Paranormal

VIDEO: Obíhá Zemi 13 tisíc let starý mimozemský satelit?

VIDEO: Obíhá Zemi 13 tisíc let starý mimozemský satelit?

VIDEO: Obíhá Zemi 13 tisíc let starý mimozemský satelit?
Březen 06
12:20 2016

V roce 1954 vyšla v americkém deníku The San Francisco Examiner velmi neobvyklá zpráva od Letectva Spojených států amerických, které tvrdilo, že kolem Země obíhá satelit. Tato zpráva vyvolala mezi představiteli americké armády zděšení a mezi americkými obyvateli doslova paniku.
Do roku 1954 totiž ještě nebyly dvě světové velmoci – USA a Sovětský svaz, schopné vyslat cokoliv do vesmíru. Komu tedy satelit patřil, a byl vůbec pozemského původu?

Kdo zhotovil neznámý satelit?
Po oznámení představitelů Letectva Spojených států amerických, že skutečně kolem Země krouží neznámý objekt, se začalo zkoumat, kdo by za satelitem mohl stát. Tehdejší vesmírná technika totiž byla jen na začátku vývoje, kdy Sovětský svaz a USA soupeřily kdo jako první dobude vesmír. Američané si proto mysleli, že Sovětský svaz je v dobývání vesmíru předběhl svou první umělou družicí.

Jak se však ukázalo, Sovětský svaz ještě také neměl vyvinutou žádnou družici, která by byla schopna létat ve vesmíru. Přesto, že již tehdy začala studená válka, Američané Sovětům věřili v tom, že družici do vesmíru ještě ani oni nevypustili, protože by se tím určitě Sovětský svaz před celým světem nepochybně pochválil.

2436985Komu tedy neznámý satelit patřil se vůbec nevyřešilo. Po roce 1954 se už o neznámém satelitu nemluvilo vůbec, a lidé na něj pomalu zapomínali.

Další zpráva o neznámém satelitu na oběžné dráze se objevila až v roce 1960, kdy už kolem Země kroužilo několik sovětských i amerických satelitů. 11. února 1960 se v amerických novinách objevila zpráva, že radar amerického námořnictva, který sloužil na odhalování nepřátelských družic na oběžné dráze, zachytil tajemný tmavý objekt, který byl schopen oběhnout planetu Zemi již za 104,5 minuty.

Tato rychlost byla v té době dvakrát rychlejší než jak dokázali vyvinout umělé družice USA a Sovětského svazu. Neznámý objekt tedy nemohl patřit ani jedné z těchto dvou velmocí. Kdo tedy mohl mít v té době takovou technologii, když to nebyly USA a ani Sovětský svaz?

První fotografie neznámého satelitu
První snímky neznámého objektu obíhajícího kolem Země, který dostal pojmenování Black Knight, se podařilo udělat 3. září 1960 americké společnosti Grumman Aircraft Engineering Corporation, která vyráběla vojenská a civilní letadla. Fotografie, které měly zůstat přísně utajené, však unikly na veřejnost.

2436981Na snímcích byl vidět velký černý objekt, který měl na jednom konci jakési špičaté zakončení podobající se na zobák. Z uniklých fotografií bylo i odborníkům zcela jasné, že tento létající objekt nemohli v té době lidé vytvořit.

Ředitel Adlerova planetária v Chicagu Robert L. Johnson o tomto objektu řekl: “Ten tajemný objekt, ať se již jedná o cokoliv, jako kdyby si žil vlastním životem. Na rozdíl od jiné člověkem vyrobené technologie, která se na oběžné dráze nachází, totiž nemá ani pravidelný harmonogram obletu Země.”

Mohlo se tedy jednat o mimozemský satelit, který monitoroval planetu Zemi, tak jak si mysleli laici i někteří odborníci?

Záhada satelitu přetrvává a začátkem 70. let minulého století se zjistilo, že neznámý satelit vydává i elektrický signál, který mohly zachytit i některé pozemské radiostanice. Ani jedné z nich se však signál nepodařilo rozluštit. To se podařilo až skotskému astronomovi Duncanovi Lunanovi, který v roce 1973 signál dekóduje, a odborníci zůstali v šoku.

Lunan o tom řekl: “Signál se mi podařilo dekódovat. V podstatě se jedná o informaci, která je stará 12 600 let a zobrazuje astronomickou mapu souhvězdí Pastýře.” Pokud by tedy byla zpráva, kterou satelit Black Knight vysílal stará 12 600 let, stejně ne-li více musel být starý i neznámý tmavý satelit.

2436987Pokud by to byla pravda, kdo ho tedy zhotovil a vypustil na oběžnou dráhu Země před téměř 13 000 lety? Podle zavedené historie to lidé určitě nebyli, protože lidské civilizace byly v té době ještě v plenkách. Mohla ho tedy dát na oběžnou dráhu nějaká neznámá mimozemská civilizace, která v té době navštívila planetu Zemi, a takovýmto způsobem chtěla sledovat rozvíjející se život na modré planetě?

Všechno jsou to jen dohady, faktem však zůstává, že nikdo neuměl říct odkud by tento satelit mohl pocházet. Poslední fotografie satelitu Black Knight pocházejí z roku 1998 a vytvořila je NASA. Všechny snímky jsou i podle expertů pravé, a nebyly nijak upravovány.

Od té doby už o satelitu Black Knight nikdo neslyšel, a jeho další fotografie se již neobjevily. Obíhá ještě neznámý satelit naši planetu nebo ho experti z NASA nějakým způsobem odchytili, jeho tisícileté tajemství odhalili, ale před veřejností dobře utajili?

Videogalerie:

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Mb

Sice nikdo neni dokonaly,ale napr. poly a vlady snad nikdy nebudou s i, ale s [...]

Nat

Cameronovo sadistických praktikách... To jako vážně? [...]

Statistiky

  • 0
  • 27
  • 216
  • 12 593 140
  • 1 329
  • 635
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme