ParaMag.eu

VIDEO: Je na dně moře UFO? Anomálie Baltského moře

 Rychlé zprávy

VIDEO: Je na dně moře UFO? Anomálie Baltského moře

VIDEO: Je na dně moře UFO? Anomálie Baltského moře
Prosinec 01
20:37 2018

Objekt zvaný anomálie Baltského moře je už několik let zajímavým tématem pro milovníky záhad. Je na dně moře a nikdo nedokáže přesně říct co to je, ale nejpravděpodobnější verze je, že jde o potopené UFO.

V hloubce 85 metrů v moři mezi Švédskem a Finskem objevily v červnu 2011 oválný objekt připomínající skálu, který je dlouhý 60 metrů. Za objevem stojí Peter Lindberg a Dennis Åsberg s jejich týmem Ocean X. Na objekt narazily během pátrání po starém vraku lodi.

Jak se výzkumníci blížili k objektu, jejich přístroje přestávaly fungovat, ale když se od něj vzdálili zhruba o 200 metrů, přístroje opět naskočily do normálu. Pak se opět vrátili nad objekt a situace se opakovala – všechna elektrická zařízení, včetně satelitního telefonu, nefungovaly. Proto není možné zachytit objekt na kvalitní fotografii zblízka.

Vědci spekulovali, že možná se objekt s mnoha výčnělky vytvořil přirozeným způsobem ještě v době ledové, ale nejnovější výzkumy ukázaly, že “anomálie Baltského moře” obsahuje kovy, jaké se v přírodě nevyskytují. Odkud tedy pocházejí?

Mnozí se domnívají, že jde o mimozemský objekt, přesněji kosmickou loď. I když záhadný objekt na první pohled vypadá jako přírodní skála, zdá se, že na jeho okraji jsou schody, které by mohly vést dovnitř. Této verzi vysvětlení přidávají na pravděpodobnosti i stopy, které se vlečou několik stovek metrů za objektem. Ty mohly vzniknout, když záhadný objekt spadl do moře a klouzal se po dně, dokud zcela nezastavil a už se více nepohnul.

Co si myslíte, je to potopené UFO nebo prastará skála?

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 0
  • 188
  • 196
  • 12 949 843
  • 1 303
  • 653