Energetičtí upíři

1521521Když se řekne upír nebo vampýr, každý si hned představí krvelačné monstrum z hororů, které lidem vysává krev. Prokazatelně však existují i takzvaní energetičtí upíři, se kterými se každý z nás setkává neustále. Určitě jste se s nimi setkali i vy, jen jste o tom nevěděli. Jak tedy energetičtí upíři vypadají, jak se chovají, a jak se dá proti nim ochránit?

Není upír jako upír
Ve vašem nejbližším okolí každý člověk, ať už někdo z vaší rodiny, kolegů, přátel, či známých předává druhým lidem svou životní energii. Dochází k tomu buď dotykem, když někoho například poklepete po rameni, ale stačí i myšlenka, když si na někoho vzpomenete. Tyto energetické ztráty jsou však velmi mizivé, a energie se přirozenou cestou doplní. Jiné to však je z energetickými upíry, kteří skutečně nejsou žádnou fantasmagorii.
Přední světoví psychiatři tvrdí, že skutečně existují.

Tvrdí to i americká psychiatrička doktorka Judith Orloffová, která doslova říká:

Na světě skutečně existují energetičtí upíři, kteří využívají naši životní sílu. Je to téměř epidemie. Během své praxe jsem viděla mnoho následků jejich činnosti.

Doktorka Orloffová se považuje za průkopnici v oboru energetické psychiatrie. Energetičtí upíři jsou podle ní v obchodech, autobusech, v zaměstnání, ale i doma. Na první pohled nepůsobí nijak podezřele, spíše by se dalo říci, že si velmi snadno získávají přízeň nejbližšího okolí. Když se však s potencionální obětí blíže poznají, mohou být velmi nebezpeční.

1521529V přítomnosti energetického upíra mají lidé divné pocity jako je tlak v oblasti žaludku, či srdce, hůře se jim dýchá, pociťují, malátnost, nebo mrazení po celém těle. Právě tyto příznaky podle psychiatričky Orloffové naznačují, že člověka někdo v okolí energeticky vysává.

Pozor na emoce!
Energetický upír má několik způsobů jak vysát z potencionální oběti téměř všechnu životní energii, která se pak již nestačí doplňovat. Většinou to dělá tak, že vyprovokuje emotivní výměnu názorů, hádku, strach, hněv nebo nenávist.

Podle americké psychoterapeutky Cindy Stoneové právě z těchto výbuchů emocí těží upír nejvíce. Energetický upír si totiž podle Stoneové velmi dobře uvědomuje, že když se jiní lidé cítí špatně, jemu je naopak čím dál tím lépe. Podle doktorky Orloffové, se to u některých lidí může projevit i zdravotními problémy, pro které nelze najít fyzická příčina. Pokud je vliv dlouhodobý, u obětí se může vyvinout i syndrom chronické únavy, při dlouholetém působení dochází dokonce až k smrti.

Dá se proti energetickým upírům nějak bránit? Psychiatrička Orloffová tvrdí, že dá. Údajně si stačí představit, že vaše tělo obklopuje jakýsi obal z jasného bílého světla, který funguje jako štít. Tento fiktivní štít prý pak odráží negativní energii, ale umožňuje přístup pozitivní energie. Pokud si však stále myslíte, že energetický upír i přesto stále útočí, stačí podle doktorky Orloffové symbol kříže, tedy překřížit prsty, nohy, či ruce, a upír k vám ztratí jakýkoliv přístup.

1521527Jste i vy energetickým upírem?
Nikdo není dokonalý, a proto se energetickým upírem může stát každý z nás, například ve chvíli psychického nebo fyzického vyčerpání, během nemoci, či deprese. Takovému energetickému upírovi se říká dočasný, a je nejméně nebezpečný. Další kategorií jsou upíři permanentní, kteří se dělí na úmyslné a neúmyslné. Neúmyslnými upíry mohou být například matky, které mají ke svým dětem silný citový vztah.

Nejnebezpečnějšími energetickými upíry jsou upíři úmyslní, kteří lidem odsávají životní energii naschvál. Patří sem manipulátoři, provokatéři, zda násilníci, ale i milí a laskaví lidé!
Energetičtí upíři se s určitostí nacházejí i ve vašem blízkém okolí. Dávejte si proto pozor, koho si do svého soukromí pustíte, jinak by se mohlo stát, že i vás bude časem vysávat nějaký energetický upír.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *