cestě 167 je dosud nevysvětlené.

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Člověk už od nepaměti touží po magické schopnosti být neviditelným před očima jiných. V [...]

Zkuste najít nějaké povídání o městě Chalmer-Ju. Celkově na severu poměrně dost měst-přízraků. Byl jsem v [...]

No něco málo se pokusím poodkrýt: http://cbnymburk.wz.cz/clanky/uvb76.htm [...]

Statistiky

  • 0
  • 17
  • 188
  • 12 865 229
  • 1 300
  • 645