ParaMag

Znali staří Indové „létající stroje“?

 Rychlé zprávy

Znali staří Indové „létající stroje“?

Znali staří Indové „létající stroje“?
07 ledna
22:10 2015

Indický vědecký kongres, který se konal minulou neděli v Bombaji, zažil pořádný rozruch. Vystoupil na něm kapitán Anand Bonas s přednáškou, podle které staří Indové znali a využívali leteckou techniku. Sedm tisíc let staré hinduistické texty zmiňují dávné létající stroje, a to nejen ty, které mohly létat nad zemským povrchem, ale dokázaly překonat dokonce i hranice vesmíru.

„Základní konstrukce těchto strojů byla 60 x 60 stop. V některých případech ale měřily až 200 stop a připomínaly letouny jumbo,“ uvedl Bodas během své prezentace. „Starodávné aeroplány měly 40 malých motorů.“

Bodasova přednáška se stala terčem rozsáhlé diskuse a v mnoha vědcích vzbudila pobouření. Hlavním kritikem byl odborník z NASA Ram Prasad Gandhiraman, který ještě předtím inicioval petici, aby Bodas vůbec nebyl puštěn k řečnickému pultu. „Kdybychom my, vědci, zůstali pasivní, zradili bychom nejen samotnou vědu, ale i naše vlastní děti,“ řekl Gandhiraman.

Organizátoři ale Bodasovo vystoupení hájili s tím, že starověké hinduistické texty obsahují velké množství významných vědeckých informací.

Štítky
Sdílej

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář