ParaMag

V Moskvě zbořili ,,vraždící nemocnici”

 Rychlé zprávy

V Moskvě zbořili ,,vraždící nemocnici”

V Moskvě zbořili ,,vraždící nemocnici”
Prosinec 29
16:48 2018

V jednom článku zde na webu jsem psal o opuštěné nemocnici v Moskvě. Nemocnice se nikdy nepoužívala, protože nebyla plně dostavěná.

Stavba začala v 80. letech, ale při stavbě se zjistilo, že se celý komplex začal propadat. Důvodem bylo špatné projektování, protože se stavělo na místě, které bylo podmáčeno malinkou podzemní říčkou, tekoucí přesně pod komplexem, to způsobilo propad přízemí pod zem. Z tohoto důvodu byla stavba odložena.

Později byla stavba úplně zastavena z finančních důvodů. Bylo to těsně po rozpadu SSSR, protože ekonomická situace nedovolila pokračování stavby. Od té doby se v Chovrinské nemocnici scházeli satanisté a bezdomovci. Dost často tam také chodili milovníci extrémní turistiky.

Bohužel v tomto labyrintu mnoho lidí našlo smrt. Nejčastěji tím, že spadli do výtahových šachet nebo se propadli některou z děr v podlaze přímo do zatopeného sklepa.  Po tom, co se v nemocnici dělo se úředníci několikrát rozhodli celou tuto vraždící nemocnici srovnat se zemí. Několikrát jim to z finančních, či jiných důvodů nevyšlo. Tento rok se ale do tohoto obrovského monstra pustila těžká technika a dnes už po Chovrince nad zemí nezbyla ani zeď.

Když se podíváme na fotky nemocnice ze shora, tak nám její půdorys bude připomínat znak biologického nebezpečí.

Zde je menší video: https://youtu.be/3q8AKdn5K00

 

Autor článku

KAVI

KAVI

Jsem člověk co se zajímá o tajemno. Rád píšu weby, hraju PC hry, učím se programovat v C++,C# a Visual Basicu, poslouchám nějakou tu Dance music a sleduju filmy. Mezi moje nejoblíbenější filmy patří: Černobylské deníky, 3:15 zemřeš, Metro (2013), Wolverine, Smrtonosná past a Annabelle.

Related Articles

2 komentáře

 1. Vendelín
  Vendelín Leden 11, 20:11

  Tekoucí říčkou ne tečící.

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Myslíte m ze panenka se nenasla Ale pribeh je z casti pravdivy existuji 2 neli...

Chtěl bych se zeptat, jestli je to video vaše?...

Statistiky

 • 2
 • 132
 • 196
 • 13 097 697
 • 1 315
 • 662