Vrah zachycen na videu? Oběť ho natočila těsně před smrtí

VIDEO: Vrah zachycen na videu? Oběť ho natočila těsně před smrtí

Dvě oběti, tři roky pátrání, množství podezřelých a žádný obviněný. Z vražd v městečku Delphi dodnes mrazí i proto, že dívky zřejmě zabijáka vyfotily.

Navštivte také:
Novinář sériovým vrahem: Psal o zločinech, které spáchal

Liberty Germanová měla 14 let, její nejlepší kamarádka Abigail Williamsová byla o rok mladší. Společně se 13. února 2017 vydaly do přírody nedaleko města Delphi v americkém státě Indiana a nikdo netušil, že se už nevrátí domů. Obě vysadila Libertina sestra u nepoužívaného železničního mostu hned za městem kolem jedné odpoledne. V 15:15 je měl vyzvednout Libertin otec, ale dívky na dohodnutém místě nebyly.

Rodiče se jim pokoušeli dovolat, ale marně a tak v 17:30 zalarmovali policii. Pátrací akce trvala téměř 24 hodin a byla jen napůl úspěšná. Dívky se sice podařilo najít, ale byly již mrtvé. Jejich těla objevili asi kilometr od místa, kde je příbuzná vysadila.

Vrah zachycen na videu? Oběť ho natočila těsně před smrtí

Navštivte také:
Vícestupňové rakety v 16. století? Vznikly v Rumunsku

Jisté je, že dívky strávily odpoledne zveřejňováním fotek na sociální síti snapchat. Je na nich vidět železniční most a okolní přírodu. Video s neznámým mužem zveřejnila policie až osm dní po vraždě. Zhotovila ho Liberty krátce předtím, než přišla o život, a je na něm dokonce zachycen i mužův hlas.

Navštivte také:
Operace Tiger: Utajovaný nácvik vylodění v Normandii nepřežili stovky vojáků

Několik dní po vraždě začala v médiích kolovat skica potenciálního vraha a vyšetřovatelům se začaly ozývat desítky lidí s tím, že znají pachatele. Všichni však označovali různé osoby a dodnes se nepodařilo z vraždy nikoho obvinit. Za důkaz vedoucí k vyřešení případu je vypsána odměna 41 tisíc dolarů.

Videogalerie:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *