Více jak 20 různých tváří mimozemšťanů

Ne každý je schopen vidět tváře na fotkách. Je to otázka schopnosti mozku vnímat správně perspektivu a rozlišovat tvary ve 3D, které jsou na 2D fotografiích. Velice záleží na tom, jak náš mozek dokáže správně zaostřit obraz a vyhodnotit vzdálenost. Musíte být velice citliví na to, co pozorujete, zvláště když ostatní vám budou urputně tvrdit, že je to jen kus skály.

Je fakt, že skutečně někteří vidí jen skály, protože skutečně nejsou schopni odlišit některé sklaní útvary od sebe. Mějme na paměti, že autoři těchto útvarů (mimozemšťané?) používají mnohem větší kapacitu mozku než-li my lidé. Jejich způsob uvažování tedy bude rozhodně odlišný a jejich způsob (uměleckého i technického) ztvárnění věcí bude odlišný od našich naučených schémat. Přesto by mělo být pro nás výzvou se o to pokoušet. Zkusíte to také? Podívejme se na následující sérii fotografií.

Máme sice tisíce přímých a nepřímých důkazů a další tisíce svědectví od obyčejných lidí po vládní i armádní činitele, ale stále hledáme konečný důkaz, kterým je veřejné a nepopiratelné osobní setkání. Následující fotografie nám ukazují jejich tváře. Každý druh má odlišný vzhled obličeje.


Horní fotografie zobrazuje tři tváře – tři druhy pohromadě. Může jít o něco jako opičí lebku, tvář ještěrky nebo žáby, a nebo lišky. Zdrojem je fotografie NASA pořízená vozítkem Spirit. Originál najdete na stránkách NASA.


Další horní fotografie představuje reptiliana. Tato bytost vypadá jako by měla královský status (díky koruně). Též připomíná vysoké greys. Zdrojem je stejná fotografie jako u předchozího obrázku.


Další kus je též z originál fotografie PIA10214 pořízenou Mars Spirit Rover. Povšimněte si klečící(?) postavy s nataženou pravou rukou. Vypadá jako zbytek sochy na podstavci, která byla nejspíš součástí nějaké větší zástavby. Nebo může jít o zkamenělinu dříve živé bytosti a nebo dokonce o živou bytost, kterou zaujala ta divná věc na kolečkách.


Ještě jednou výřez z PIA10214. Jde o malý kámen s obličejovými rysy.


Jednoznačně nejznámější obličej nalezený a zdokumentovaný na jiném tělese než-li je planeta Země. Tento snímek pořídila sonda Viking 1 v roce 1976 nad povrchem Marsu. Když se poprvé objevila, byla to obrovská mediální senzace. Následně bylo vše zdiskreditováno tím, že jde pouze hru světla a stínů, a že ve skutečnosti o žádnou tvář nejde.


Další fotografie je z archivů ESA. Při bližším zkoumání byla objevena skulptura připomínající tvář vytesanou do skály.


Dvě vrchní fotografie zobrazují tváře, které jsou nám hodně blízké. Jsou dost podobné lidem. Daly se najít na Google mapách Marsu na pozici: 33°12’29.82″N, 12°55’51.21″W.


Další hlava mimozemšťana. Také se někdy tahle věc připodobňuje k přilbě vojáků konfederace z filmu Hvězdné války. (Kde pak asi George Lucas bral inspiraci…? ;-))


Další fotografie zobrazuje plastiku v širé pláni na povrchu Marsu. Když danou oblast zvýrazníme, připomíná formace portrét ženy s čepicí (korunou) na hlavě.


Zdrojem je opět Malin Space Science Systems, konkrétně fotografie M02-03051. Můžete na ní vidět obrovskou skulpturu vypálenou do skály. Nad pak sérii tří méně znatelných útvarů, které též připomínají tvář.


Další tvář v podobě reliéfu byla nalezena v oblasti Cydonia (Mars).


Zdá se, že smysl pro humor je též ve vesmíru univerzální všem bytostem. Tento nepojmenovaný kráter se nachází na Marsu a je široký přibližně 3 kilometry. Nachází se přibližně na pozici 45.1°S, 55.0°W. Fotku pořídil Mars Reconnaissance Orbiter pod vedením NASA/JPL/MSSS.


Fotografie je z dílny NASA/JPL Mars Global Surveyor. Při troše fantazie připomíná profilové ztvárnění bytostí s protaženou lebkou, jejich kosterní pozůstatky můžeme najít i na Zemi (Egypt nebo Mexiko).


Další tvář, kterou můžete najít na Google mapách Marsu. Nachází se na souřadnicích 40°01’25.89“N, 8°58’21.53“W. Osobně mi připomíná mayského indiána s čepicí z zdobného peří, který má otevřená ústa, jako kdyby křičel…


A teď série několika fotografií přímo z našeho Měsíce. Uprostřed kráteru zvaného Jenner se nachází skulptura připomínající tvář. Útvar je velký asi 8 km a samotný kráter má přes 40 km v průměru.


Na této fotografii vidíme stín astronauta, jak fotografuje kámen uprostřed, na kterém je vidět astronautem odložený nástroj. Vidíte ale také skulpturu horní části fotografie? Svým tvarem připomíná poničenou sochu hlavy.


Další tvář na Měsíci byla vyfotografována 10.06.2010 díky Lunar Orbiter 2.


Tuhle fotografii pořídila sonda Mercury Messenger. Je zde několik útvarů, které svým vzhledem připomínají obličej.


Tento útvar se podařilo objevit 09.05.2011 na pozici 5°S, 134.1°E. Zdroj: NASA


Když se pozorně podíváte, uvidíte na zvětšeném obrázku tvář muže s jasnými rysy, který má vyčesané vlasy do zadu nebo pokrývku vlasů z peří. Tento útvar se nachází na Merkuru. Zdrojem je opět sonda Messenger z dílny NASA.


Megalomanské stavby a skalní skulptury nejsou doménou jen cizích planet. Podobný výjev najdete i na planete Zemi. Stačí použít Google Earth a můžete uvidět tvář nejspíš nějakého královského člena rodiny. Výtvor má více 400 metrů napříč a nachází se poblíž Medicine Hat v Kanadě. Svým vzhledem spadá někam do doby před Mayskou kulturu.

Ten kdo to vyrobil, ovládal velkou sílu a energii, která dokázala snadno manipulovat velkým objemem hmoty – v tomto případě celým pohořím. Na videu se můžete podívat, jak útvar objevit: http://www.youtube.com/watch?v=cY65HFr0BxA


Tuhle fotografii pořídilo vozítko Spirit dne 05.07.2011 ve West Valley na Marsu. Podle všeho nemůže jít o běžný skalní útvar. Možným řešením je buď havarovaná loď, nebo kostra nějakého živočicha.


Naprostým unikátem je pak fotografie skalní stěny na Marsu, do které byla vypálena socha (podobně jako třeba sochy Buddhy v Afganistánu) připomínající výjevy z Egypta. Jde o bytost s velkou hlavou a protáhlou lebkou.

Exit mobile version