ParaMag

VIDEO: Přízrak nákladního auta bez řidiče děsí Američany

 Rychlé zprávy
 • VIDEO: Rozsáhlá síť tunelů z Turecka až do Skotska Archeologové odkryli tisíce podzemních tunelů z doby kamenné, táhnoucích se napříč Evropou z Turecka až do Skotska. Výzkumníci jsou zmatení, protože naprosto nechápou jejich původní účel....
 • VIDEO: Chlapec, který vidí v naprosté tmě Chlapec šokuje lékaře se svojí schopností vidět v naprosté tmě svýma očima, které mu ve tmě svítí....
 • Tamarack Lodge Tamarack Lodge měl skromný začátek jako šestipokojový penzion v roce 1903. Jeho název byl odvozen od indiánského termínu pro černé modříny, které se hojně nacházejí v této oblasti. Začátkem roku...
 • Poveglia ostrov smrti-historie Poveglia, opuštěný ostrov nedaleko Benátek. Pří epidemii Černého moru se ostrov využíval jako karanténa nakažených....
 • Muž v kápi Ahoj, všechny zdravím, jsem tady nová. Už nevím, co mám dělat, prosím o radu. Mám v domě ducha, sedí v mé ložnici nic nedělá, nijak mi neubližuje. Už jednou jsem...

VIDEO: Přízrak nákladního auta bez řidiče děsí Američany

13 listopadu
22:47 2019

Na nočních cestách se řidiči aut mohou setkat opravdu s čímkoliv, ale málokdo se asi setkal s přízrakem nákladního auta, který řidiče projíždějících přes “jeho” území, doslova terorizuje. Mluvit o tom mohou například obyvatelé amerického městečka Ellicott City ve státě Maryland.

Již několik desetiletí nahání strach nejen místním obyvatelům, ale i turistům, kteří touto cestou jen projíždějí, nákladní auto bez řidiče, které má na svědomí množství dopravních nehod. Náklaďák se objeví nečekaně a znenadání potom i zmizí. Po jeho stopách se už vydalo mnoho odvážlivců. Jak dopadli?

Strašidelná americká cesta
Dvouproudová cesta Seven Hills Road, kterou najdete na mapách spíše pod oficiálním názvem College Avenue patří podle různých záhadologů mezi nejstrašidelnější cesty Ameriky. V noci se tu ještě donedávna pravidelně zjevoval přízrak černého náklaďáku bez řidiče, který pronásledoval, nebo se přímo čelně řítil na projíždějící auta.

Svědci hovoří o tom, že se na silnici nečekaně zhmotnil, a pak se na ně řítil velkou rychlostí. Řidiči se samozřejmě náklaďáku snažili instinktivně vyhnout, ale mnoho z nich skončilo mimo cestu s různými zraněními a někteří to dokonce kvůli fatálním nárazům ani nepřežili. Cesta Seven Hills Road si tak již vyžádala desítky mrtvých a další stovky zraněných řidičů a jejich spolujezdců.

Neúspěšní lovci přízraku
Několik odvážlivců se i kvůli množícím svědectvím o záhadném černém náklaďáku rozhodlo ověřit a vyšetřit existenci tohoto přízraku, který nejen místní obyvatele terorizoval. Mnozí z nich však skončili velmi špatně.

Podle očitých svědků je nejkritičtějším místem na cestě Seven Hills Road úsek cesty při sedmém kopci. Cesta s množstvím zatáček totiž vede v blízkosti městečka Ellicott City mezi sedmi kopci, a právě při konci této cesty se zjevuje přízrak černého náklaďáku.

Populární noční zábavou mezi mladými lidmi zde je proto zábavka zvaná Hill Hopping, kdy teenageři projíždějí po této cestě a snaží se potkat tento přízrak, nebo jej dokonce svým chováním chtějí vyprovokovat, aby se jim zjevil. Mnozí mladí řidiči už na to doplatili životem, tak jako například v roce 1971 Tim Pollihan, který se se svou partou kamarádů pokoušel přízrak černého náklaďáku spatřit.

V roce 2001 na to téměř doplatili další čtyři teenageři, kteří se rozhodli vyšetřit neuvěřitelné svědectví o přízraku, protože byli přesvědčeni, že to je jen zdejší mýtus. Během noci zmíněný úsek při sedmém kopci projeli dokonce až pětkrát a po přízraku náklaďáku nebylo ani stopy.

Když se však už rozhodli vrátit domů, protože to podle nich nemělo žádný smysl honit nějaký vymyšlený mýtus, v nejneočekávanější chvíli se za nimi objevil tmavý náklaďák, který se za nimi hnal šílenou rychlostí. Všichni čtyři teenageři podle jejich slov v autě zpanikařili a pokoušeli se náklaďáku ujet.

Čím víc, ale zrychlovaly, aby mu utekli, tím blíže za nimi nákladní auto bylo. Všichni očekávali každou chvíli, že do nich zezadu auto v plné rychlosti vrazí, ale podle jejich výpovědi, měli štěstí, že dorazili na konec cesty Seven Hills Road a tmavý náklaďák náhle zmizel. Zda to byl skutečně přízrak černého náklaďáku nedokázali teenageři s určitostí říci, ale od té doby už věří, že to není jen mýtus.

Kam se přízrak náklaďáku poděl?
Městečko Ellicott City bylo z množících se nehod na silnici Seven Hills Road nucené nainstalovat nejen svodidla, ale také umístit na cestě značky, které omezují rychlost. V posledních letech dokonce v okolí cesty vyrostlo několik novostaveb, které jako kdyby začaly překážet přízraku černého náklaďáku, protože se zde podle místních obyvatel objevuje už jen velmi ojediněle.

Ani to však nezměnilo nic na strašidelnosti cesty, protože namísto černého náklaďáku se zde prý začal zjevovat přízrak ženy v černém v mnišském rouchu, která se náhle zjevuje uprostřed cesty. Dá se tomu věřit, nebo jde jen o další vymyšlený mýtus?

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

 • 1
 • 22
 • 501
 • 13 243 979
 • 1 338
 • 670