ParaMag

Britská rodina vyfotila v muzeu přízrak malé dívky ve viktoriánských ša­tech

 Rychlé zprávy

Britská rodina vyfotila v muzeu přízrak malé dívky ve viktoriánských ša­tech

Britská rodina vyfotila v muzeu přízrak malé dívky ve viktoriánských ša­tech
Květen 19
14:15 2014

Když John Burnside a Shona Backhouse vyrazili se svým tehdy osmnáctiměsíčním synem Johnthomasem na výlet do Castle Museum v Yorku, ještě netušili, že si z něj nepřivezou jen hezké vzpomínky a několik rodinných fotografií.

O dva roky později si totiž při prohlížení snímků z muzea všimli, že se na nich objevila přízračná postava malé dívky oblečené do viktoriánských ša­tů.

„Myslím, že to úplně stačí k tomu, abyste začali být paranoidní. Pokaždé, když o tom přemýšlím a snažím se najít racionální vysvětlení, naskočí mi husí kůže,“ říká sedmadvacetile­tý John.
Pár se rozhodl na inkriminované fotografie podívat poté, co John v kapse svého pyžama náhodou objevil starou paměťovou kartu do mobilního telefonu, na které byly uloženy. A nestačil věřit vlastním očím.
„Nejprve jsem si na nich nevšiml ničeho zvláštního. Pak jsem si myslel, že se mi to jen zdá. Takže jsem se pro jistotu zeptal Shony a ta mi potvrdila, že je to skutečně holčička. A aby toho nebylo málo, můj otec si později všiml, že má na sobě oblečení z viktoriánské doby. Opravdu nevím, co si o tom mám myslet,“ kroutí hlavou John.
Zaměstnanci muzea po zhlédnutí hrůzostrašných snímků uvedli, že nemají ani to nejmenší tušení, o koho by se mohlo jednat. Identita „hradního ducha“ tak zůstává záhadou.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Myslíte m ze panenka se nenasla Ale pribeh je z casti pravdivy existuji 2 neli...

Chtěl bych se zeptat, jestli je to video vaše?...

Statistiky

  • 0
  • 42
  • 154
  • 13 090 279
  • 1 315
  • 662