Záhady

Area 51 – r. 1978 se odehrála bitva mezi lidmi a mimozemšťany

Podle tvrzení Thomase Castello, bývalého zaměstnance slavné Oblasti 51, mohlo být lidstvo svědky bitvy mezi lidmi a mimozemšťany. Tato událost se však naštěstí nerozšířila mimo oblast, kde lidé obvykle prováděli experimenty s cizinci.

Navštivte také:
Co před 2,5mil. let „oživilo“ Zemi?

Tom Castello
Tom Castello
Pan Castello řekl, že byl fotografem, který pracoval pro americkou armádu. Dávno před tím, než přijal svou práci, podepsal smlouvu s doložkou o mlčenlivosti s ohledem na některé relevantní zakázané informace. Podle bývalého zaměstnance existovala obskurní podzemní základna, kde lidé našli léky na jakékoliv své nemoce. Mezi těmito lidmi byly dokonce i děti. Vzhledem k těmto skutečnostem Thomas zcela vyvrátil pravděpodobnost interakce s některým z těchto lidí.

Nedávno zveřejněné, odtajněné údaje CIA říkají, že Thomas měl příležitost svědčit o četných tajných praktikách. Tyto praktiky zahrnovaly astrální cesty a kontrolu mysli. Rozhodně nejzajímavější částí jeho výpovědi, je ta, kde popisuje některé vědce jako osoby mimozemského původu. Podle Thomase ze zde prováděly experimenty týkající se cizích a lidských hybridů a klonování lidí a cizinců. Další zajímavé prohlášení je, že tento bývalý zaměstnanec poznal lidi unesené mimozemšťany. Slyšel je mluvit nesmysly kvůli silným sedativům, které byly lidem podávány. Poznal, co se děje kvůli plakátům s těmito lidmi, na kterých stálo, že se ztratili bez logického odůvodnění. Tyto plakáty viděl všude ve městě.

Navštivte také:
Záhadné sošky – důkaz o starověkém kontaktu s mimozemšťany?

Dále říká, že to byl okamžik, kdy se začala rozvíjet bitva mezi lidmi a mimozemšťany, nazývaná jako „sladká bitva“. Byla podnícena nárůstem tlaku, kdy cizinci byli údajně rozrušení tím, že by měli být vzorky pro genetické vyšetřování prováděné lidmi. Přitom cizinci chtěli, aby se lidstvo o nich dozvědělo víc. Ale ne nadarmo se říká „Podáš prst a sežerou ti celou ruku“. Takto to bylo podle Thomase i v tomto případě. Dnes nikdo neví, kde je Castello nebo co dělá; ale jistě unikl této nechvalně známé základně.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.