ParaMag

Ve Vrchlabí na Trutnovsku řádil tajemný zvuk!

 Rychlé zprávy

Ve Vrchlabí na Trutnovsku řádil tajemný zvuk!

Ve Vrchlabí na Trutnovsku řádil tajemný zvuk!
Červen 22
16:32 2015

Ve středu 17.6.2015 se v horském městečku Vrchlabí poblíž Trutnova ozvaly tajemné zvuky.

Svědek těchto zvuků poslal do redakce krkonošského deníku video, na kterém jsou slyšet tajemné zvuky, které vypadají, jako kdyby je vydávala obrovská zvířata. Autor videa si myslel, že jde prý o zaseklý zásobovací kamion, ale když vylezl na střechu, neviděl nic, co by odpovídalo zdroji zvuku.

Zvuky prý přicházeli od hor, ale co je zavinilo nikdo neví!

Video zde: Nevysvětlitelné zvuky nad Vrchlabím

Zvuky se nevyskytly jen ve Vrchlabí, ale byly zdokumentovány téměř po celém světě.

O tom, co je to vlastně za zvuky, se přou i vědci. Někteří hovoří o elektromagnetickém vrnění emitovaném polární září a radiačními pásy. Podle NASA jde zase o přirozené rádiové emise.

„Ten hluk nás doslova obklopil. Vypadalo to, jako by vycházel zároveň ze země i ze vzduchu. Určitě musel být slyšitelný i v okolních obcích, taková to byla síla,“ popisuje jev jeden ze svědků v Kanadě.  Místní radní své obyvatele uklidňují vysvětlením, které spočívá v tom, že se lidé nechali vyděsit zvuky, které běžně vydávají velké stavební stroje. V každém případě nedokázali kanadští radní uvést stavbu, ze které by se mohly stroje ozývat. Navíc zprávy o podobných zvucích přicházely i z jiných částí Kanady a dokonce i ze Spojených států.

Zde je video natočené v Kanadě: Nevysvětlitelné zvuky v Kanadě

Autor článku

KAVI

KAVI

Jsem člověk co se zajímá o tajemno. Rád píšu weby, hraju PC hry, učím se programovat v C++,C# a Visual Basicu, poslouchám nějakou tu Dance music a sleduju filmy. Mezi moje nejoblíbenější filmy patří: Černobylské deníky, 3:15 zemřeš, Metro (2013), Wolverine, Smrtonosná past a Annabelle.

Related Articles

3 komentáře

 1. Josh
  Josh Srpen 03, 23:09

  Zní to jako blábol šílence v naší vědeckostí posedlé epoše, ale do několika let se ukáže, že jsem měl pravdu. Tak tedy: to, co se ozývá v poslední době za téměř identické zvuky po celém světě je to, co je už dva tisíce let popsané v Bibli ve Zjevení Janově jako zvuk polnice andělů, kteří ohlašují, co má přijít za pohromy na svět. Kdo má oči a uši, ale taky mozek ke zpracování smysly přijatých informací, si dříve či později udělá shodný názor. Nezáleží na čase, ano, možná už bude zřejmě pozdě, ale pravda je taková. Uprchlické vlny, Islámský stát, plány na převzetí totální ontroly nad světem hrstkou lidí a jimi ovládaných nadnárodních firem a organizací, to je jen špička ledovce. To, co je pod hladinou, si zatím moc lidí nevšímá. A pro moudrého to není ani důležité. Tomu stačí změnit svůj vnitřní život k dobru a v ideálním případě se připravit na přežití (duchovně, duševně i fyzicky) v čas nadcházejících problémů, které na sebe nenechají dlouho čekat. Howgh!

  Odpovědět na komentář
  • k0m1s
   k0m1s Srpen 04, 16:21

   Musím s Vámi naprosto souhlasit. A jako blábol šílence, jak to nazýváte, bych to já ze svého pohledu opravdu neviděl. To bychom museli být blázni oba.

   Odpovědět na komentář
 2. S 82
  S 82 Září 12, 16:59

  Ten zvuk neni temer identicky,ten je uplne identicky.Staci si to parkrat poslechnout a porovnat.Napr.to Vrchlabsky video je uplne shodny s jednim podobnym videem z Ameriky.

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

 • 0
 • 90
 • 152
 • 13 228 089
 • 1 334
 • 670