Paranormal

Život s mrtvolou v domě: Co je za tím?

 Rychlé novinky

Život s mrtvolou v domě: Co je za tím?

Život s mrtvolou v domě: Co je za tím?
Červenec 29
18:25 2018

Většině lidí honí představa, že by měly být v jednom domě s mrtvým tělem, hrůzu. Ale někteří zůstávají s nebožtíkem žít v jedné domácnosti i velmi dlouho po smrti. Zjistěte, proč to lidé dělají.


Robert James Kuefler
Robert James Kuefler z Minnesoty v USA žil celý rok s bezduchými těli své zesnulé 93-leté matky Evelyn Lucille Kuefler a 60-letého bratra – dvojčete Richarda Johna Kueflera. Oba zemřeli během roku 2015 přirozenou smrtí, což potvrdily i pitvy, ale Robert James je nepohřbíval.

Když policie našla tělo matky, bylo ve značném stádiu rozkladu a zapáchalo, tělo bratra začalo mumifikovat. Na otázky, proč Robert James Kuefler nepohřbíval své příbuzné, odpověděl, že byl traumatizován. Policie mu chtěla poskytnout psychologickou pomoc, ale odmítl, protože prý ji nepotřebuje.


Patrick Lara
45-letý Patrick Lara žil v jednom domě se svým 63-ročnným strýcem Adrianem Lugem. V lednu 2011 si strýc zlomil ruku, ale synovec mu nezavolal pomoc. O pár dní strýc zemřel a Patrick mu ukradl bankomatovou kartu, vybílil mu účet a vybral se na gemblování. 30 dní žil s mrtvým strýcem v domácnosti, dokud rozkládající tělo nenašel další příbuzný, který zalarmoval policii a Patrick Lara skončil ve vězení.


Mamak Lisa
Na indonéském ostrově Sulawesi je život s nebožtíkem běžná věc. Jde o regionální náboženskou tradici, která má zachovat spojení mezi životem a smrtí. I Mamak Lisa žije s otcem, který je již 12 let po smrti. Jeho tělo naplnili formaldehydem, aby se ostatky zachovaly.

Dcera se o otce stará jakoby byl stále živý, denně mu nosí jídlo, pití, cigarety, pravidelně ho myje a vyměňuje oblečení a dává mu mísu, která slouží jako toaleta. Svého otce nenechává nikdy bez dozoru nebo ve tmě a rodina s ním mluví, protože věří, že je slyší.

Foto: 1 .: Police, 2 .: Merced County Sheriff ‘s Office, 3 .: BBC News

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

Nat

Cameronovo sadistických praktikách... To jako vážně? [...]

joj ja by se bala [...]

Ten zvuk neni temer identicky,ten je uplne identicky.Staci si to parkrat poslechnout a porovnat.Napr.to Vrchlabsky [...]

Dobrý den, ačkoli je tento komentář rok starý, tak na něj přesto zareaguji. Dlouho jsem [...]

Jestli jsi vlkodlak tak z jakého jsi klanu ? [...]

mám to nějak tak.. [...]

Statistiky

  • 0
  • 326
  • 580
  • 12 530 237
  • 1 327
  • 630
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme