Paranormal

Ve Vrchlabí na Trutnovsku řádil tajemný zvuk!

 Rychlé novinky

Ve Vrchlabí na Trutnovsku řádil tajemný zvuk!

Ve Vrchlabí na Trutnovsku řádil tajemný zvuk!
Červen 22
16:32 2015

Ve středu 17.6.2015 se v horském městečku Vrchlabí poblíž Trutnova ozvaly tajemné zvuky.

Svědek těchto zvuků poslal do redakce krkonošského deníku video, na kterém jsou slyšet tajemné zvuky, které vypadají, jako kdyby je vydávala obrovská zvířata. Autor videa si myslel, že jde prý o zaseklý zásobovací kamion, ale když vylezl na střechu, neviděl nic, co by odpovídalo zdroji zvuku.

Zvuky prý přicházeli od hor, ale co je zavinilo nikdo neví!

Video zde: Nevysvětlitelné zvuky nad Vrchlabím

Zvuky se nevyskytly jen ve Vrchlabí, ale byly zdokumentovány téměř po celém světě.

O tom, co je to vlastně za zvuky, se přou i vědci. Někteří hovoří o elektromagnetickém vrnění emitovaném polární září a radiačními pásy. Podle NASA jde zase o přirozené rádiové emise.

„Ten hluk nás doslova obklopil. Vypadalo to, jako by vycházel zároveň ze země i ze vzduchu. Určitě musel být slyšitelný i v okolních obcích, taková to byla síla,“ popisuje jev jeden ze svědků v Kanadě.  Místní radní své obyvatele uklidňují vysvětlením, které spočívá v tom, že se lidé nechali vyděsit zvuky, které běžně vydávají velké stavební stroje. V každém případě nedokázali kanadští radní uvést stavbu, ze které by se mohly stroje ozývat. Navíc zprávy o podobných zvucích přicházely i z jiných částí Kanady a dokonce i ze Spojených států.

Zde je video natočené v Kanadě: Nevysvětlitelné zvuky v Kanadě

Sdílet

BIO autora

KAVI

KAVI

Jsem člověk co se zajímá o tajemno. Rád píšu weby, hraju PC hry, učím se programovat v C++,C# a Visual Basicu, poslouchám a občas udělám nějakou tu Dance music a sleduju filmy. Mezi moje nejoblíbenější filmy patří: Černobylské deníky, 3:15 zemřeš, Metro (2013), Wolverine, Smrtonosná past a Annabelle. Nyní je možné mě najít zde (Testování): http://sigiblog.tk

Související články

2 komentáře

 1. Josh
  Josh Srpen 03, 23:09

  Zní to jako blábol šílence v naší vědeckostí posedlé epoše, ale do několika let se ukáže, že jsem měl pravdu. Tak tedy: to, co se ozývá v poslední době za téměř identické zvuky po celém světě je to, co je už dva tisíce let popsané v Bibli ve Zjevení Janově jako zvuk polnice andělů, kteří ohlašují, co má přijít za pohromy na svět. Kdo má oči a uši, ale taky mozek ke zpracování smysly přijatých informací, si dříve či později udělá shodný názor. Nezáleží na čase, ano, možná už bude zřejmě pozdě, ale pravda je taková. Uprchlické vlny, Islámský stát, plány na převzetí totální ontroly nad světem hrstkou lidí a jimi ovládaných nadnárodních firem a organizací, to je jen špička ledovce. To, co je pod hladinou, si zatím moc lidí nevšímá. A pro moudrého to není ani důležité. Tomu stačí změnit svůj vnitřní život k dobru a v ideálním případě se připravit na přežití (duchovně, duševně i fyzicky) v čas nadcházejících problémů, které na sebe nenechají dlouho čekat. Howgh!

  Odpovědět
  • k0m1s
   k0m1s Srpen 04, 16:21

   Musím s Vámi naprosto souhlasit. A jako blábol šílence, jak to nazýváte, bych to já ze svého pohledu opravdu neviděl. To bychom museli být blázni oba.

   Odpovědět

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

Dobrý den, ano, lidově řečeno - trefil jste hřebíček na hlavičku :) [...]

Dobrý den, mám dotaz, co na tom je že satelity vidí skrz mraky? Já se [...]

Nikdo není neomylný :) Opravíme //edit: opraveno [...]

Zajímavý článek, ale proč je tam tolik pravopisných chyb? [...]

Zuz

Moc hezký článek! [...]

SUper článek, jen jsem se chtěl zeptat až si budu dělat vízum, stačí mi tohle? [...]

Statistiky

 • 0
 • 94
 • 243
 • 12 367 934
 • 1 314
 • 622
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme