ParaMag.eu

Texaská restaurace – jídlo podávané s duchy

Texaská restaurace – jídlo podávané s duchy

Texaská restaurace – jídlo podávané s duchy
Říjen 06
12:24 2014

K času letních dovolených nepochybně patří i restaurace, kde si každý člověk rád vychutná i netradiční pokrm. Pokud byste si však chtěli dát k dobrému jídlu i příchuť adrenalinu, stačí když navštívíte texaskou restauraci Catfihs Plantation ve městě Waxahachie. Zde se jídlo podává i se špetkou strachu.

Přejete si k jídlu i ducha?
Restaurace Catfish Plantation ve městě Waxahachie – asi 35 kilometrů od Dallasu, je známá v celém Texasu, a stala se již vyhledávanou i zahraničními turisty. Zásluhu nepochybně na tom mají i duchové, kteří se tam údajně čas od času návštěvníkům ukážou. Zda jsou historky pravdivé mohou potvrdit nebo vyvrátit jen a jen návštěvníci, protože mnozí za duchy v restauraci vidí reklamní tah majitelů.

Mnozí návštěvníci restaurace, ale i zaměstnanci potvrdili, že opravdu ducha nebo duchy viděli. Existuje mnoho důkazů v podobě fotografií, ale i dalších faktů lovců duchů, kteří potvrdili, že v restauraci skutečně něco nadpřirozeného je, a podle několika svědectví se tu mají zjevovat tři duchové, kteří jsou s tímto domem natrvalo spojení. Nejčastěji se v restauraci zjevuje dívka v bílém oblečení – podle několika svědků asi ve svatebních šatech. Někdy se zjeví v okně, jindy zase projde dveřmi kuchyně, přičemž z ní vyzařuje nepříjemný chlad. Dalšími nadpřirozenými hosty restaurace je stará žena a jakýsi farmář. Oba se mají lidem zjevovat na chodbách restaurace. Mají tito duchové nějakou spojitost s domem, v níž se dnes nachází restaurace? Majitelé domu tvrdí, že duchové byly a asi i navždy zůstanou součástí restaurace.

2147969Historie restaurace Catfish Plantation
Dům, ve které je dnes restaurace, postavil podle záznamů v roce 1895 farmář Anderson, který po několika letech zemřel. Celý dům pak zdědila jeho dcera Elisabeth, která však byla v roce 1920 zavražděna – přesně v den své svatby. Počátkem 30. let minulého století koupil dům další majitel, který se jmenoval Will, a pracoval jako farmář. Ve svém domě zemřel v roce 1930 za záhadných okolností, a nikdo nedokázal říct, co se mu vlastně stalo. K dalším majitelům domu patřili starší manželé s rodinou, kteří v domě bydleli od roku 1953 do roku 1970. Z celé rodiny zůstala jako poslední v domě paní Caroline, která zemřela v roce 1970 jako 80-letá. Jak později potvrdili lovci duchů, podle všeho stále neví, že je mrtvá.

V roce 1984 nakonec koupili v té době už opuštěný dům manželé Tom Baker s manželkou Melissou, kteří dříve nevěděli o tom, že v domě straší. Sami se však o tom přesvědčili na vlastní kůži, přesto svou vysněnou restauraci, kterou si ve starém domě zřídili, neopustili. A právě duchové sem dnes lákají většinu návštěvníků, kteří se s nimi chtějí setkat. Většině lidí se to však nepodaří, a tak si mnozí zákazníci myslí, že duchové v restauraci jsou jen dobrým reklamním tahem majitelů. Potvrzovat to mají i různé duchařské rekvizity, které dnes stojí nejen před restaurací, ale jsou také součástí vnitřního vybavení. Jestli to je opravdu jen reklamní tah majitelů restaurace, mohou posoudit jen a jen návštěvníci. Faktem ale je, že restaurace Catfish Plantation se dostala i do pozornosti médií. Natočilo se o ní několik dokumentárních filmů a byla zmíněna také v některých knihách. Tom a Melissa berou nadpřirozené jevy s nadhledem, a sami říkají, že kromě jídla servírují i mrtvé duše. Kdo má chuť, a zavítá do tohoto texaského města, může si to vyzkoušet na vlastní kůži. Dali byste se přemluvit?

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hlavní menu

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

  • Ano (64%, 27 hlasů)
  • Ne (36%, 15 hlasů)

Celkem hlasů: 42

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Zkuste najít nějaké povídání o městě Chalmer-Ju. Celkově na severu poměrně dost měst-přízraků. Byl jsem v [...]

No něco málo se pokusím poodkrýt: http://cbnymburk.wz.cz/clanky/uvb76.htm [...]

Opraveno, děkuji za upozornění :) [...]

Statistiky

  • 1
  • 31
  • 181
  • 12 820 721
  • 1 341
  • 646