ParaMag.eu

VIDEO: Proč na koleji ve státě Ohio straší?

VIDEO: Proč na koleji ve státě Ohio straší?

VIDEO: Proč na koleji ve státě Ohio straší?
Duben 18
14:44 2018

V pondělí se začal nový školní rok a někteří středoškoláci i vysokoškoláci budou během týdne ubytováni v kolejích. Zda v některých českých nebo slovenských i straší, není známo, ale určitě se to dá říct o mnoha zahraničních studentských kolejích.

Jedním z nich je i univerzitní kampus v americkém městě Athens ve státě Ohio. Tady to došlo až tak daleko, že jeden pokoj musí být trvale uzavřen. Co všechno se tam odehrávalo?

Ohio University
Jednou z nejstarších amerických univerzit je univerzita ve státě Ohio ve městě Athens, která oficiálně funguje od roku 1804 a například v roce 2016 bylo ve všech areálech, které jsou součástí této univerzity registrovaných téměř 37 tisíc studentů. Součástí univerzity jsou i tzv. kampusy, tedy jakási vysokoškolská městečka, kde je většina studentů ubytovaných.

A jeden z těchto kampusů, který se nazývá Wilson Hall je ve Spojených států nechvalně známý paranormálními silami, které v něm od 70. let minulého století řádí.

Podle mnoha zaměstnanců, kteří v tomto kampusu pracují několik desítek let, prý neznají kromě nových studentů ani jednoho (jednu), kdo by se ve Wilson Hall nesetkal s nějakými paranormálními jevy.

Duchové ve Wilson Hall
Kampus Wilson Hall byl postaven v roce 1964 a byl pojmenován podle profesora chemie z Ohio University Hirama Roye Wilsona. Po deseti letech od uvedení kampusu do provozu se v ní začaly na některých místech dít divné nevysvětlitelné věci.

Pokud by se chtěl v současnosti některý student nebo studentka ubytovat dnes už v legendární pokoji číslo 428, tak má smůlu (nebo štěstí), protože právě tento pokoj je jediný v celém kampusu, který je již téměř 40 let uzavřen. Proč?


Od poloviny 70. let minulého století se zde začali studenti setkávat s paranormálními jevy, které se nedaly nijak racionálně vysvětlit. Přímo v pokoji číslo 428 byl každý jeden člověk ohrožován například různými létajícími předměty, které zde nějaká neznámá síla házela přímo do studentů.

Na chodbách v okolí tohoto pokoje bylo slyšet neznámé hlasy a samovolně se zde rozsvěcovala a zhasínala světla, splachovaly záchody, zapínala se zde různé elektrická zařízení a ozývala se hudba, kterou nikdo nespouštěl. Mnozí studenti zde viděli různé přízraky v podobě tváří, které se zjevovaly na stěnách chodby nebo přímo v pokoji 428.

Co se stalo v pokoji číslo 428?
Podivné paranormální jevy ve Wilson Hall začaly objevovat poté, co v pokoji 428 někdy na počátku 70. let minulého století zemřela tajemnou smrtí studentka při satanském obřadu, která se chtěla kontaktovat s mrtvými. Od té doby její duše pravděpodobně nenašla klid a toulá se po chodbách Wilson Hall.

Pokoj číslo 428 však i později přitahoval studenty, kteří experimentovaly s paranormálními jevy. Další historka totiž hovoří o tom, že jiná studentka v pokoji číslo 428 praktikovala astrální cestování, kdy duše (astrální tělo) opustí fyzické tělo a pohybuje se samostatně v nefyzickém prostoru, který se nazývá astrální sféra. Studentka však při tomto experimentu náhle zemřela a její duše se už nemohla vrátit do fyzického těla, a tak v pokoji 428 navěky zůstala.

Mnozí senzibilové a parapsychologové však poukazují i ​​na polohu města Athens, která se rozkládá uprostřed patice velkých hřbitovů, které jsou rozmístěny v téměř stejné vzdálenosti od sebe. Pokud se tyto hřbitovy spojí na mapě, vytvoří pěticípou hvězdu – pentagram.

Proto si nejen oni, ale i obyvatelé města Athens myslí, že právě tato poloha doslova přitahuje různé paranormální jevy. Co tedy způsobuje všechny nevysvětlitelné síly, zvuky a přízraky, není dodnes známo, ale faktem je to, že v pokoji číslo 428 se již dnes nemůže ubytovat nikdo.

Paranormální jevy se však neodehrávají pouze v tomto pokoji a v jeho blízkosti, ale už se s nimi setkávají všichni, kteří jsou ve Wilson Hall ubytováni. Přesto tento kampus funguje i nadále, protože mnozí odborníci si myslí i to, že všechny paranormální jevy si ubytováni studenti jen vsugerovali. Čas však ukáže, kdo měl pravdu.

Videogalerie:

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hlavní menu

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

  • Ano (64%, 27 hlasů)
  • Ne (36%, 15 hlasů)

Celkem hlasů: 42

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Zkuste najít nějaké povídání o městě Chalmer-Ju. Celkově na severu poměrně dost měst-přízraků. Byl jsem v [...]

No něco málo se pokusím poodkrýt: http://cbnymburk.wz.cz/clanky/uvb76.htm [...]

Opraveno, děkuji za upozornění :) [...]

Statistiky

  • 0
  • 193
  • 181
  • 12 821 863
  • 1 341
  • 646