ParaMag

Záhada dívky plačící na hřbitově: Je to duch?

 Rychlé zprávy

Záhada dívky plačící na hřbitově: Je to duch?

Záhada dívky plačící na hřbitově: Je to duch?
Říjen 14
20:43 2019

Záhada neznámé dívky, která chodí plakat nad jeden z hrobů, trápí hřbitov i obyvatele tureckého města Çorum. Nikdo totiž neví, zda je to lidská bytost, nebo duch.

26. dubna 2018 poprvé viděli nad jedním z hrobů mladou dívku, která plakala a mluvila sama se sebou. Dívka ve věku přibližně 15 let byla oblečená v černém a v červených botách. Opakovaně se objevovala na hřbitově a pokaždé se zdržovala nad hrobem mladé ženy, která zemřela v roce 1982.

Prvním člověkem, který ji viděl a promluvil na ni, byl správce hřbitova Fikret Yumutkan. “Jsem pracovníkem hřbitova, pomůžu ti, neutíkej,” řekl jí, ale dívka se přesto rozběhla a utekla. Správce hřbitova si ale nezapamatoval její tvář, aby ji mohl dostatečně dobře popsat. Na hrobě jí pracovníci hřbitova nechali vzkaz, že jí chtějí pomoci, a zalarmovali místní policii.

V okolí hrobu, kam údajně chodívá záhadná dívka, jsou instalovány bezpečnostní kamery. Avšak policisté na záznamech nic nenašli, není na nich po ní ani stopy. To vyvolává dojem, že jde o ducha.

Příběh o záhadné dívce láká místní zvědavce, kteří na ni po nocích a v časných ranních hodinách číhají na hřbitově ve městě Çorum a chtějí ji vidět. A to navzdory zákazu vstupu na hřbitov ve večerních hodinách.

Záhadná dívka se na hřbitově objevila vícekrát, ale vždy, když na ni někdo promluvil, utekla a zmizela. Plakat nad hrobem a mluvit samu se sebou ji naposledy viděli prvního kvěna. Policie případ vyšetřuje, ale je bezradná, neboť na kamerách nic není.

Kdy se dívka opět objeví nad hrobem? Je to opravdu duch, nebo jde pouze o psychicky nemocnou osobu?

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Doufám, že opravdu jen ze zvědavosti :)...

49.2645389N, 13.2573303E...

Myslíte m ze panenka se nenasla Ale pribeh je z casti pravdivy existuji 2 neli...

Statistiky

  • 0
  • 123
  • 263
  • 13 183 698
  • 1 320
  • 664