ParaMag

Bloody Mary | Zohavená nevěsta v našich zrcadlech

 Rychlé zprávy

Bloody Mary | Zohavená nevěsta v našich zrcadlech

Bloody Mary | Zohavená nevěsta v našich zrcadlech
16 února
20:56 2014

Když jsme byli mladí, určitě jsme od svých starších sourozenců slýchávaly horory, ale jsem si jist, že nejčastější byly ty o Krvavé Mary. Tyto povídačky jsou známy již snad po celém světě, ale teď je otázka, zda je možné Krvavou Mary doopravdy vyvolat.
Krvavá Mary má ve světě mnoho přezdívek a mezi nejpoužívanější se řadí také Bloody Bones, Hell Mary, Mary Worth, Mary Jane a spoustu dalších. Nikdo však neví, zda je to duch nebo čarodějnice, nejvíce je ale považována za čarodějnici nebo zohavenou nevěstu.
Všichni milujeme hry, ale jen někteří milují horory. Patříte mezi ty odvážlivce, kteří se pokusí vyvolat Bloody Mary před svým zrcadlem v koupelně? Tak zde máte pár chytrých rad, jak na to. Nejpoužívanější rada je taková, že si stoupnete ve tmě před zrcadlo a třikrát vyslovíte její jméno a pak jen čekáte, zda se vám objeví. Zdá se vám to lehké? Pak můžete vyzkoušet další variantu. Co třeba několikrát vyslovit její jméno, nebo pravit: Věřím v Mary Worth. Bloody Mary mám tvé dítě, nebo také modlitba Otčenáš, kterou odříkáte pozpátku. Jedna legenda praví, že jí můžete přivolat s nožem v ruce a kapičkami vody na zrcadle. A víte, která možnost mne děsí nejvíce? Možnost, kdy stačí projít pouze kolem zrcadla a ona by se vám objevila i přes to, že byste to nechtěli. Nemuselo by být příjemné se při ranních úpravách podívat do zrcadla a spatřit tam Bloody Mary, která by vám následně podrápala obličej, či by vás děsila svými hroznými skřeky, nebo nedej bože, že by vás snad zabila. Ano, to se má údajně dít, když vyvoláte Bloody Mary.

bloody-mary-by-mirror-jpg

Legenda praví, že Bloody Mary byla kdysi krásná slečna, kterou někdo ošklivě zohavil a poté zavraždil, kvůli tomu se vám při vyvolání objeví její bledý a krvavý obličej v zrcadle.
Tato tématika je často zobrazována v hororových filmech. Naposledy jste ji mohli spatřit ve filmu Paranormal.Bloody Mary.
Nejpravděpodobnější se nám může zdát teorie, která říká, že Bloody Mary je skutečná postava. V historii se objevila pod jménem Marie I. Tudorovna. Přezdívku Bloody Mary si vysloužila tím, že byla fanatická katolička, která pronásledovala a trestala protestanty. Snažila se o potomka, ale nedařilo se jí to. Nějakým zázrakem se jí narodilo dítě, ale co Bůh nechtěl, po šesti měsících dítě zmizelo a Marie ho již nikdy nenašla. Celý svůj zbylý život tedy proseděla

u zrcadla. To nás právě zavádí k vyvolávací větě: Bloody Mary mám tvé dítě.

Existuje i pohlednice, která se zasílala na Halloween. Žena na ní stojí před zrcadlem se zapálenou svíčkou v temné místnosti a podle legendy se vedle ženy, při dodržení pravidel, objeví její budoucí manžel. Na pohlednici je na zdi vidět stín čarodějnice – zřejmě Krvavé Mary.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Navštivte také:

lit

Hlavní menu

Facebook

Poslední komentáře

Blažené je pojídat kaviár, ve kterém žijí duše všech mých dětí od počátku světa....

Jak si myslíte že probíhá proměna vlkodlaka při uplnku někteří z vás tu píší jen...

LV

Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže...

Statistiky

  • 0
  • 20
  • 146
  • 13 543 214
  • 1 440
  • 677