ParaMag

Video: Dokáže zázračná voda z Tlacote el Bajo vyléčit všechny nemoci?

 Rychlé zprávy

Video: Dokáže zázračná voda z Tlacote el Bajo vyléčit všechny nemoci?

13 února
23:01 2020

Městečko Tlacote el Bajo nacházející se v mexickém státě Querétaro se po celém světě proslavilo zázračnou vodou z místního pramene, která prý dokáže vyléčit jakoukoliv nemoc. K zázračnému prameni chodí nejen Mexičané, ale i lidé z celého světa, slavné osobnosti nevyjímaje. Co je na této vodě takové zázračné a skutečně dokáže vyléčit každou nemoc?

Skutečný pramen života?
O městečku Tlacote el Bajo, které se nachází přibližně 270 kilometrů severozápadně od mexického hlavního města Mexiko, by se svět asi nikdy nedozvěděl, nebýt jedné náhody v roce 1988. Majitel místní farmy Senor Jesus Chahin se o zázračné vodě, která pramení na jeho pozemku dozvěděl díky svému zraněnému psovi, se kterým se vracel domů.

Když procházeli podél pramene, pes nečekaně do vody skočil, vykoupal se v ní, a také se z ní napil. Po pár dnech byl Chahinův pes zázračně uzdraven, i když měl zranění, které vyžadovaly několikatýdenní léčbu. Farmář byl proto přesvědčen, že za tímto zázračným vyléčením psa byla zřejmě voda, v níž se jeho pes vykoupal.

Účinky této vody proto vyzkoušel i na sobě a své manželce, a když oba zjistili, že tato voda měla na ně mimořádně regenerační účinky, Jesus Chahin se rozhodl tento pramen zpřístupnit i dalším lidem z městečka. U pramene proto vybudoval nádrž ke koupání a místním obyvatelům řekl o zázračných účincích vody, která zde pramení. Lidé byli samozřejmě zpočátku skeptičtí a údajnou zázračnou vodu vyzkoušeli jen někteří.

Lidí však začalo postupně přibývat, protože se skutečně potvrzovalo, že ti lidé, kteří měli nějaké dlouhodobější nemoci se jakoby zázrakem z nich vyléčili. Když však k prameni začali přicházet stovky lidí, farmář Chahin musel nějak zajistit, aby voda byla čistá pro každého, protože někteří lidé se v ní koupali, jiní z ní pili.

Proto s pomocí místního kněze požádal o podporu mexickou vládu, kterou žádal o filtry a čerpadlo. Pomoc mu sice byla přislíbena, ale pod podmínkou, že se vodě prokáží skutečné léčivé účinky a podaří se mu díky ní vyléčit vojáky z nedaleké nemocnice.

Vyléčených lidí přibývá
Senor Jesus Chahin se tedy se svou vodou pokoušel vyléčit vojáky z blízké nemocnice, což se mu po pár týdnech i podařilo. O zázraku, kdy se díky této vodě vyléčilo v nemocnici až 600 vojáků, se již v roce 1991 začalo mluvit na celém světě.

Zázračný pramen na farmě Jesuse Chahina začalo denně navštěvovat od 5 až po 10 tisíc lidí z celého světa, nevyjímaje známé světové osobnosti. Tlacote el Bajo navštívil například i jeden z nejslavnějších basketbalistů Američan Earvin Magic Johnson, který v listopadu roku 1991 šokoval svět přiznáním, že měl pozitivní test na HIV.

Jemu sice zázračná voda z Tlacote el Bajo nepomohla k vyléčení nemoci AIDS, ale uvádí se, že až 80 procent příchozích lidí si pravidelným pitím této vody dokázalo vyléčit své nemoci – od různých ekzémů, epilepsii, přes revma, zažívací problémy až po cukrovku a rakovinu.

Voda z pramene byla podle dostupných informací pro všechny lidi zdarma. Množství lidí však určitou sumou farmáři Chahinovi i tak dobrovolně přispívalo. Do roku 2001 se mělo díky této vodě údajně vyléčit až 3 miliony lidí, co měli potvrzovat lékařské zprávy z celého světa.

Co zázračná voda obsahuje? Několik laboratoří z USA, Japonska, Ruska a dalších evropských zemí se snažilo přijít na to, co tato zázračná mexická voda obsahuje. Rozbory ukázaly, že v této vodě se nachází šest krystalických složek, které se v obyčejné vodě nevyskytují. Voda z Tlacote el Bajo tak měla lepší chuť a byla čistší než voda z vodovodu.

Podle některých vědců by však tato voda neměla mít jen kvůli těmto krystalickým složkám tak výjimečné vlastnosti. Tak proč by měla být zázračná? Mnozí skeptici si myslí, že lidé si své neduhy vyléčí ne ani tak díky této vodě, ale díky své psychice. Když totiž tak velká masa lidí věří tomu, že se pomocí této vody dokáže uzdravit, může dojít k výraznému zlepšení zdravotního stavu.

Je tedy voda z Tlacote el Bajo zázračná jen díky lidem, kteří věří, že se pomocí ní dokáží vyléčit nebo je samotná voda něčím výjimečná? Na tuto otázku je dnes těžké odpovědět, ale nemocní lidé, kteří mexický pramen navštívili, věří, že se uzdravili jen díky této zázračné vodě.

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

LV

Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže...

Ahoj , nechci nic ale vlkodlak se nepřizná ,že je vlkodlak . A to samé...

Nechci nic ale vlkodlak se nepřizná , že je vlkodlak lidi vzpamatujte se jo XD...

Statistiky

  • 2
  • 14
  • 255
  • 13 375 727
  • 1 372
  • 677