ParaMag.eu

VIDEO: Projekt Alternativa 3 – stěhování vyvolených do vesmíru?

VIDEO: Projekt Alternativa 3 – stěhování vyvolených do vesmíru?

VIDEO: Projekt Alternativa 3 – stěhování vyvolených do vesmíru?
Leden 01
14:15 2016

Projekt Alternativa 3 má být jeden z nejstřeženějších tajných plánů na záchranu lidstva. Mezi zachráněnými lidmi z naší zpustošené modré planety však budou jen elity lidstva, protože pouze elity mají mít právo na přežití.
2383289Ostatní obyčejní lidé budou odsouzeni k zániku. Alespoň toto se tvrdí v kontroverzním projektu Alternativa 3, který vznikl ihned po skončení 2. světové války. Existuje tento projekt a je již naplno rozjetý, jak se říká v uniklých dokumentech, nebo vše zůstalo jen na papíře, o čem se lidi snaží přesvědčit odborníci?

O lidstvu rozhodla Velká trojka
Ihned po skončení 2. světové války – nejděsivější války v dějinách lidstva, kdy byla zpustošena téměř celá Země, se neoficiálně setkali vlády tří vítězných států – Sovětského svazu, USA a Velké Británie, aby se dohodli na tom, jaký bude plán na záchranu lidstva ze zdevastované modré planety. Z jednání státníků, podle nejmenovaného zdroje, který byl na zasedání přítomen, byly navrženy tři možnosti na záchranu lidstva. Alternativa 1 počítala s plánem na zastavení globálního znečišťování Země, alternativa 2 hovořila o vybudování podzemní sítě tunelů a základen, kde by v kritickém období našli útočiště elity lidstva. A poslední možností byla Alternativa 3, která počítala s vybudováním vesmírných základen na Měsíci a na Marsu.

2383297Tam by se podle plánu přesunuli vyvoleni, aby se tam rozmnožili a zachovali lidský rod. Velká trojka se nakonec rozhodla, že se přikloní k alternativu 3, neboť znečišťování planety se už nedá nijak zastavit. Rozhodli tak po 2. světové válce o osudu lidí na Zemi tři nejmocnější státníci – sovětský diktátor Josif Stalin, americký prezident Harry Truman a britský premiér Clement Attlee nebo je celý tento projekt dobře přitažený za vlasy?

Super tajný vesmírný výzkum
Rozhodnutí Velké trojky tak mělo nastartovat tajný vesmírný výzkum, o kterém se nám podle amerického ufologa Richarda Boylana ani nesnilo, jelikož v tajnosti se drží od 50. let minulého století. Technologie prý mají jít dopředu mílovými kroky i díky tomu, že světové vlády údajně spolupracují se zástupci mimozemských civilizaci. A právě toto má být nejkontroverznější částí celého projektu, neboť právě mimozemské technologie posunuly lidstvo dopředu o nejméně 150 let! Fakt nebo fikce? Na to, aby se však celý tajný projekt utajil, muselo být vytvořeno dokonalé krytí. A tak vznikla nejdéle trvající “reality show” v podobě soupeření mezi USA a Sovětským svazem při dobývání kosmu. Když se v roce 1957 dostává v sovětské družici na oběžnou dráhu Lajka a v roce 1961 se stal Jurij Gagarin prvním člověkem ve vesmíru, je ve skutečnosti tajný vesmírný výzkum tak daleko, že experti už hledají na Měsíci a Marsu vhodné lokality pro stavbu prvních mimozemských základen. Potvrdil to i bývalý pracovník NASA Ken Jonston, který řekl:

Z té doby dokonce existují i ​​fotografie astronautů na Měsíci. NASA mě později pověřila tím, abych ty snímky zničil. Když jsem odmítl, vyhodili mě.

2383303Stavby na Měsíci a na Marsu
Z projektu Alternativa 3 mělo uniknout množství fotografií z odvrácené strany Měsíce, kde mají podle tajných dokumentů vznikat obrovské haly, skleníky a různé stavby, které se rozrostly do velkých měst. Potvrzují to fotografie z odvrácené strany Měsíce, které však byly odborníky z NASA prohlášeny za falešné a zmanipulované. Další mimozemské základny postaveny lidmi mají být i na Marsu, co měl údajně potvrdit zveřejněný dokument v roce 1977 s názvem Alternativa 3. Na konci tohoto filmu mají být záběry z přistání na Marsu, a z úst astronautů je slyšet. “Jsme na Marsu a je tu vzduch!” Je to celé nesmysl a fantasmagorie? Jsou uniklé fotky z odvrácené strany Měsíce opravdu falešné?

2383293A co fotky z Marsu, kde jsou na některých fotkách vidět podivné anomálie – jako jsou různé stavby seskupeny do míst, zvláštní pyramidy a monolity, ale také nejnovější fotky, které udělala sonda Curiosity, které mají odhalovat dokonce pestrý život na Marsu. Jaká je vlastně pravda? Jak mnozí lidé už vědí – různé finanční skupiny ovládají média, a právě oligarchové určují, co se lidem ukáže, řekne, a co ne. Ti, kteří ovládají média, ovládají i myšlení lidí. Snaží se nám elita lidstva zatajit nevyhnutelný zánik planety Země a plán nikoli na záchranu lidstva, ale na záchranu jich samotných?

Videogalerie:
https://youtu.be/WE4e-Fp1UZE

Fotogalerie:

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

PK

O lesu Bor připravuji samostatný web – https://www.lesbor.cz. Pokud by někdo chtěl dát zpětnou vazbu, [...]

Neváhali jsme záhadu malinko rozkrýt, co nás nakonec potkalo, a že se v lese opravdu [...]

Člověk už od nepaměti touží po magické schopnosti být neviditelným před očima jiných. V [...]

Statistiky

  • 1
  • 127
  • 185
  • 12 915 016
  • 1 302
  • 647