ParaMag.eu

Interview s mimozemšťanem. Pravda, nebo fikce?

 Rychlé zprávy

Interview s mimozemšťanem. Pravda, nebo fikce?

Interview s mimozemšťanem. Pravda, nebo fikce?
Září 21
10:38 2014

V květnu roku 1997 se na jednom americkém TV kanále vysílal pořad «Záhadný svět». Jeho součástí bylo i tříminutové interview s mimozemšťanem, které mělo být pořízeno na letecké základně Nellis v Oblasti 51 v Nevadě. Senzační záznam pořídil údajně bývalý zaměstnanec základny, který si nechává říkat Victor.

Pořad vyvolal novou vlnu zájmu o Oblast 51 – osm let poté, co fyzik Bob Lazar informoval, že na základně mají k dispozici devět lodí mimozemského původu. Victor svůj záznam nabídl několika televizním studiím i TV producentovi Robertu Kiviatovi, který odvysílal známý dokument o údajné pitvě mimozemšťana. Jenže Kiviat Victorovu nabídku odmítl, protože si nechtěl už podruhé spálit prsty. Záznam si nakonec koupilo studio «Rocket Pictures Home Video» z Los Angeles a jeho lidé rozhodli, že ho odvysílají jako součást svého dokumentárního filmu o Oblasti 51. Tvorbou pořadu pověřili režiséra Jeffa Broadstreeta, který video nejdříve zkonzultoval s předními experty na zvláštní efekty i s ufology. A například ufolog Sean Morton o snímku prohlásil, že je naprosto úžasný. „Film natáčeli přes průhlednou stěnu. Zvuk na záznamu chybí. Rozhovor probíhal v zatemněné místnosti, kterou osvětlovalo pouze tlumené zelené světlo. Jsou zde viditelné siluety dvou mužů: důstojníka v uniformě s hvězdami na výložkách a muže v civilu, který si občas mne čelo. Na druhé straně stolu sedí tváří ke kameře malinká bytost s hruškovitou hlavou s velkýma černýma očima. V jeden moment obličej zpovídaného najednou zčervená, objeví se na něm podivný otok a je zřejmé, že bytost se dusí. Otvírá a zavírá ústa, ze kterých po chvilce vyteče nějaká tekutina,“ uvedl Morton.

interview-s-mimozemstanem-pravda-nebo-fikce1

K snímku se vyjádřil i režisér Broadstreet: „Nemohu s určitostí říct, zda jde o podvrh nebo ne. Studio Rocket Pictures se pokusilo informovat o případu objektivně. Proto ve snímku citujeme nejen Victora a Seana Mortona a další ufology, ale i odborníky na zvláštní efekty, kteří mimozemského vetřelce považují za mechanickou loutku nebo kresbu vytvořenou pomocí počítačové grafiky.“

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 1
  • 26
  • 183
  • 12 994 655
  • 1 306
  • 653