ParaMag.eu

Záhadná smrt Angely Raub: Může za to Hitler?

 Rychlé zprávy

Záhadná smrt Angely Raub: Může za to Hitler?

Záhadná smrt Angely Raub: Může za to Hitler?
Červenec 22
15:24 2018

Angela Raub, přezdívaná Geli, byla dcerou nevlastní sestry Adolfa Hitlera. Ten měl svou neteř velmi rád, možná až tak, že ji zneuctil a nakonec i zabil.

20letá Geli Raub se přestěhovala s ovdovělou matkou k Hitlerovi do jeho domu v Obersalzbergu v srpnu 1928. Její matka se starala o bratrův dům a Geli po Hitlerově boku dospívala.

Když Hitler získával na moci, brával Geli všude s sebou a představoval ji jako vzor árijské ženy, i když ne každému se to zamlouvalo. Všichni ho podezřívali, že má s nevlastní neteří milenecký poměr.

V poslední večer svého života, 18. září 1931 měla 17letá Geli s Hitlerem hádku, která prý vypadala spíš jako milenecká, než jak hádka neteře a strýce. Předmětem hádky měla být Gelina touha odcestovat do Vídně a zasnoubit se s jiným mužem, s čím Hitler rezolutně nesouhlasil.

Po hádce prý Hitler odešel z domu a Geli údajně vzala do rukou jeho zbraň, přiložila si ji na hrudník a zastřelila se. Po její smrti Hitler prohlásil, že Geli se zastřelila kvůli blížícímu se hudebnímu recitálu, ze kterého byla velmi nervózní. Ale na jejím těle byly četná zranění a prý měla i zlomený nos.

Zda šlo o sebevraždu, nebo Geli zemřela rukou Hitlera, zůstává záhadou. Jedno je však jisté, pro Hitlera znamenala hodně.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 0
  • 7
  • 157
  • 12 946 986
  • 1 303
  • 653