FotogalerieNejděsivější místa

Bývalý zábavní park je nyní jedním z nejstrašidelnějších míst na světě

Může se zábavní park změnit na jedno z nejstrašidelnějších míst na světě? Zní to jako paradox, ale buďte si jisti, že může.

Zatímco v zábavním parku vše funguje, zní tam hudba, tančí se, děti se vozí na kolotočích, je to velmi veselé místo. Když však zchátral, vypadá hrůzostrašně. Na tomto parku však není děsivý jen jeho vzezření. Jeho historie mluví za vše. Pokud se rádi bojíte, Lake Shawnee Amusement Park se nachází v Západní Virginii.

Mitchell Clay se v roce 1763 se stal vlastníkem země Lake Shawnee. To však ještě netušil jaké neštěstí ho potká. Původní Američané zabili nejprve jednoho Clayová syna, později dceru až nakonec druhého Clayová syna unesli a upálili na hranici. Mitchell Clay se jim chtěl pomstít, vtrhl do jejich tábora, ve kterém zabil několik lidí, ale nakonec zemřel také rukou domorodců.

V roce 1920 pozemek odkoupil Conley T. Snidow a vystavěl tam zábavní park. Také jej však čekalo pouze neštěstí. Nejprve v něm zahynula holčička na kolotoči, po tom, co do něj nacouval kamion, později se v blízkém jezeře utopil malý chlapec. Park musel být nakonec zavřený.

Dnes tento park navštěvují turisté a byl i centrem různých televizních pořadů o paranormálních jevech a lidé říkají, že tam někdy slyší dětský smích a že se houpačky samy hýbou.

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

2 komentářů

  1. To muselo být hrozné hlavně pro rodiče a majitele zabavního parku.
    Ale ty houpačky které se samy od sebe pohybují,
    No mohlo by to být sílou větru ale nevím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.