Vyvolal Sting rockovými hity temnou sílu?

Vyvolal Sting rockovými hity temnou sílu?

Britský hudebník Sting má v zásobě jeden hodně strašidelný příběh, který občas rád vypráví. Měl se odehrát v jeho domě ve Velké Británii, kde bydlel se svou manželkou a dětmi.

Vyvolal Sting rockovými hity temnou sílu?
Před děsivými přízraky prý nikdo neunikne. Ani celebrity.
Jedné noci jsem se asi ve tři ráno probudil a spatřil jsem v rohu nějakou ženu, která vypadala přesně jako moje manželka Trudie,“ říká Sting (*1951) a pokračuje: „Stála tam s dítětem – naším dítětem – v náručí a zírala na mě. Pomyslel jsem si, že je to zvláštní. Proč tam moje žena stojí a kouká na mě?“ Odpověď je více než šokující!

Pak jsem sáhl vedle sebe a zcela nečekaně nahmatal svou manželku. V tu chvíli mi přejel mráz po zádech,“ vzpomíná Sting. Vždyť jeho žena by měla stát přímo před ním. Kdo tam tedy je? Stingova manželka Trudie se mezitím probere a tajemný přízrak údajně rovněž spatří. Oba jsou v šoku a nezmohou se ani na slovo. Poté postava náhle zmizí. Skutečně to byl duch?

Vyvolal Sting rockovými hity temnou sílu?
Na Stinga se údajně lepí duchové proto, že o nich v minulosti mnohokrát zpíval. Například na nahrávce Ghost in the Machine.
Někteří záhadologové jsou přesvědčeni, že se na Stinga lepí duchové proto, že o nich v minulosti mnohokrát zpíval. Například v roce 1981 vydává se svou skupinou Police album nazvané Ghost in the Machine (Duch ve stroji), na kterém je skladba Spirits in the Material World (Duchové hmotného světa). Mohl k sobě tímto způsobem přivolat duše mrtvých? Možná ano, vypadá to totiž, že o něj mají podivuhodný zájem.

Foto: ultimateclassicrock.com, dreamatico.com, sting.com, en.wikipedia.org
Zdroj: epochaplus.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *