ParaMag.eu

Život s mrtvolou v domě: Co je za tím?

 Rychlé zprávy

Život s mrtvolou v domě: Co je za tím?

Život s mrtvolou v domě: Co je za tím?
Červenec 29
18:25 2018

Většině lidí honí představa, že by měly být v jednom domě s mrtvým tělem, hrůzu. Ale někteří zůstávají s nebožtíkem žít v jedné domácnosti i velmi dlouho po smrti. Zjistěte, proč to lidé dělají.


Robert James Kuefler
Robert James Kuefler z Minnesoty v USA žil celý rok s bezduchými těli své zesnulé 93-leté matky Evelyn Lucille Kuefler a 60-letého bratra – dvojčete Richarda Johna Kueflera. Oba zemřeli během roku 2015 přirozenou smrtí, což potvrdily i pitvy, ale Robert James je nepohřbíval.

Když policie našla tělo matky, bylo ve značném stádiu rozkladu a zapáchalo, tělo bratra začalo mumifikovat. Na otázky, proč Robert James Kuefler nepohřbíval své příbuzné, odpověděl, že byl traumatizován. Policie mu chtěla poskytnout psychologickou pomoc, ale odmítl, protože prý ji nepotřebuje.


Patrick Lara
45-letý Patrick Lara žil v jednom domě se svým 63-ročnným strýcem Adrianem Lugem. V lednu 2011 si strýc zlomil ruku, ale synovec mu nezavolal pomoc. O pár dní strýc zemřel a Patrick mu ukradl bankomatovou kartu, vybílil mu účet a vybral se na gemblování. 30 dní žil s mrtvým strýcem v domácnosti, dokud rozkládající tělo nenašel další příbuzný, který zalarmoval policii a Patrick Lara skončil ve vězení.


Mamak Lisa
Na indonéském ostrově Sulawesi je život s nebožtíkem běžná věc. Jde o regionální náboženskou tradici, která má zachovat spojení mezi životem a smrtí. I Mamak Lisa žije s otcem, který je již 12 let po smrti. Jeho tělo naplnili formaldehydem, aby se ostatky zachovaly.

Dcera se o otce stará jakoby byl stále živý, denně mu nosí jídlo, pití, cigarety, pravidelně ho myje a vyměňuje oblečení a dává mu mísu, která slouží jako toaleta. Svého otce nenechává nikdy bez dozoru nebo ve tmě a rodina s ním mluví, protože věří, že je slyší.

Foto: 1 .: Police, 2 .: Merced County Sheriff ‘s Office, 3 .: BBC News

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 0
  • 7
  • 157
  • 12 946 990
  • 1 303
  • 653