ParaMag

V Egyptě našli mumifikovaného mimozemšťana

 Rychlé zprávy

V Egyptě našli mumifikovaného mimozemšťana

Květen 02
17:51 2014

Nepotvrzená zpráva, že v Egyptě objevili mumifikované tělo mimozemšťana, se šířila v kuloárech už před několika lety. Mumie měla být uložena v pohřební komoře vedle ostatků faraona Senusreta II., který Egyptu vládl v letech 1897 až 1878 př. n. l. Nyní se na veřejnost dostaly další informace včetně fotografie.

Anonymní zdroj z egyptského Ministerstva pro památky k snímku uvádí: „V pyramidě bylo nalezeno pečlivě mumifikované tělo záhadného tvora, vysokého 150 až 160 cm. Objevili ho archeologové poblíž Lahunu, kde zkoumali menší pyramidu z období Senusreta II. Mumie s humanoidními rysy je stará více než 2000 let.“

Nález vyvolal mezi egyptskými úředníky pozdvižení. Oficiální místa trvala na přísném utajení, dokud nebude podivná mumie podrobně prozkoumána, a vláda proto kontaktovala několik renomovaných archeologů. „Každý expert, který mumii viděl, soudí, že není pozemského původu,“ uvádí dále zdroj z ministerstva. „Podle jejich názoru mohlo jít o mimozemšťana, který působil ve funkci poradce egyptského krále.“ Se zveřejněním tohoto závěru má ale egyptská vláda problém. „Egypťané odmítají myšlenku, že by jejich dědictví mohlo pocházet z vesmíru,“ dodává zdroj.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 0
  • 2
  • 193
  • 13 049 934
  • 1 314
  • 658