Paranormal

VIDEO: Nejnovější skotský poltergeist – i policie potvrdila paranormální jevy

 Rychlé novinky

VIDEO: Nejnovější skotský poltergeist – i policie potvrdila paranormální jevy

VIDEO: Nejnovější skotský poltergeist – i policie potvrdila paranormální jevy
Červen 14
17:06 2018

Na jihu Skotska ve městě Rutherglen začaly v domě, ve kterém bydlela svobodná matka se svým dospívajícím synem, odehrávat nevysvětlitelné paranormální jevy, které se tam předtím nikdy nevyskytovaly.

Skotští vyšetřovatelé jsou přesvědčeni, že byli svědky řádění poltergeista (tedy hlučného ducha) a případem se začali zabývat už i lovci duchů. Co všechno se v domě odehrávalo?

Překvapení policisté
Když dostali policisté z tísňové linky hlášení, že ve městě Rutherglen na ulici Stonelaw nahlásila vystrašená žena, která se představila jako Catherine Shreenan narušení jejího domu, mysleli, že to bude jen rutinní záležitost. Později se však ukázalo, že tento případ bude mnohem náročnější než se ze začátku zdál.

Vše začalo náhle v první srpnový víkend roku 2016, kdy se začaly v domě ozývat zvláštní zvuky a několik předmětů se nečekaně přesunulo ze svých míst na zcela jiná místa, kde je nedala ani Catherine a ani její syn.

Během víkendu se však tyto nevysvětlitelné jevy vystupňovaly až tak, že 51-letá Catherine Shreenan se svým dospívajícím synem začali mít velké obavy, a proto v pondělí 8. srpna zavolali policii.

Policisté se však v domě dlouho nezdrželi, protože nikoho kromě ženy, jejího syna a psa v domě nenašli. Když však policisté dostali i druhý den totéž nahlášení od Catherine Shreenan, začaly se případu věnovat důkladněji. Ukázalo se, že v domě skutečně někdo nebo něco je, protože i přivolaní policisté byli svědky paranormálních jevů, se kterými se dosud ještě nesetkali.

Policie nedokázala pomoci
Mnozí zasahující policisté, kteří se v domě na ulici Stonelaw vystřídali, potvrdili zvědavým médiím, že v domě pravděpodobně řádí poltergeist a někteří policisté ho přirovnali k slavnému případu poltergeista z britského Enfieldu. Policisté byli svědky toho, jak v domě létaly kusy oblečení z jedné strany místnosti na druhou, dveře se samovolně otevíraly a zavíraly, světla se rozsvěcovala a zhasínala a různé předměty náhle měnily svou polohu.

Foto: Glasgowlive, Eveningtimes

Foto: Glasgowlive, Eveningtimes

Skotské noviny informovaly veřejnost o tom, že policie byla bezradná a ženě se synem nedokázala nijak pomoci. Policisté zavolali do domu i své nadřízené, protože z řádění temných sil byl sami velmi vyděšení. No ani po příchodu policejních expertů nedokázala policie rodině pomoci, přesto, že všichni byli svědky paranormálních jevů a sami viděli, že se nejedná o žádný podvod.

Catherine Shreenan se svým synem byli proto nuceni odejít včas ke svým příbuzným a policisté dokonce požádali o pomoc místního faráře, který dům vysvětil.

Skotští vyšetřovatelé začali pátrat i v historii domu a rodiny Shreenanovy, aby objasnily paranormální jevy odehrávající se v tomto domě. Jak potvrdila Catherine Shreenan a její syn, v domě se nic podobného v minulosti neodehrálo. Ozvali se i lovci duchů, kteří přirovnávají řádění tohoto poltergeista s tím z Enfieldu a rodině nabídli svou pomoc.

Co policie zjistila o historii tohoto domu, a zda se nějakým způsobem podařilo ukončit projevy poltergeista, zatím není známo a dnes již o případu média neinformují. Na to, kdo nebo co stálo za paranormálními jevy v domě na ulici Stonelaw, si musíme ještě počkat.

Videogalerie:

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

No já tam byla, lidé tam běžně chodí, ani mne nějak nenapadlo, proč bych se [...]

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Statistiky

  • 0
  • 122
  • 248
  • 12 631 827
  • 1 332
  • 637
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme