ParaMag.eu

Věštba staré cikánky

Věštba staré cikánky

Červenec 16
20:24 2014

Před rokem jsme byly s kamarádkou na pouti. Máme rády tajemno, takže jsme neváhaly a zašly si do stánku kde věštila stará cikánka. Říkala nám, že umí číst z ruky, tak jsem jí dala peníze, aby se podívala na můj osud. Nejdříve řekla několik věcí, které na můj život přesně seděly a poté začala číst budoucnost. Řekla mi, že vidí dvě radostné události, které mě čekají už brzy. Jedna bude v oblasti kariéry a druhá v oblasti v oblasti rodiny. Pak mi pověděla, že vidí dlouhou cestu na sever a pak jen dlouhou dobu zírala do dlaně. Když jsem se jí zeptala, co tam ještě vidí, zavřela mi dlaň a řekla mi že dál číst nebude. Docela mě to vyděsilo, ale říkala jsem si že na mě určitě jen hrála komedii. Jenže pak se ty věštby začaly plnit. Záhy jsem dostala zajímavou pracovní nabídku a vzala jsem nové místo. Pak nám sestra oznámila že je těhotná. A to nejlepší mělo teprve přijít. Na diskotéce jsem se seznámila s mým současným přítelem. Já pocházím z jižních Čech a on z Liberce. Za dva měsíce jsem se k němu nastěhovala. Myslím si, že to měla být ona dlouhá cesta na sever. Teď mám ale strach co přijde. Věštkyně mi to z nějakého důvodu nechtěla říct, tak se bojím, že to bude něco zlého. Ostatní mi říkají, ať tomu nevěřím že si to akorát přivolám, ale mě se to moc nedaří.

Zdoj: Enigma 8/2014

BIO autora

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Související články

2 komentáře

 1. alena
  alena Březen 04, 15:21

  dobry den ja sem romka .a vseci bíle lidi vsechny romy davaji do jednoho pytle.ale ja nejsem takova jako ostatni takze nekteri se nad sebou zamyslete a dekuji za odpoved

  Odpovědět
 2. petra
  petra Březen 18, 22:11

  máte pravdu.nejsů všecí stejní a neměly by odsuzovat romů.já mam dost romských kamarádů a možu řéc že sů čistotnější a pracující víc než bílý.

  Odpovědět

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hlavní menu

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

Opraveno, děkuji za upozornění :) [...]

Tekoucí říčkou ne tečící. [...]

Proč se ptáte na Pražské metro, když to víte, tedy aspoň se tak tváříte http://paramag.eu/nejcenzurovanejsi-tema-ceskeho-internetu-tajne-tunely-pod-prahou/ [...]

Jestli "to" tam ještě poletuje, tak určitě "to" už někdo od nás pozemšťanů (astronautů) měl [...]

Každý zážitek při klinické smrti je jiný někdo vidí Ježíše někdo vidí Alláha někdo nevidí [...]

to je wendigodruh č 2 ten slabš proto že to je jelen kozel a muž [...]

FaceBook

TOPlist

Statistiky

 • 0
 • 152
 • 211
 • 12 713 891
 • 1 334
 • 644