ParaMag

VIDEO: Démoni útočící na dům v Indianě

 Rychlé zprávy

VIDEO: Démoni útočící na dům v Indianě

VIDEO: Démoni útočící na dům v Indianě
Leden 23
12:55 2016

Velmi podivný příběh se začal odehrávat v roce 2011 v americkém městě Gary ve státě Indiana. Právě do tohoto města se přistěhovala Američanka Latoya Ammonsová se svými třemi dětmi a matkou Rosou Campbellovou, kde si pronajala starší rodinný dům na ulici Carolina Street.
O pár dní na to, se v jejich domě začaly dít neobvyklé události, které i podle amerických úřadů jednoznačně zapříčinili paranormální bytosti, které se v domě zdržovali.

Démoni útočí …
Latoya Ammonsová začala nejprve v noci v domě slyšet kroky, údery do nábytku a vrzající dveře. Ze začátku si myslela, že to dělá její matka, která v noci chodila na záchod. Později se ukázalo, že všechny tyto podivné zvuky slyšela i Latoyina matka, a i ona si myslela, že je v noci způsobuje její dcera, když chodila na toaletu. Divné zvuky začaly v krátkém čase stupňovat, a dcera s matkou začali hledat racionální vysvětlení – za zvuky se totiž mohlo skrývat nějaké zvíře, které do jejich domu každou noc chodilo.

To se však nepotvrdilo, naopak začalo se ukazovat, že za zvuky se skrývá něco mnohem tajemnějšího. Potvrdila to i matka Latoya, která dceři řekla, že na chodbě za sebou slyšela neobvyklé kroky, a když se otočila, nikdo za ní nestál. Na stěně však zahlédla několik stínů jakýchsi postav. Vše se zhoršilo o pár měsíců později, když Latoya slyšela z pokoje své dvanáctileté dcery hrůzostrašné výkřiky.

Když vešla do jejího pokoje, viděla jak se její dcera ještě ve spánku vznášela nad postelí. Jak sama řekla: “Začala jsem se modlit a dcera pak klesla zpět na postel. Vůbec nic si z toho večera nepamatovala. “O několik dní zase viděla, jak její sedmiletého syna nějaká neznámá síla odhodila z koupelny. Po tomto incidentu okamžitě zavolala na policii. Policisté, kteří však do domu přišli, nechtěli věřit tomu, že v domě straší a obývají ji nějaké temné síly.

Latoya Ammonsová proto kontaktovala několik jasnovidců a kněží. Všichni jí po přezkoumání domu potvrdili nepříjemný verdikt – dům je prý plný démonů, a proto udělá nejlépe, pokud se z domu s celou rodinou odstěhuje.

2415021

Americké úřady zasahují
Latoya Ammonsová však neměla na další stahování peníze, a proto byla nucena v domě zůstat. Situace se zhoršovala, a její děti byly viditelně stále v horším stavu. Všechny tři měli zarudlé oči, strhané tváře, a navíc když mluvily, jejich hlas často přeskakoval do hlubokého tónu.

O zubožené děti se proto začali zajímat i pracovníci ze Služby na ochranu dětí – CPS a Oddělení dětských služeb – DCS, kteří chtěli zjistit, zda jejich matka úmyslně nezanedbává. Pracovníkům obou úřadů však Latoya vysvětlila, že ví o špatném zdravotním stavu svých dětí, ale za viníky označila démony, kteří obývají jejich dům.

Samozřejmě, že jí nikdo nechtěl věřit, v CPS i DCS si mysleli, že je duševně nemocná. Návštěvy pracovníků obou úřadů se proto často opakovaly, a tak se svědkem temných sil v domě stal i jeden pracovník z DCS. Během návštěvy sám viděl, jak jedno z nejmladších dětí něco nadzvedlo do vzduchu, a pak s ním hodilo o stěnu.

Celý neuvěřitelný incident pak tento pracovník uvedl v oficiální zprávě. Všechny tři děti byly kvůli svému velmi špatnému zdravotnímu stavu převezeny do nemocnice, kde je vyšetřoval doktor Geoffrey Onyeukwu, který později uvedl: “Děti na mě mluvili podivnými tlumenými hlasy. Ale až na to, že byly velmi zesláblé, nenašel jsem, že by byly svou matkou týrány nebo že by byly nějak nemocné. ”

2415015

Latoya Ammonsová byla v nemocnici podrobena psychiatrickému vyšetření, právě kvůli tomu, co mluvila o démonech. Psychiatři ji podrobili několika testům, po kterých se ukázalo, že je duševně zcela v pořádku. Nikdo vůbec nevěděl, co si má o Ammonsové, jejich dětech a démonech v jejich domě myslet.

O co tady vlastně jde?
Nejpodivnější incident se odehrál v nemocnici, kde byly všechny tři děti vyšetřovány a drženy v péči lékařů. Devítiletý chlapec prý začal chodit po nemocničním stropě, což potvrdila jedna z nemocničních sester, která to viděla na vlastní oči.

Její výpověď byla zaznamenána v oficiální závěrečné zprávě Valerie Washingtonové z DCS. Případu se pak ujal místní policejní kapitán Charles Austin, který byl velmi skeptický ke všem výpovědím, které byly uvedeny v oficiální zprávě DCS. Během svého vyšetřování vyslechl všechny lidi, kteří přišli do styku s rodinou Latoyi Ammonsové od lékařů, psychiatrů, pracovníků DCS a CPS až po sousedy.

Nakonec musel změnit názor. Jeho kolegům se totiž podařilo v domě vyfotit jakési průsvitné mlžné obličeje. Navíc když jednou Austin odešel z domu, ve kterém si prověřoval další důkazy, v autě s jeho sedadlem něco pořádně lomcovalo. Podle něj to pravděpodobně mělo něco společného se strašidelným domem. Latoyi Ammonsové se nakonec podařilo sehnat peníze, a s celou svou rodinou se přestěhovala do města Indianapolis, kde je už žádné tajemné síly neobtěžovaly.

Strašidelný dům, ve kterém se vše odehrálo, má dnes nové nájemníky a zatím nebyly žádné nevysvětlitelné paranormální jevy novými nájemci hlášeny. Zda se temné síly ozvou později nebo byly nějakým způsobem spojeny jen s rodinou Latoyi Ammonsové zatím nedokáže říct nikdo.

Policejní kapitán Charles Austin, který celé vyšetřování oficiálně ukončil v roce 2014 řekl, že na začátku byl vůči oficiální zprávě úředníků z DCS a zprávě z nemocnice velmi skeptický, ale jeho vlastní vyšetřování a incident, který se mu stal ho utvrdily v tom, že v domě musely být skutečně démoni, a paní Ammonsové ve všem co zažila plně důvěřuje. Dá se tedy všemu věřit nebo o co tady vlastně jde?

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 2
  • 232
  • 261
  • 13 046 658
  • 1 313
  • 658