ParaMag.eu

VIDEO: Projekt Alternativa 3 – stěhování vyvolených do vesmíru?

VIDEO: Projekt Alternativa 3 – stěhování vyvolených do vesmíru?

VIDEO: Projekt Alternativa 3 – stěhování vyvolených do vesmíru?
Leden 01
14:15 2016

Projekt Alternativa 3 má být jeden z nejstřeženějších tajných plánů na záchranu lidstva. Mezi zachráněnými lidmi z naší zpustošené modré planety však budou jen elity lidstva, protože pouze elity mají mít právo na přežití.
2383289Ostatní obyčejní lidé budou odsouzeni k zániku. Alespoň toto se tvrdí v kontroverzním projektu Alternativa 3, který vznikl ihned po skončení 2. světové války. Existuje tento projekt a je již naplno rozjetý, jak se říká v uniklých dokumentech, nebo vše zůstalo jen na papíře, o čem se lidi snaží přesvědčit odborníci?

O lidstvu rozhodla Velká trojka
Ihned po skončení 2. světové války – nejděsivější války v dějinách lidstva, kdy byla zpustošena téměř celá Země, se neoficiálně setkali vlády tří vítězných států – Sovětského svazu, USA a Velké Británie, aby se dohodli na tom, jaký bude plán na záchranu lidstva ze zdevastované modré planety. Z jednání státníků, podle nejmenovaného zdroje, který byl na zasedání přítomen, byly navrženy tři možnosti na záchranu lidstva. Alternativa 1 počítala s plánem na zastavení globálního znečišťování Země, alternativa 2 hovořila o vybudování podzemní sítě tunelů a základen, kde by v kritickém období našli útočiště elity lidstva. A poslední možností byla Alternativa 3, která počítala s vybudováním vesmírných základen na Měsíci a na Marsu.

2383297Tam by se podle plánu přesunuli vyvoleni, aby se tam rozmnožili a zachovali lidský rod. Velká trojka se nakonec rozhodla, že se přikloní k alternativu 3, neboť znečišťování planety se už nedá nijak zastavit. Rozhodli tak po 2. světové válce o osudu lidí na Zemi tři nejmocnější státníci – sovětský diktátor Josif Stalin, americký prezident Harry Truman a britský premiér Clement Attlee nebo je celý tento projekt dobře přitažený za vlasy?

Super tajný vesmírný výzkum
Rozhodnutí Velké trojky tak mělo nastartovat tajný vesmírný výzkum, o kterém se nám podle amerického ufologa Richarda Boylana ani nesnilo, jelikož v tajnosti se drží od 50. let minulého století. Technologie prý mají jít dopředu mílovými kroky i díky tomu, že světové vlády údajně spolupracují se zástupci mimozemských civilizaci. A právě toto má být nejkontroverznější částí celého projektu, neboť právě mimozemské technologie posunuly lidstvo dopředu o nejméně 150 let! Fakt nebo fikce? Na to, aby se však celý tajný projekt utajil, muselo být vytvořeno dokonalé krytí. A tak vznikla nejdéle trvající “reality show” v podobě soupeření mezi USA a Sovětským svazem při dobývání kosmu. Když se v roce 1957 dostává v sovětské družici na oběžnou dráhu Lajka a v roce 1961 se stal Jurij Gagarin prvním člověkem ve vesmíru, je ve skutečnosti tajný vesmírný výzkum tak daleko, že experti už hledají na Měsíci a Marsu vhodné lokality pro stavbu prvních mimozemských základen. Potvrdil to i bývalý pracovník NASA Ken Jonston, který řekl:

Z té doby dokonce existují i ​​fotografie astronautů na Měsíci. NASA mě později pověřila tím, abych ty snímky zničil. Když jsem odmítl, vyhodili mě.

2383303Stavby na Měsíci a na Marsu
Z projektu Alternativa 3 mělo uniknout množství fotografií z odvrácené strany Měsíce, kde mají podle tajných dokumentů vznikat obrovské haly, skleníky a různé stavby, které se rozrostly do velkých měst. Potvrzují to fotografie z odvrácené strany Měsíce, které však byly odborníky z NASA prohlášeny za falešné a zmanipulované. Další mimozemské základny postaveny lidmi mají být i na Marsu, co měl údajně potvrdit zveřejněný dokument v roce 1977 s názvem Alternativa 3. Na konci tohoto filmu mají být záběry z přistání na Marsu, a z úst astronautů je slyšet. “Jsme na Marsu a je tu vzduch!” Je to celé nesmysl a fantasmagorie? Jsou uniklé fotky z odvrácené strany Měsíce opravdu falešné?

2383293A co fotky z Marsu, kde jsou na některých fotkách vidět podivné anomálie – jako jsou různé stavby seskupeny do míst, zvláštní pyramidy a monolity, ale také nejnovější fotky, které udělala sonda Curiosity, které mají odhalovat dokonce pestrý život na Marsu. Jaká je vlastně pravda? Jak mnozí lidé už vědí – různé finanční skupiny ovládají média, a právě oligarchové určují, co se lidem ukáže, řekne, a co ne. Ti, kteří ovládají média, ovládají i myšlení lidí. Snaží se nám elita lidstva zatajit nevyhnutelný zánik planety Země a plán nikoli na záchranu lidstva, ale na záchranu jich samotných?

Videogalerie:
https://youtu.be/WE4e-Fp1UZE

Fotogalerie:

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hlavní menu

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

Opraveno, děkuji za upozornění :) [...]

Tekoucí říčkou ne tečící. [...]

Proč se ptáte na Pražské metro, když to víte, tedy aspoň se tak tváříte http://paramag.eu/nejcenzurovanejsi-tema-ceskeho-internetu-tajne-tunely-pod-prahou/ [...]

Jestli "to" tam ještě poletuje, tak určitě "to" už někdo od nás pozemšťanů (astronautů) měl [...]

Každý zážitek při klinické smrti je jiný někdo vidí Ježíše někdo vidí Alláha někdo nevidí [...]

to je wendigodruh č 2 ten slabš proto že to je jelen kozel a muž [...]

FaceBook

TOPlist

Statistiky

  • 0
  • 60
  • 211
  • 12 713 190
  • 1 334
  • 644