ParaMag

Texaská restaurace – jídlo podávané s duchy

 Rychlé zprávy

Texaská restaurace – jídlo podávané s duchy

Texaská restaurace – jídlo podávané s duchy
06 října
12:24 2014

K času letních dovolených nepochybně patří i restaurace, kde si každý člověk rád vychutná i netradiční pokrm. Pokud byste si však chtěli dát k dobrému jídlu i příchuť adrenalinu, stačí když navštívíte texaskou restauraci Catfihs Plantation ve městě Waxahachie. Zde se jídlo podává i se špetkou strachu.

Přejete si k jídlu i ducha?
Restaurace Catfish Plantation ve městě Waxahachie – asi 35 kilometrů od Dallasu, je známá v celém Texasu, a stala se již vyhledávanou i zahraničními turisty. Zásluhu nepochybně na tom mají i duchové, kteří se tam údajně čas od času návštěvníkům ukážou. Zda jsou historky pravdivé mohou potvrdit nebo vyvrátit jen a jen návštěvníci, protože mnozí za duchy v restauraci vidí reklamní tah majitelů.

Mnozí návštěvníci restaurace, ale i zaměstnanci potvrdili, že opravdu ducha nebo duchy viděli. Existuje mnoho důkazů v podobě fotografií, ale i dalších faktů lovců duchů, kteří potvrdili, že v restauraci skutečně něco nadpřirozeného je, a podle několika svědectví se tu mají zjevovat tři duchové, kteří jsou s tímto domem natrvalo spojení. Nejčastěji se v restauraci zjevuje dívka v bílém oblečení – podle několika svědků asi ve svatebních šatech. Někdy se zjeví v okně, jindy zase projde dveřmi kuchyně, přičemž z ní vyzařuje nepříjemný chlad. Dalšími nadpřirozenými hosty restaurace je stará žena a jakýsi farmář. Oba se mají lidem zjevovat na chodbách restaurace. Mají tito duchové nějakou spojitost s domem, v níž se dnes nachází restaurace? Majitelé domu tvrdí, že duchové byly a asi i navždy zůstanou součástí restaurace.

2147969Historie restaurace Catfish Plantation
Dům, ve které je dnes restaurace, postavil podle záznamů v roce 1895 farmář Anderson, který po několika letech zemřel. Celý dům pak zdědila jeho dcera Elisabeth, která však byla v roce 1920 zavražděna – přesně v den své svatby. Počátkem 30. let minulého století koupil dům další majitel, který se jmenoval Will, a pracoval jako farmář. Ve svém domě zemřel v roce 1930 za záhadných okolností, a nikdo nedokázal říct, co se mu vlastně stalo. K dalším majitelům domu patřili starší manželé s rodinou, kteří v domě bydleli od roku 1953 do roku 1970. Z celé rodiny zůstala jako poslední v domě paní Caroline, která zemřela v roce 1970 jako 80-letá. Jak později potvrdili lovci duchů, podle všeho stále neví, že je mrtvá.

V roce 1984 nakonec koupili v té době už opuštěný dům manželé Tom Baker s manželkou Melissou, kteří dříve nevěděli o tom, že v domě straší. Sami se však o tom přesvědčili na vlastní kůži, přesto svou vysněnou restauraci, kterou si ve starém domě zřídili, neopustili. A právě duchové sem dnes lákají většinu návštěvníků, kteří se s nimi chtějí setkat. Většině lidí se to však nepodaří, a tak si mnozí zákazníci myslí, že duchové v restauraci jsou jen dobrým reklamním tahem majitelů. Potvrzovat to mají i různé duchařské rekvizity, které dnes stojí nejen před restaurací, ale jsou také součástí vnitřního vybavení. Jestli to je opravdu jen reklamní tah majitelů restaurace, mohou posoudit jen a jen návštěvníci. Faktem ale je, že restaurace Catfish Plantation se dostala i do pozornosti médií. Natočilo se o ní několik dokumentárních filmů a byla zmíněna také v některých knihách. Tom a Melissa berou nadpřirozené jevy s nadhledem, a sami říkají, že kromě jídla servírují i mrtvé duše. Kdo má chuť, a zavítá do tohoto texaského města, může si to vyzkoušet na vlastní kůži. Dali byste se přemluvit?

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

LV

Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže...

Ahoj , nechci nic ale vlkodlak se nepřizná ,že je vlkodlak . A to samé...

Nechci nic ale vlkodlak se nepřizná , že je vlkodlak lidi vzpamatujte se jo XD...

Statistiky

  • 1
  • 12
  • 255
  • 13 375 723
  • 1 372
  • 677