Věštba staré cikánky

Věštba staré cikánky

Věštba staré cikánky

2 komentáře 📅16 července 2014, 20:24

Před rokem jsme byly s kamarádkou na pouti. Máme rády tajemno, takže jsme neváhaly a zašly si do stánku kde věštila stará cikánka. Říkala nám, že umí číst z ruky, tak jsem jí dala peníze, aby se podívala na můj osud. Nejdříve řekla několik věcí, které na můj život přesně seděly a poté začala číst budoucnost. Řekla mi, že vidí dvě radostné události, které mě čekají už brzy. Jedna bude v oblasti kariéry a druhá v oblasti v oblasti rodiny. Pak mi pověděla, že vidí dlouhou cestu na sever a pak jen dlouhou dobu zírala do dlaně. Když jsem se jí zeptala, co tam ještě vidí, zavřela mi dlaň a řekla mi že dál číst nebude. Docela mě to vyděsilo, ale říkala jsem si že na mě určitě jen hrála komedii. Jenže pak se ty věštby začaly plnit. Záhy jsem dostala zajímavou pracovní nabídku a vzala jsem nové místo. Pak nám sestra oznámila že je těhotná. A to nejlepší mělo teprve přijít. Na diskotéce jsem se seznámila s mým současným přítelem. Já pocházím z jižních Čech a on z Liberce. Za dva měsíce jsem se k němu nastěhovala. Myslím si, že to měla být ona dlouhá cesta na sever. Teď mám ale strach co přijde. Věštkyně mi to z nějakého důvodu nechtěla říct, tak se bojím, že to bude něco zlého. Ostatní mi říkají, ať tomu nevěřím že si to akorát přivolám, ale mě se to moc nedaří.

Zdoj: Enigma 8/2014

2 komentáře

 1. alena
  04 března 2018, 15:21 alena

  dobry den ja sem romka .a vseci bíle lidi vsechny romy davaji do jednoho pytle.ale ja nejsem takova jako ostatni takze nekteri se nad sebou zamyslete a dekuji za odpoved

  Odpovědět
 2. petra
  18 března 2018, 22:11 petra

  máte pravdu.nejsů všecí stejní a neměly by odsuzovat romů.já mam dost romských kamarádů a možu řéc že sů čistotnější a pracující víc než bílý.

  Odpovědět

Zanechat komentář