ParaMag.eu

VIDEO: Proč na koleji ve státě Ohio straší?

 Rychlé zprávy

VIDEO: Proč na koleji ve státě Ohio straší?

VIDEO: Proč na koleji ve státě Ohio straší?
Duben 18
14:44 2018

V pondělí se začal nový školní rok a někteří středoškoláci i vysokoškoláci budou během týdne ubytováni v kolejích. Zda v některých českých nebo slovenských i straší, není známo, ale určitě se to dá říct o mnoha zahraničních studentských kolejích.

Jedním z nich je i univerzitní kampus v americkém městě Athens ve státě Ohio. Tady to došlo až tak daleko, že jeden pokoj musí být trvale uzavřen. Co všechno se tam odehrávalo?

Ohio University
Jednou z nejstarších amerických univerzit je univerzita ve státě Ohio ve městě Athens, která oficiálně funguje od roku 1804 a například v roce 2016 bylo ve všech areálech, které jsou součástí této univerzity registrovaných téměř 37 tisíc studentů. Součástí univerzity jsou i tzv. kampusy, tedy jakási vysokoškolská městečka, kde je většina studentů ubytovaných.

A jeden z těchto kampusů, který se nazývá Wilson Hall je ve Spojených států nechvalně známý paranormálními silami, které v něm od 70. let minulého století řádí.

Podle mnoha zaměstnanců, kteří v tomto kampusu pracují několik desítek let, prý neznají kromě nových studentů ani jednoho (jednu), kdo by se ve Wilson Hall nesetkal s nějakými paranormálními jevy.

Duchové ve Wilson Hall
Kampus Wilson Hall byl postaven v roce 1964 a byl pojmenován podle profesora chemie z Ohio University Hirama Roye Wilsona. Po deseti letech od uvedení kampusu do provozu se v ní začaly na některých místech dít divné nevysvětlitelné věci.

Pokud by se chtěl v současnosti některý student nebo studentka ubytovat dnes už v legendární pokoji číslo 428, tak má smůlu (nebo štěstí), protože právě tento pokoj je jediný v celém kampusu, který je již téměř 40 let uzavřen. Proč?


Od poloviny 70. let minulého století se zde začali studenti setkávat s paranormálními jevy, které se nedaly nijak racionálně vysvětlit. Přímo v pokoji číslo 428 byl každý jeden člověk ohrožován například různými létajícími předměty, které zde nějaká neznámá síla házela přímo do studentů.

Na chodbách v okolí tohoto pokoje bylo slyšet neznámé hlasy a samovolně se zde rozsvěcovala a zhasínala světla, splachovaly záchody, zapínala se zde různé elektrická zařízení a ozývala se hudba, kterou nikdo nespouštěl. Mnozí studenti zde viděli různé přízraky v podobě tváří, které se zjevovaly na stěnách chodby nebo přímo v pokoji 428.

Co se stalo v pokoji číslo 428?
Podivné paranormální jevy ve Wilson Hall začaly objevovat poté, co v pokoji 428 někdy na počátku 70. let minulého století zemřela tajemnou smrtí studentka při satanském obřadu, která se chtěla kontaktovat s mrtvými. Od té doby její duše pravděpodobně nenašla klid a toulá se po chodbách Wilson Hall.

Pokoj číslo 428 však i později přitahoval studenty, kteří experimentovaly s paranormálními jevy. Další historka totiž hovoří o tom, že jiná studentka v pokoji číslo 428 praktikovala astrální cestování, kdy duše (astrální tělo) opustí fyzické tělo a pohybuje se samostatně v nefyzickém prostoru, který se nazývá astrální sféra. Studentka však při tomto experimentu náhle zemřela a její duše se už nemohla vrátit do fyzického těla, a tak v pokoji 428 navěky zůstala.

Mnozí senzibilové a parapsychologové však poukazují i ​​na polohu města Athens, která se rozkládá uprostřed patice velkých hřbitovů, které jsou rozmístěny v téměř stejné vzdálenosti od sebe. Pokud se tyto hřbitovy spojí na mapě, vytvoří pěticípou hvězdu – pentagram.

Proto si nejen oni, ale i obyvatelé města Athens myslí, že právě tato poloha doslova přitahuje různé paranormální jevy. Co tedy způsobuje všechny nevysvětlitelné síly, zvuky a přízraky, není dodnes známo, ale faktem je to, že v pokoji číslo 428 se již dnes nemůže ubytovat nikdo.

Paranormální jevy se však neodehrávají pouze v tomto pokoji a v jeho blízkosti, ale už se s nimi setkávají všichni, kteří jsou ve Wilson Hall ubytováni. Přesto tento kampus funguje i nadále, protože mnozí odborníci si myslí i to, že všechny paranormální jevy si ubytováni studenti jen vsugerovali. Čas však ukáže, kdo měl pravdu.

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 0
  • 4
  • 157
  • 12 946 972
  • 1 303
  • 653