ParaMag.eu

VIDEO: Udivující reinkarnace amerického generála

VIDEO: Udivující reinkarnace amerického generála

VIDEO: Udivující reinkarnace amerického generála
Červenec 17
16:57 2015

Reinkarnace nebo jinak znovuzrození duše v lidském těle, je součástí mnoha náboženství. Jedna skupina lidí ji uznává, druhá ji tvrdohlavě odmítá. Ať už to je jakkoliv, stále se najde množství případů reinkarnace, které se vymykají jakékoliv logice, a odborníci je neumí racionálně vysvětlit. Takovým případem je i život amerického hasiče, který si myslí, že v minulosti byl generálem během americké občanské války Sever proti Jihu.

2351595Mystérium života amerického hasiče
Jeffrey Keene byl do svých 44 let obyčejným mužem, který pracoval jako zástupce velitele hasičů ve Westportu v americkém státě Connecticut. Celý život se mu však obrátil naruby na jaře roku 1991, kdy se spolu s manželkou vybrali na výlet po památných místech Spojených států amerických. Během výletu se dostaly i do SHARPSBURGu ve státě Maryland, kde navštívili památník bitvy u Antietamu. Bitva u Antietamu patřila mezi ty nejkrvavější během americké občanské války. Zahynulo při ní téměř 23 tisíc vojáků a několik desítek tisíc jich bylo zraněno. A právě vzpomínky a pocity na tuto bitvu začal Jeffrey Keene při tomto památníku opětovně zažívat.

S manželkou během procházky přes dávné bitevní pole náhle pocítil obrovskou vlnu smutku, ale i hněvu, začal těžce dýchat, krev mu bušila v hlavě až se nakonec rozplakal. Nejhůř se však cítil u pomníku padlých vojáků. Všechny tyto nepříjemné pocity mu trvaly až do odchodu z tohoto místa. Jakmile se autem od bitevního pole s manželkou vzdálili, veškerá bolest pominula.

Po roce však doma narazil na časopis o boji u Antietamu, který si koupila jeho manželka během výletu u památníku, kde mu přišlo tak nečekaně nevolno. Začal v tomto časopise listovat, a ty zvláštní pocity, které zažíval na dávném bitevním poli při Antietamu, se mu opět vrátily. Jakmile časopis odložil, všechno ustalo. A tehdy Jeffrey Keene přišel na to, že příznaky jakési nemoci nesouvisí s jeho zdravím, ale jsou nějakým způsobem spojeny s bitvou u Antietamu.

2351597Byl jsem v minulém životě generálem?
Vrátil se tedy k listování v časopise, a po krátkém čase zjistil, že nepříjemné pocity úplně zmizely, ale místo nich začal vnímat jakési zvláštní vize. Během listování v časopise viděl svým vnitřním zrakem průběh celého boje, slyšel sténání zraněných, viděl mrtvé vojáky, a dokonce cítil zápach spáleného střelného prachu. Vše završila stará fotka v časopise, na které byl konfederační generál John Brown Gordon. Když tuto fotku spatřil, myslel si, že se dívá sám na sebe, ta podobnost byla neuvěřitelná. A tak se Jeffrey Keene začal zajímat o vše spojené s generálem Gordonem. Postupně zjišťoval, že s generálem ho nespojuje jen podobnost v obličeji, ale i na těle. Oba měli stejná mateřská znaménka, zajímali se o stejné věci, dokonce používali stejná gesta. Jeffrey Keene také zjistil, že některá mateřská znaménka, která na těle má jsou opravdu velmi zvláštní. Shodovaly se totiž se střelnými zraněními generála Gordona, které utrpěl právě při bitvě u Antietamu, což potvrzovala i stará lékařská zpráva, kde byl přesný popis a místo střelných zranění, které generál utržil. Nejzvláštnější zranění, které generál Gordon utrpěl bylo v den svých 30. narozenin.

2351599Tehdy byl v boji na Sunken Road bolestivě zraněn v oblasti obličeje. A jak si vzpomněl i Jeffrey Keene, přesně v den svých 30. narozenin také pocítil velké bolesti v čelisti, kvůli kterým musel navštívit několik lékařů i zubních specialistů. Nikdo mu tehdy nedokázal pomoci. Po několika dnech mu však bolesti ustoupily. Místo poranění generála Gordona na tváři odpovídalo i bolestivému místu Jeffreyho Keenea. Náhoda?

Vzpomínky na minulost
Jeffrey Keene se po všech těchto zjištěních obrátil i na odborníka v reinkarnaci Someona Else, který potvrdil jeho domněnky o reinkarnaci. Else porovnával mateřská znaménka generála a hasiče, ale také rukopis obou mužů, a zjistil, že všechno se detailně shodovalo. Someone Else nakonec o celém případu a důkazech o reinkarnaci hasiče a generála vydal knihu s názvem Yesterday, která se stala bestsellerem. Jeffrey Keene je dnes sice stále hasičem, ale jeho život se částečně změnil. Pravidelně se účastní rekonstrukcí slavných bojů z americké občanské války, a svými znalostmi o této události udivuje pořadatele i historiky. Může být tedy podle množství důkazů americký hasič Jeffrey Keene převtěleným generálem Johnem Brownem Gordonem nebo to je všechno jen souhra náhod?

Videogalerie:

Fotogalerie:

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

PK

O lesu Bor připravuji samostatný web – https://www.lesbor.cz. Pokud by někdo chtěl dát zpětnou vazbu, [...]

Neváhali jsme záhadu malinko rozkrýt, co nás nakonec potkalo, a že se v lese opravdu [...]

Člověk už od nepaměti touží po magické schopnosti být neviditelným před očima jiných. V [...]

Statistiky

  • 1
  • 135
  • 185
  • 12 915 076
  • 1 302
  • 647