ParaMag

VIDEO: Případ vraždy ve Francii po sto letech: Byl odsouzen nevinný?

 Rychlé zprávy

VIDEO: Případ vraždy ve Francii po sto letech: Byl odsouzen nevinný?

08 srpna
20:54 2019

Vražda, která trápí Francii již skoro století, zůstává záhadou. Guillaume Seznec byl v roce 1924 odsouzen k provádění těžkých nucených prací, za vraždu svého spolupracovníka Pierra Quéméneura. Ale možná jeho smrt opravdu nemá na svědomí on.

V květnu 1923 obchodník se dřevem Guillaume Seznec cestoval s Pierrem Quéméneurem z města Rennes v Bretani do Paříže, aby tam nakoupili auta, která nechala ve Francii po válce Američané. Zpět do Rennes se ale vracel Seznec sám.

Seznec řekl, že Quéméneur chtěl jet zpět vlakem, ale už ho nikdo nikdy neviděl a nenašlo se ani jeho tělo. Bylo mnoho možností, co se mohlo stát s Pierrem Quéméneurem, ale vyšetřovatelům se nejvíce zamlouvala verze vraždy. A jelikož Seznec byl poslední, který ho viděl živého, on se stal hlavním podezřelým a nakonec i odsouzeným za vraždu Quéméneura, aniž někdo někdy viděl vražednou zbraň nebo mrtvé tělo Pierra Quéméneura.

Během soudu i po zbytek života hlásal Guillaume Seznec, že ​​je nevinný. Soud však každý ze 14 pokusů Sezneca i jeho potomků o očištění jeho jména smetl ze stolu.

Objevila se však také verze, že Pierra Quéméneura zabila partnerka Guillaumet Sezneca, když jí Quéméneur dával nevhodné návrhy.

Strávil celý život za mřížemi nevinný muž? Byla Seznecova žena vražedkyně? Zemřel Pierre Quéméneur násilnou smrtí?

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Navštivte také:

lit

Hlavní menu

Facebook

Poslední komentáře

Blažené je pojídat kaviár, ve kterém žijí duše všech mých dětí od počátku světa....

Jak si myslíte že probíhá proměna vlkodlaka při uplnku někteří z vás tu píší jen...

LV

Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže...

Statistiky

  • 0
  • 16
  • 146
  • 13 543 196
  • 1 440
  • 677