Paranormal

Uvízla žena s dítětem v časové smyčce?

 Rychlé novinky

Uvízla žena s dítětem v časové smyčce?

Uvízla žena s dítětem v časové smyčce?
Listopad 29
21:47 2018

Velmi zvláštní událost, která dodnes zůstává velkou záhadou, se odehrála v roce 1969 na silnici 167 v americkém státě Louisiana. Tři muži se tu měli údajně setkat se starým automobilem z roku 1940, ve kterém seděla žena s dítětem. Ta je měla požádat o pomoc, ale veterán jim před jejich očima náhle zmizel. Čeho byli svědky tito muži?

Veterán z roku 1940
Nevysvětlitelný případ se měl stát 20. října 1969, kdy muž, který je znám pouze pod iniciály L.C., jel v autě se svým obchodním partnerem po silnici 167 směrem k městu Lafayette. Kolem 13.30 hodiny uviděli před sebou pomalu jedoucí auto. Když se k němu dostali blíž, ukázalo se, že to je starý automobil, který na dálnici neměl co dělat. Mysleli si, že veterán jede zřejmě z nějaké historické akce a po cestě se asi pokazil.

Když auto předjížděli, všimli si, že v autě sedí žena s dítětem v dobovém oblečení, které se již v roce 1969 dávno nenosilo a na poznávací značce byl rok 1940. To je utvrdilo jen v tom, že auto skutečně jede z nějakého srazu veteránů a pravděpodobně potřebuje pomoc.

L.C. i jeho obchodní partner proto přes pootevřené okénko zakřičeli na ženu, zda nepotřebuje pomoc. Žena přikývla, a tak jí naznačili, aby auto zastavila na kraji cesty. Mezitím se k nim zezadu přiblížilo další auto s řidičem, který tomuto zvláštnímu setkání také přihlížel.

Kam auto zmizelo?
Žena s veteránem z roku 1940 zastavila na kraji cesty a auto L.C. zastavilo před ní. Když L.C. z auta vystoupil, zjistil, že veterán z roku 1940 i spolu se ženou a dítětem jednoduše zmizel. Překvapen zůstal i řidič auta, který stál za nimi, protože na vlastní oči viděl, jak staré auto zmizelo i před jeho očima.

Řidič z tohoto auta vystoupil, a ptal se L.C., co se vlastně stalo? Všichni tři zůstali v němém úžasu, protože se stali svědky nevysvětlitelné záhady. Případ později řešila i policie, která ho zdokumentovala, ale tento incident na dálnici nebyl nikdy vyřešen.

O nevysvětlitelný případ se začal zajímat až v roce 1988 americký publicista Ken Meaux, který ho i podrobněji popsal v americkém časopise Strange. Ken Meaux měl setkat i se svědkem celé události, který však nechtěl zveřejnit své jméno, protože měl obavu, že bude označen za blázna. Tento muž si s L.C. i s jeho obchodním partnerem po této příhodě vyměnili adresy i telefonní čísla a dlouhé roky byli spolu v kontaktu. Čeho byli všichni tři svědky, nedokázali vysvětlit ani po letech.

Ken Meaux je přesvědčen, že žena s dítětem ve starém automobilu se kvůli nějaké fyzikální anomálii dostala do časové smyčky, ve které uvízla a navždy zmizela. Potvrdit by to podle Meaux mohla nějaká zpráva z novin z roku 1940, pokud by se tam tedy našla informace o zmizení auta, ve kterém byla žena s dítětem. Pokud by se to někomu podařilo, byl by to podle amerického publicisty důkaz toho, že cestování v čase je reálné.

Ken Meaux po takové zprávě sice pátral, ale nepodařilo se mu nic najít. Mnozí skeptici si však myslí, že muž L.C. i se svým obchodním partnerem si celou událost vymysleli a třetí svědek z dalšího auta ani neexistoval. Otázkou však je, proč by to dělali, a kvůli čemu by tento incident hlásili policii, která tento případ vyšetřovala. Co se tedy ve skutečnosti stalo v roce 1969 na cestě 167 je dosud nevysvětlené.

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

No já tam byla, lidé tam běžně chodí, ani mne nějak nenapadlo, proč bych se [...]

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Statistiky

  • 0
  • 66
  • 185
  • 12 636 690
  • 1 332
  • 637
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme