Paranormal

Záhadná zjevení v Austrálii

 Rychlé novinky

Záhadná zjevení v Austrálii

Záhadná zjevení v Austrálii
Srpen 10
17:54 2018

V roce 1927 otřásla městem Fernvale v Austrálii záhadná událost. Zjevení vystrašila obyvatele. V roce 1985 o nich promluvil svědek, který byl v době tajemného incidentu ještě dítě.

Všechno to začalo v noci, kdy se na obloze objevila záhadná světla. Podle svědka, který měl tehdy pouze deset let, nějaká světla “tančila” na nebi. Chlapec žil na farmě se svými rodiči a všichni zůstali šokováni, když se jejich stádo krav začalo chovat divně. Krávy byly očividně rozrušené neznámým světlem na obloze. V tu noc jim zemřely tři krávy a dvě prasata. Všechna uhynulá zvířata měla rány na krku a škrábance na těle.

Sousedé se chlapcovým rodičům během dalšího dne svěřili, že je vystrašilo další zjevení. Dětem nechtěli nic prozradit.

O několik nocí později se chlapec probudil ze spánku na zvláštní zvuky. Rodiče ho odbyli, mysleli si, že jde pouze o výplod bujné fantazie jejich syna. Ale následující noc slyšeli záhadné zvuky i oni. Z obavy o vlastní bezpečnost zamkli a zatemnili všechna okna a dveře na domě.

Ráno byly dokořán otevřené přední i zadní dveře. Mezi nimi byli na zemi otisky od holínek.

Další večer šel chlapec se sestrou domů od sousedů a spatřili živý létající objekt, který přistál na vrcholu kopce. Na svítání si rodina všimla devět metrů širokou skvrnu spálené trávy. V ten den chlapce vystrašilo, když spatřil na stromě obřího ptáka. Rodiče mu řekli, že je to stejné zjevení, které vyděsilo i sousedy.

Tak velkého ptáka nikdy neviděli a nebyl pouze jeden. Svědci viděli, že příšery s mimořádně velkými křídly pluli na obloze. Zdálo se jim, že bestie, jak ptáci nazvali, komunikovali mezi sebou. “Jejich zvuky zněly jako konverzace, které jsem nerozuměl,” řekl chlapec.

Chlapcova sestra a otec byli také svědky zvláštního chování ptáků. Slétli z kopce až těsně k domu a přitom házeli křídly.

Nakonec se objevil tichý, tajemný muž (no možná to vůbec nebyl člověk) v bílém obleku a botách, které mohly udělat zmíněné stopy. Z ničeho nic zmizel a spolu s ním i tančící světla na obloze, i obří ptáci. Od té doby je nikdo neviděl.

O této události je několik svědeckých výpovědí a proto můžeme věřit, že v roce 1927 se ve Fernvale něco opravdu stalo. Ale i tak zůstává množství nezodpovězených otázek. Odkud tito ptáci přišli? Kdo byl ten tajemný muž? Co byla tančící světla na obloze?

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

No já tam byla, lidé tam běžně chodí, ani mne nějak nenapadlo, proč bych se [...]

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Statistiky

  • 1
  • 129
  • 248
  • 12 631 941
  • 1 332
  • 637
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme