Záhady

Existují skutečně vlkodlaci?

Staré tajemné příběhy a dávné legendy mluví o tom, že na světě mají údajně žít bytosti, které jsou zároveň lidmi i zvířaty – známe je jako vlkodlaky. Proč a kvůli čemu vznikly legendy o vlkodlacích? Mohou být založeny na pravdě, nebo to je jen výmysl našich předků?

Legendy o vlkodlacích
Přesto, že o vlkodlacích vznikaly legendy před mnoha staletími, aktuální jsou i v dnešní moderní době, lidé se prostě vždycky chtěli a chtějí bát. Většina z nás ví, že vlkodlak je stvoření napůl člověk a napůl vlk. Člověk se na vlkodlaka mění většinou při úplňku Měsíce, kdy ztrácí rozum a lidské emoce, a jediné co takovou bestii zajímá je touha po krvi a živém mase. Život vlkodlaka je tak rozdvojený, a neexistuje pro něj cesta, jak se z takového koloběhu dostat.

Legendy říkají, že se vlkodlak může zrodit několika způsoby. Nejznámější z nich je ta, že ho kousne jiný vlkodlak, nebo přijde do kontaktu s jeho krví, či slinami. Jiné legendy o zrodu vlkodlaka jsou však méně známé. Věděli jste například to, že vlkodlakem se může stát ten člověk, který se narodí nohama dopředu? Prokletí však může postihnout i sedmého syna stejných rodičů narozeného v mužské linii potomků nepřerušenou ani jedinou dcerou.

Z člověka se však vlkodlak může stát i po smrti, a to v tom případě, když přes jeho hrob proběhne kočka nebo kohout. Mrtvý člověk tak vstává z hrobu, a mění se na vlka. Tolik alespoň říkají staré legendy. Z jakého důvodu však tyto legendy vznikly, jen tak?

Vlkodlaci po celém světě
Zajímavostí určitě je, že legendy o vlkodlacích se vyprávějí po celém světě. Naše současná představa o vlkodlacích pochází z germánských a slovanských tradic. Vlkodlaky však znají i v Jižní Americe, či Asii. Legendy o nich se trochu liší, ale podstata vlkodlaka je všude stejná. Proto je i zvláštní, že tyto legendy jsou rozšířené po celém světě. V minulosti se totiž zprávy nešířily po celém světě takovou rychlostí jako dnes, proto legendy o vlkodlacích v různých částech světa museli nějakým způsobem vzniknout. Může se tedy část z legend zakládat na pravdě?

942857Skutečné příběhy o vlkodlacích
Většina lidí věří, že příběhy o vlkodlacích jsou smyšlené, a vlkodlaci existují jen ve fantazii lidí. Některé příběhy, které se skutečně staly však tomu velmi nenasvědčují. Mohla tedy někdy existovat jakási podivná rasa vlčích lidí?

Prvním neuvěřitelným příběhem je ten, který se začal odehrávat v roce 1564 v Německu v městečku Bedburg u Kolína nad Rýnem. Právě v tomto roce začali obyvatelé nacházet roztrhaná hospodářská zvířata, ale nikdo nevěřil, že to způsobily vlci, protože s nimi obyvatelé měli bohaté zkušenosti. Navíc za nějaký čas se začaly ztrácet děti, a zmizelo také několik mladých žen. Některé svědectví dokonce mluvili o tom, že velká šelma, která vše způsobila měla chodit i na zadních.

Proto se rozběhlo pátrání, které nakonec trvalo až 25 let. A na konci obyvatel Bedburg čekal šok. Při lovu na vlkodlaka v roce 1589 ho lovci konečně dostali. Místo velké šelmy však lovečtí psi dopadli farmáře Petra Stumppa, který v ruce držel pás z vlčí kůže. Co je na tom zvláštního? Jedna z legend totiž říká, že ten, kdo se chce dobrovolně stát vlkodlakem, musí získat nějakou silnou mast, kterou použije v kombinaci s vlčí kůží. Speciální rituál pak zajistí, že se člověk stane vlkodlakem. Mohl to být i tento případ?

1424013Peter Stumpp se při vyšetřování přiznal, že zabil mnoho zvířat a celkově šestnáct lidí. Popsal jak zvířata i lidi zabíjel, jedl jejich maso a ještě teplé vnitřnosti. Potvrdil, že ovládal černou magii a byl ve spojení s ďáblem. V roce 1590 byl Stumpp popraven.

Podobný příběh jako ten z Bedburgu se odehrál v roce 1603 ve francouzském městě Bordeaux. Tam také nějaký záhadný tvor ničil zvířata a malé děti, které se neustále ztrácely. Při jednom útoku napadl tento tvor i třináctiletou dívku, která se však jeho útoku ubránila. Dívka při výslechu popsala neznámého tvora, že se podobal vlkovi. Za nějaký čas se jí čtrnáctiletý Jean Grenier přiznal, že to on ji tak vyděsil k smrti.

Jeana Greniera proto zatkli, a při vyšetřování uvedl, jak se to s ním a zabíjením zvířat a dětí všechno začalo. Grenier vyšetřovatelům řekl, že touha zabíjet se u něj projevila tehdy, když kdesi v lese potkal neznámého muže, od kterého dostal vlčí kůži se zvláštní mastí. Po použití masti a natažení vlčí kůže se z něj měl údajně stát vlkodlak, a proto měl nutkání zabíjet. Nejvíce mu prý chutnalo maso malých chlapců, kterých nakonec zabil až čtrnáct.

1424015Soudu se jeho příběh zdál tak bizarní, že ho prohlásili za blázna, a dali ho doživotně zavřít do kláštera v Bordeaux. A právě z kláštera se zachovalo další svědectví, které mluvilo o tom, že se Grenierovy zuby po nějakém čase přetvořili na chrup vlka, z jeho rukou se staly tlapy s dlouhými drápy namísto nehtů, a oči měl zapadlé hluboko do obličeje. Mohl se z Greniera stát opravdu vlkodlak?

Možné vysvětlení
Vysvětlit takové příběhy o vlkodlacích bylo velmi obtížné. Ale i zde našli dnešní psychiatři vysvětlení, protože i v moderní společnosti mají vyskytovat lidé, kteří si myslí, že jsou vlkodlaky. Psychiatři tento stav označují jako klinická lykantropie, a tvrdí, že postižení lidé jsou “jen” nemocní, nejsou vlkodlaci. U postižených lidí se tato nemoc projevuje tak, že mají pravidelné záchvaty nepříčetnosti a zuřivosti, při které získávají nepřirozenou sílu. Lidé s lykantropií se při záchvatu pohybují po čtyřech, vrčí, vyjí a napadají všechny kolem sebe. Postižení tuto nemoc popisují jako neovladatelný zvířecí pud s pocitem, že se stávají vlkem.

Dají se tedy klinickou lykantropií vysvětlit všechny staré legendy o vlkodlacích nebo jen část z nich?

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

210 komentářů

 1. Ahooj
  No, nečetla sem to celý, je to moc dlouhý, ale nekterý části jsem četla a jestli si někdo myslí, že je to pitomost, tak si to se mnou může vyřídit, protože jsem vlkodlak a NEJSEM nemocná, vim to jistě protože i mí kámoši jsou vlkodlaci

   1. Poslouchej lidi v n.b. neverí takhle se vám snažíme povedať pravdu ale samozrejme vy ludia ste jediný úžasný že? Takže ta asi nebude zaujímať že väčšina n.b. Má zakázané!!!! Sa premienat na verejnosti.:P

   1. prosím pošli mi návod jak se stát vlkodlakem:”(
    snažím se už 3 roky stát se jím ale furt nic! xd
    zkoušela sem různé rituály a kouzla zaklínadla ale furt nic pomoz mi pošli mi něco na můj email

    dam ti ho tu 2x: evikzup@seznam.cz

    1. No já teda zatím ,,procitám”(jsem štěně), ale sice to je bezva, ale zatím o tom moc nevím. Myslím že budu 1 druh vlkodlaka, což znamená že se fyzicky nedokážu proměnit ve vlka. Mám, no zazím nemám pouze vnitřní zvíře.

  1. ahoj ..moc ráda bych byla také vlkem. mám kamaráda vlka ale ve smečce mají zakázáno někoho proměnovat.. byla bych ráda kdybys mě dokázala přeměnit.děkuju moc. napiš mi . e-mail vlcice126@seznam.cz děkuju moc

  2. Ahoj…
   Jestli je to sranda je špatná… Já se odmalička o vlkodlaky zajímala… Taky,ale vím, že je to zvláštní… A když máš ještě jméno ,,vlkodlačice” je to divný, jelikož se to snaží udržet v tajnosti… A taky kdyby si jím byla nechlubila by ses kámoši vlkodlaky.. Jinak bych ti ráda věřila.. A promiň, že odepisuju tak dávno, ale jestli si to přečteš tak uznáš, že ti to nevěřím…

  3. Nechci nic ale vlkodlak se nepřizná , že je vlkodlak lidi vzpamatujte se jo XD
   Já věřím na vlkodlaky ..upíry …duchy ….demony atd.. ale ta ona bytost proste neřekne, že je to nebo to …to nesmějí jinak by je vláda vyhledala :D, trochu nad tím přemýšlejte .
   Neberte to nijak zle ..ale je to tak .

 2. Vlkodlačice, souhlasím s tebou při úplňku jsem nesvá. Jednou jsem se viděla. Jsem bílá a od zdola mi to černá. Shodujeme se!!!!

  Nekecám. přečti si můj komenář

  Třeba některý lidi jsou neobyčejný a neříkj že je kráva. Měl bys nám závidět.

  já ti jí pošlu.možná

  1. VIES CO TAK POVEC CO ROBIA CEZ NOC PICA TI NIE SI VLCICA KEBI SI BOLA TAK VSETKICH ZEZERES. TO JA SEM VLKODLAKEM VIES PRECO LEBO TO MAM OD NARODENIA TAK JA VIM CO TO JE…..

  2. Možná že my všichni jsme nakonec posedlí touto nemocí…Jsem si jistý že i já sdílím pouto s vlky a jsem i silnější než ostatní.Při úplňku se měním v něco,co mi dodává obrovskou sílu a divokost,nedokážu popsat to čím jsem,jen svou bolest při transformaci během úplňku.Ale i mimo úplněk se dostávám do této situace,například v ohrožení.Hledal jsem pomoc,ale nikdo mi nepomohl,všichni se jen vysmívají,protože oni to nemají,oni to neznají,oni nikdy nepochopí,protože to oni mi tolik závidí.Snad jste někdo na mé úrovni a dokážete mi pomoct.Ten kdo to chce tak s tím PŘESTAŇTE !!! je to daleko silnější než vy a mění vám to život.Já neměl možnost si vybrat,prostě se to stalo vyvrcholením 12-ti let.Svou zuřivost a divokost jsem se snažil ovládat,ale nejde to,bojové sporty též neuklidňují,ve škole se také necítím v bezpečí.Nevíte nebo neznáte někdo jak se tohoto prokletí zbavit ? Už jsem nakazil 2 lidi a nechci v tom pokračovat,je to děsivé a už to neovládám.Je to déle než 3 roky co to cítím a vím že je to skutečné,mám i tělesné důkazy po těle…Myslím že jsem alfa,dosud jsem nepoznal někoho,kdo by pro mne představoval nebezpečí nebo riziko porážky.Pomozte….PS : Nemohu se s vámi sejít,ani pořádně spojit,nechci ublížit,nechci vám radit jak se tím stát,chci jen pomoci….

   1. milá gabrieli v odkazu mé web máš mou fb stránku obrad se na ni a do správ mi napiš ráda ti poradím jinak kledby se nemůžeš jen tak zbavit 😉 usíš přijít na to jak toho vlka ovládnout 🙂 pásni mi klidně i na email zatím se drž

   2. Ahoj 🙂
    Nie som vlkodlačica, ale ako tak poznám ten svet. Skús si nájsť nejakú opopru, na ktorú keď budeš myslieť ti pomôže.
    Alebo skús vyhladať druida, ktorý ti pomôže. Ako Alfa by si mal mať druida ako poradcu. Naozaj skús ho vyhľadať. Oni aj vedia viac ako ty sám. 🙂

   3. Ani nevíš jak ti rozumím,Gabrieli.Uz pět let nestarnu.Cítím lidsky pach a někdy mam touhu se do něceho zakousnout a lehce mi brní zuby a někdy mam chut na krev.Nejsem upir.Nevím co jsem a při uplnku jsem silnější a malo se ovladam.
    Mozna vím jak ti pomoci,
    pokud to chceš vědět napiš mi na email.Můj email je skutecnysvet@seznam.cz

   4. hele nechci aby to vypadalo že mluvim ze skušenosti ale skus myslet na uklidnující a pozityvní věci např.:mysli na louku s motýlkama a duhou

    fakt nevim jestli ti to pomůže ale skusit to můžeš ;D

   5. Rád bych ti pomohl ale nevim jak, jsem si jistý že vlkodladci existujou ale až takhle to jsem nečekal, anyway je mi líto že se ti to děje, ale jelikoš nevim jak ti pomoc tak doufám že ti někdo dá pomoc že to bude člověk který je dobrý anděl 🙂 Good Luck a zatim Ahoj.PS:Kdybys něco potřebovala napiš na mail.

   6. Je těžké věřit někomu když ze sebe tohle dělá v dnešní době každý takže tě poprosím o fotky kterými to můžeš dokázat a pošli mi je na mail fotky budou hned smazány nemusíš mít strach a vše bude anonymní žádná jména vůbec nic až uvidím důkazy že ti můžu věřit pak se dáme na to aby jsme tě stoho dostali pokud máš zájem

  3. Ahoj bílá vlkodlačice můžeš mi pomoct ? Nevím co se to se mnou děje mám velké špičáky aji nadvou stoličkách.mám takoví vztek jednom vkuse . Mám takový nutkání vrčet a někdy i výt. A cítím takovou nepopsatelnou sílu fakt nekecám nevíš co se to se mnou děje ? Děkuju za odpověď

  4. Prosím pošli mi tvou proměnu vlkodlaci mně zajímají od mých 8 let kdyžtak mi prosím napis nebo pošli tvou proměnu byla bych strašně ráda

  5. ahoj ..moc ráda bych byla také vlkem. mám kamaráda vlka ale ve smečce mají zakázáno někoho proměnovat.. byla bych ráda kdybys mě dokázala přeměnit.děkuju moc. napiš mi . e-mail vlcice126@seznam.cz děkuju moc

 3. Chci jen řict že kdyby jste byli doopravdičri vlkodlaci urcite by jste se neprozradovali protoze by vas mohli zabit. Nerikam ze na vlkodlaky neverim prave ja hodne moc verim a nejen na to ale i na vsechny jine bytosti atd. Rika te to protoze si to jen namlouvate ze jste nejak vyvoleni nebo tak neco. Je to mozne ale spravny vyvoleny by se neprozrazoval jako vy.

  1. Bohužel já nevím jestli sem vlkodlak! Ale vím že v některých snech se mi zdá o tom že sem jakýsi vlk který pomáhá lidem! A to je opravdová pravda! Ale při úplňku to není spíš pár dnů po! Nechápu to! Proč se mi to zdá a nebo se mi to nezdá! V reálným životě sem trochu vybuchující člověk! Hodně mě něco rozhodí! A kdo mě naštve ten hned zdrhá! Jsou to hodně kluci ve škole! Máte pro mě někdo vysvětlení? 😕

   1. Ahoj, děje se mi něco podobného, mívám chuť na krev, hodně vybuchuju a když se to stane tak se cítím jako nějaká obrovská šelma co chce toho člověka zabít. Stává se to docela často a mívám i vlčí sny, ráno se probudím unovená a občas mám nějaké nové drápance na končetinách. Asi se mi to jenom zdá ale ráda bych zjistila pravdu když tak napiš na e-mail kikina1888@seznam.cz díky

   2. No to sí potom Lugaru.To mam aj ja take sní.Pomahám ludom.Dostat sa von z nebezpečia.Bud v lese alebo v meste.
    Vyvediem ich von z lesa.Som v ních bežny šedobielý vlk.Vobec nie krváva šelma.Ktorá chce všetko zabít a zožrat.
    Praktický som tam jedovátý.Ale ked len vídim že niekto chce ublížit človeku.Alebo zvieratu čo je zahnane do kuta.
    To maš číste srdce.Každy vlkodlak alebo lugaru.Ma svoju pováhu.Bud dobrú alebo zlú.Ja dobrú.Tiež ako tí.vlk1989@azet.sk

 4. Je to divný….vůbec nevím jestli tomu mám věřit……..vím že neeksistujou ale zároveň mám pocit že jo……..ale docela by mě zajímalo jaký z filmů se nejvíce podobá(jestli je to pravda o vlkodlacích) a taky dávné příběhy hovoří i o upírech……. hrozně by mě to zajímalo….

  1. Ahoj já mam niekedy naozaj taky divný pocit nie ze by som. Mala pocit ze SM vlk ale no… neiem ten pocit popisat je divný a pod la mna existuje vlkodla upíři aj magia… prostě na také věci verim a nemyslím ze vsetky příběhy o vlkodlakoch a jiných takychto nadprirodzenosti sa údajů vysvětlit len zlou psychikou ale o niecim takym a možno som upr vlkodla alebo Vilém ovládat magiu …. no neviem něco z toho ale o daco ine:-)

   1. Ja nevim…..jsem docela dost agresivní, nemůžu si pomoct, ale všechno co mě naštve většinou řešim kousáním a to až do krve. A spolužáci mi řikaji, že taky pořád dělám divný zvuky jako vrčení. A taky když mě někdo naštve mám najednou hroznou sílu a přes den sem hrozně taková vysílená a v noci, hlavně když je vidět měsíc najednou uplně oživnu…… a mám chuť úplně začít výt……Někdy takhle s kamarádkou jdeme za tmy ven a vyjeme 😀 Teď už ale moc ne :/ A taky mám oproti ostatním strašně silný sluch. Vyděla jsem v jednom dokumentu o měsíci, že na spoustu lidí úplněk nějak zvláštně působí. Neměním se sice v chlupatého vlka, ale…… A taky si nemyslím, že lidé, na které má noc a měsíc pozoruhodný vliv, jsou nemocní…..

    1. ak si niekto myslí že ludia na ktorych msiac v splne posobí su chory tak som rada že na mna až tak neposobí. a mimochodom ja neviem ako ale vždypri splne chcem viť no … spravam a niekedy ako vlk ale aj ako upír a vizera to somnou aj ny živli ach ja neviem čo z toho je pravda a čo si iba namyšľam pls poradte mi niekto a informujte ma na tento E.mail

     julstachova@gmail.com

     (znak v strede bi mal byť zavinač ale či tak vyzera)

     1. Víte, že tímhle komentářem si protiřečíte? Lidi, na které působí měsíc v úplňku jsou nemocní ale cítíte se jako vlkodlak? V tom případě, bez urážky, patříte mezi nemocné i vy…

      PS: ano, je to zavináč

    2. Ja ti rikam ja mam tohle taky uplne stejne jako ty a hlavne to ze v noci jsem silnejsi nez ve dne fakt uplne vsecko stejne

 5. My se nebojíme. Oni nás nemohou zabít……………NAOPAK………………..MY ZABIJEME JE!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Ty seš ještě štěně že jo .Je vidět jak malo toho víš o lovu a zabijení . když opomenu stříbro .tak je plno zpusobu jak zabíjet napříkla :díry s kulama,zevnitř tvýho těla (vybuchem).nejzranitelnější mista jsou oči ,čumák a uši .

 6. Hele verim na vlkodlaky neco uz jsem o nich precetl a i o magii. Ti co mi tu tvrdi ze jsou vlkodlaci tak to neni pravdb ti tomu chcou verit. Za 1 vkodlaci promena nezacina od nohou ale nejdriv ze vnitr jak psychicky tak fyzicky takze dost pochibuju ze si vlkodlak na tak vysoke urovni sebe ovladani zeby sis svou promenu pamatovala. A za 2 zadny vkodlak by svou totoznost neprozradil takhle verejne jelikoz ma strach z lovcu 😉 a dost pochibuju ze ty by si se nebala ono umrit na anafilakticky sok na alergickou reakci ze stribra neni zrovna prijemne. Mimochodem omluvte chyby pisu to na mobilu 🙂

  1. niečo na tom bude a máš pravdu. Vlkodlaci naozaj nezverejňujú svoju totožnosť. Ale zaujima ma odkiaľ toho toľko vieš?

  2. zapomínáš že pod svícnem je tma dej to najevo že si co si a nikdo si tě nevšimne .2 budeš to shovavat chovat se divně a každej si tě všimne

 7. A jeste jedna vec z fyzikalniho a vubec z biologickeho hlediska neni mozna to proste neni mozne zmenit strukuru kosti z minuty na minutu a jestli je to mozne tak je topouze jednosmerny proces zpatky na lidskou podobu neni mozny takze to neni jak z filmu. Premena vlkodlaka obnasi spis hormonalni nebo nejakou virovou ci genetickou zmenu napr zrychleny rychlosti rustu zubu,nechtu, vlasu,hustoty kosti a svalu. Zvisena regenerace,vetsi prah bolesti , zvisena agresivita, lepsi smysly, reflexi takze transformace je spis povrchova a psychicka takze vlkodlak prakticky nejde poznat od normalnich lidi neptejte se jak to vim nereknu je to jen pro zasvetcene

  1. Zdravím, nemáš tak docela pravdu ze jde o jednosměrný proces… Vem si příklad z indiánských šamanů atd… Je to hlavně o mysli… Nechci to tu vypisovat na veřejnosti, protože většina jsou jen děti co si namlouvají ze jsou lykani, vlkodlaci… Jen chci poukázat ze oba víme mnoho, ale každý v jiném směru… Navíc… Já se s něčím podobným setkal…věřte nebo ne… 😉 kontakt vám mohu dat, i ostatnim: zatonar@seznam.cz

   1. takže ste teda všichni mimo žádný vlkodlaci či likani neexistují……. a jestli jo tak nejdříve chci vidět důkaz 🙂 já sám teda jako na ně věřím, ale zdá se mi to jako kravina

  2. Tak tomuhle moc nevěřím.Řeknu vám co se mi stalo ale stejně tomu nikdo nebude věřit,ale jak to tady čtu tak se musím podělit.Byla jsem v lese z kamerou.Já totiž věřím na vlkodlaky a vým že jsou mezi námi to mi už dneska nido nevymluví.
   Řekla sem si proč nezkusit natočit na kameru les a okolí okolo mě? Měla jsem tolikrát divný pocit v lese jako by mě někdo sledoval. Tak sem to zkusila a točila sem kamerou okolo sebe a i za svýma zády , a to sem se přitom snažila ani neotočit.Říkala sem si co kdyby náhodou by mě nějaký vlkodlak sledoval.A ano taky jo…
   Doma si to pustila a co sem vyděla na kameře,mě šokovalo.I tet když to píšu tak mi srdce buší jako splašené.Přátelé udělalo se mi tak špatně že sem myslela že to nedokoukám.Na kameru sem natočila jak se na mě kouká pes či vkodlak to vážně nedokážu posoudit.Zvláštní na to je že je schovaný za kamenem mezi smrčky.Je vydět pouze hlava černá jako uhel,uši špičaté ae na tom zvláštní je že nevydím barvu očí.Sem pevně přesvěřčená že mě to sledovalo.Protože když sem dotočila otočila sem se tím směrem a nic tam nebylo.Ten zvláštní výraz v obličeji mě taky zarazil a tet mi to docela nahání strach.Objevila sem i větší stopy ve sněhu ale nejsem si jista co by to byli za stopy.Ale vým určitě že nějakou dobu do lesa nepůjdu.Ti lidé co tady píšou já se chci stát vlkodlakem sou vypatlanci a nevědí co říkaj.Je to nebezpečné si zahrávat s takovejma věcma.Už vážně záleží jen na vás jestli tomu budete věřit…A moc by mě zajímalo jak to je stím přeměnováním.Protože je to tak že vlk je vlk ale jestli má lidské myšlenky v těle zvýřete.Ale asi jo ten výraz v obličeji zkoumavý,vyčkavajicí i nebezpečný to měl v obličeji…

  3. Dobrý den, bohužel, lidské představy jsou vytvořeny obrazy z knih a filmů. Moje dcera tvrdí, že je vlkodlak. Vrčela na mě a syčela už od jednoho roku, běhala po čtyřech…. dnes mi říká, že to je všechno jinak, jen lidi to bohužel nevědí. Ano, je to o jejích emocích, chování, vztahu k lidem – nevěří jim od malinka a nemá je ráda… je krásná, na první pohled vidíte inteligentní pěknou mladou ženu. Ona nemá pochybnosti, kým je. Ale kdo nám pomůže?

 8. Cus decka 🙂 ja vlkodlak nejsem ale chovam se dost divne napr beham obcas po ctyrech a to
  Delam uz od malicka a rad chodim vecer tajne ven z domu a lezu po stromech a jde mi to
  Dobre citim se pritom spis jako zvire nez jako cloveka a casto vyju a vrcim a mam obcas
  zachvaty zurivosti ale nikoho jsem nezbil nebo nezabil a mam jeste neco divneho
  se zadama mam je nejak pokroucene nebo co sel jsem s tim za doktorem a ten mi rek ze
  Neci co s nimi mam ze to jeste nevidel a ani nevi jak s tim muzu chodit a ze me to
  vubev neboli tak ted chodim na rehabky a ani mi to nepomaha a potom mam jeste
  Pokroucene nohy ale to je v poho jen je to dost divny a sem hodne samotarsky hlavne uz
  Od patnacti se s nikym z kamosu nebavim proste nechci se s nikym zblizovat je to komplikovane
  ale me to moc nevadi jsem uz takovy ale obcas se mi zdaji hrozne sny az me to desi vetsinou
  je to o tom ze vsechny z me rodiny pozabijim a ne nejakou zbrani proste je roztrham na kusy
  Jako nejaka bestie a nejhorsi je ze sem se u toho smal jako nejakej za***nej vrah mam z toho
  Strach mame jsem to radsi nerekl nevi co by mi na to rekla ale tyhle veci se mi nestavaly
  byl jsem normalni jako vsichni a ted jsem se dost zmenil vsechny jsem poslal do h****u
  A vlkodlaky jsem posedlej uz od te doby co se mi zdavaji ty sny obcas rvu ze spani a kdyz se
  Probudim je to jeste horsi nebo kdyz sviti krasne mesic a ja ho vidim tak s tim
  Neprestanu porad na nej tupe koukam jak kdybych se zasekl ale vlkodlaci me
  Moc zajimaji uz jsem oni hodne cetl a videl haldu filmu a podle me existovali
  Mozna ne v zvireci podobe jak se rika ale byli to psychicky naruseni lide
  kteri si mysleli ze jsou zvirata a musi jako kazde zvire zabijet aby prezili
  ale mozna kecam blbosti nevim ale podle me fakt existovali a jestli tu kdysi
  takovy tvorove zili tak mohli i dnes cetl jsem zpravy treba z ameriky
  ze tam prej nekde na statcich radi tvor podobny vlku a zabiji dobytek
  Tak nevim co si o tom mam myslet 🙂 kazdopadne jestli me chcete jeste
  Neco vedet tak jsem napiste klidne zodpovim na jakoukoliv otazku 🙂

  1. myslim, že by ti na tohle máma řekla, ať jdeš k panu doktorovi přes hlavičku…..tohle nemoh napsat někdo kdo je normální

  2. Zdravím té mě se stává to s tím měsícem
   chozením ven a tak dále to samé.Moji rodiče mi říkávali že ze spaní občas jakoby vrčím ,možná mi nevěříš ale dokážu podle pachu rozpoznávat potraviny občas i lidi (ale to jen občas) prý je to kvůli poškozené nosní přepážce.

   PS:Já tvému článku věřím.

 9. hele “WEREWOLF” podle toho co mi turikas je dost mozny ze mas treba silnejsi jak to rict zvireci gen ktery ma kazdy z nas z dob praveku jestli mas krevni skupinu AB je to dost pravde podobne a co se tyce tvich snu tak to muze byt jen tvoje podvedoma sugesce zkus nekakou vichodni meditaci nebo bylinky me to dost pomohlo 🙂 jestli ces muzem si promluvit treba ti pomohu

 10. jo dik ale AB nemam jenom A ale nerekl jsem o svem stavu vsechno rostou mi dost dlouhe nehty a kdyz je ostriham po par dnech zas rychle narostou a jeste jsem moc chlupatej vic nez kamosi kteri jsou starsi nez ja a to se neholi a s tema zadama jdu do nemocnice v olomouci prej mi tam snad pomuzou ale rekli mi ze mam zajit co nejrychleji a zadne vysvetleni mi k tomu nedal jen ze si s tim nevi rady ani rentgen mi neukazali videla ho jen moje mama a ta mi taky nic nerekl prej to bude dobry ale byla dost vsoku kdyz za mnou prisla jako by videl ducha hej ale s tema zadama je to divny mam pocit ze se mi hybe pater ze se nejak meni nevim jak to popsat i krk me zacal bolet nemuzu s nim ani hybat dostal jsem na to nejake masticky ale moc mi to nepomaha ale posledni dobou dobre slysim a citim lip nez pred tim treba vcera jsem poslouchal pisnicky a mamka na me rvala proc jsem si neuklidil pokoj a ja jsem rekl ze si ho uklidim a ona si zacal neco mumlat pod nosem a ja jsem ji zacal nadavat co mel ne a ona se me ptala jak jsem ji slysel a ja jsem rek ze vubec nevim je to dost husty libi se mi to slyset ostatni na velkou vzdalenost ale ti bolesti jsou cim dal horsi doufam ze mi v nemocnici pomuzou ale snad se nemenim v nejakou priser nebo co ale jestli nekdo chce abych nepsal co se bude dit dal tak mi napiste nebo byste mi mohli nejak pomoct predem dik

 11. Hele reknu to takhle kdo chce pomoc nebo se na neco zeptat nebo chce pomoc muj facebook je Jiří Sancho Navrátil a nebo email Elerath@email.cz v soukromi vam reknu vic ale takhle verejne o tom mluvit nemohu vse kdyztak vysvetlim

 12. Ahoj elerath máš asi chytrej mozek nemyslím to vezlím alekdyš nekomu žloutnou oči jako mě tak pak se nediv že si nekteří lidé myslí že jsou vlkodlaci jinak je moc užasný co všechno víš pa

 13. Jestli ti zloutne belmo tak bych se nebal xD to bys mel zajit k doktorovi ale jestli ti zloutne duhovkd tak s tim sem se jeste nesetkal. Ale neni vlkodlak jako vlkodlak. Ono je tak trosku vice druhu vlkodlaku xD

 14. Ach ta gramatika.Vážně,buď sem všichni píšete úplně nametený a nebo jste hodně chyběli ve škole.Co se týče proměny,některé části se dají získat i biokinezí,jako barva očí,drápy,hojení atc. Tu ale ovládá minimum lidí a je to dlouhodobá záležitost,náročná na koncentraci.Nikdy jsem neviděla,že by se někdo měnil z vteřiny na vteřinu.Spíše v řádu týdnů či měsíců a to v případě změny barvy očí či růstu vlasů (opravdu rychlý růst vlasů oproti běžnému růstu)

 15. Zdravim… 🙂 já bych vás všechny asi trefil…Doufám, že tohle co tu píšete nemyslíte vážně.. že je to jenom sranda a že to píšou 12 letý děti co prostě věří… prosím vás.. Stop mě behá pod oknama yeti 🙂 a tancuje spolu lochneskou.. A jestli existují nějaký ti vaši lovci… ták bych jim s radostí pomohl 😀 NAPIŠTE mi na maila: kopernok164@seznam.cz protože si rád počtu hovadiny 🙂

 16. Ano taky patřím k nesmrtelným.je to čest a požehnání nikoli prokletí…tady tak inteligentní lidé jimiž naprosto pohrdám nám to samozřejmě nevěří ale položme si otázku…..koho to sakra zajímá???jsou to lidé a jako takoví jsou podřadný druh….jsem Lucian z Trakaru pán zdejší smečky…a všechny nesmrtelné kteří s náma chtějí sdílet pouto krve bestie ať se ozvou na tento mail thorbardin@seznam.cz

 17. Luciáne z trakaře už to nehul.Pokud si opravdu myslíte že jste vlkodlaci upíři a zveřejníte to někde na webovkách tak nejste.
  Pokud by jste věděli že jste tak budete mlčet.
  To vim zcela jistě.Dobrou děcka

 18. Rad by som vedel či je to pravda čo sa hovorí o vlkodlakoch…Ak niekto vie čo je pravda a čo nie tak prosim napište email = pvojacik@gmail.com Už od malička ma zaujimaju pribeho o vlkoch a rad by som vedel čo je pravda či naozaj existuju alebo su to len vymislene pribehy..

 19. Ahoj potřebuji co nejrychleji pomoct nevím co jsem vypadam z venčí normálně ale uvnitř ne když se naštvu mám ohromnou sílu ale to není vše dokážu lést po stěně vím zní to divně jednou když sem skákal parkour a spadl sem z 10 mentrového domu nic mi nebylo dopadl sem ve stoje na obě nohy potřebuji vědět co jsem

 20. na Nevím co Jsem. Tohle dneska řeší mnoho mladých lidí příteli. To dělá dnešní zmanipulovaná doba 😉 . Jinak, to co mě tu vážně doráží je jediná zvláštní mentalita. Vsadil bych se že věk 90% pisatelů se zde pohybuje mezi 12 až 18 lety. Soudím dle názorů které jsou značně ovlivněné Stmíváním a jinými filmovými či knižními podobami vlkodlaků a upírů. Dá se říct že mě to opravdu dost štve. Slova typu Jsem vlkodlak, a zabijeme upíry mě fakt zabíjí. Za prví lycantrop by nikde v cizích kruzích neříkal že je lycantrop. Za druhý vlkodlaci by neměli ani takovej problém z upírama jako spíše z Lidma. No ano 😀 to lidé jsou přirození škůdci světa a všech živých bytostí, ani bych se nedivil kdyby Vlkodlaci byli z Upírama jedna ruka ;-).

 21. Já nevim co sem a co ne já jenom vim že ráda šplham po stromech jsem ráda v lesech a na hřbitove a miluju když ožírám kosti a jsem dobrý běžec v lese

 22. Viem vsetci hovoria ze vlkodlaci neexistuju ze je to len zmyslena predstava o tom ale neni len par ludi teda vlastne vlkov vie ake je to naozaj byt vlcia krv …. je to lepsie ako byt normalny clovek … a je to ten najlepsi pocit

 23. To je pravda je nas fakt dost ,ale vlkodlaci nejsou jedina stvoreni nateto zemy .Dle me vlastni skusenosti existuje minimalne 58 dalsich vnitrnich zvirat a bytosti ,treba muj nej kamos je upir (to je celkem zajimavy kdyz se ve vecine pripadu vlkodlaci a upiry nenavidi) a moje holka je valkyra nebo jak ja rykam oboustrany andel ,a to fakt nekecam .
  Podle mne ma sve vnitrni zvire kazdi jen ne tak vyrazne nebo o nem nevy. A kayda bytost ma sve schopnosti a vyhody ci nevihody. Rad se s nekym spojim virtualne si pokecat (treba na facebooku nebo po e-mailu piste)

 24. muzika zivota je ticho jidlo zivota je hlad napj zivota je zizen a postel zivota je hrob a dohromady to tvori prorodstvi ktere vsichni dobre znaji
  (ze zivot je vecni ale pouze pri uplnku)
  )CRAZY(

 25. Vlkodlactví se dělí na dvě části.. Umělé a vrozené. Stejně tak lykantropie… Význam pro nemoc, psychickou poruchu, ale i pro něco více. Přímé důkazy nejsou potřeba. Lidé se rádi bojí…ale to už vám prozrazuji mnoho… Je to stejné, jako srovnávat upíry s vampirismem… Stejné, avšak od:-) lišné… Už vám nehodlam vice prozrazovat… Pro anonymy tu mám email: asot1@seznam.cz
  Pamatujte, že to, v co lidé věří se stává pravdou, bez ohledu na to, jaká je skutečnost. Přeji šťastný Nový rok.. 🙂
  Ps: nehrajte si na vlkodlaky, protože o nich nic nevíte. Nevíte jak vypadají, žádní obři vlci… Nehrajte si na něco, co nejste… Jinak si vás najdu… Díky.. Váš Zatty

 26. Lidi (děti) je doopravdy hezké, že se o tyto věci zajímáte, ale upřesněme si to… narazili jste na tohle téma před tím, než jste zhlédli všechny fantasy filmy s nadpřirozenem (nebo knížky), nebo až potom? Nedokáži si vysvětlit, proč je zde tolik komentářů typu: “jsem vlkodlak, v noci běhám po lese…” Kdyby jste byli vlkodlak, tak rozhodně neprocházíte takovéhle blogy a všude nepíšete to, co si myslíte, že jste. Vážně si myslíte, že lusknete prsty a najednou místo vás tu bude vlkodlak? Jste mi k smíchu… (neberte to tak, že v nadpřirozeno nevěřím. Ale mé myšlenky s těmito komentáři značně rozcházejí…)

 27. Tak fajn. Už toho mám tak akorát dost! všichni co si myslí že jsou Lycani ať mi sem napiší alespoň jednu jedinou pravdivou věc co ste nevyčetli v knížce, na netu nebo neviděli v televizi. Teď se ukažte co z vás vyleze. 😀

 28. Mál malý problém. Chtěla bych se zeptat, jestli by mi mohla kamaradka přebarvit srst ve vlci podobě a ta barva mi pak zustala. Je tezke se vyhýbat posmechu kdyz mam okolo análního otvoru vyditelný prujmove zbarvený kruh. Na bílem podkladu skoro svítí. Předem děkuji za odpovědi 🙂

 29. Jste všichni vypatlaní?? Vážně si myslíte, že kdyby někdo z nich byl vlkodlak, tak to sem napíšou??

 30. Keby ste boli vlkodlaci nepísali by ste to tu na verejnosti že ste vlkodlaci,lykani a take pretože sa bola lovcov

 31. Ahoj všichni,
  chtěla by jsem se zeptat ,když je vás tady většina vlkodlaků nenašel by se někdo ,kdo
  bydlí v Moravskoslekém kraji poblíž Nového
  Jíčína ???Mohly by jsme se třeba setkat a nebo si jenom psát. Potřebovala by jsem totiž objasnit pár věcí o vlkodlacích.Tak no napište můj email je :aneta.julie@seznam.cz tak napište.Díky předem 😀 😀

 32. cawte inak cítam tu komentare ale po prve kebyze ste lykanti alebo upíri tak sa stím nemachrujete a nepresrádzate sa ale pravda je ze niektore bytosti už vymreli ale nieje to stopercentná pravda ale niektore prežíli ale…….

 33. Podle mě je to jiné. Někteří lidé totiž milují vlky natolik, že jim chtějí být blíž. Každá zný ty historky o vlkodlacích a tak lidé, kteří vlky nadevše milují, věří že vlkodlaci existují. Tím pádem se dostáváme k tomu že lidé chtějí věřit že jsou též již zmíněnými vlkodlaky. Je možné že někteří lykantropijí trpí, naopak tomu je i u některých jedinců, kdy si představují že jsou těmito bájnými stvořeními. Nikdo jistě nevím jak to je… Doufám že to chápete. Někdy píšu trochu z cesty. Každopádně nemusí každý trpět touto nemocí, někdo miluje vlky a již určitě zná historky o vlkodlacích. A tak si představuje že je tímto stvořením. Když usínám a představuji si něco, hned poté se mi o tom zdá.Takže pokudto někdo také tak má, je možné že je to jen sen vzniklý z vaši představivosti.

 34. Pravda je taková že vlkodlaci jako takový nejsou, v dnešní době existují pouze pseudo vlkodlaci. Svým způsobem je to víra i životní styl zároveň a celé jse to odehrává na emocionální a duševní či duchovní bázi 🙂 . A jak to vím ? No zkuste hádat 🙂 .

  1. Takzvaných “vlkodlaků” je po celém světě kupodivu hodně. Jak už zde bylo zmíněno je to pro někoho životní styl, jiní lidé opravdu trpí utkvělými představami že se z nich stávají vlci a že dělají všechny ty věci co mají vlkodlaci údajně vyvádět. Jiní to prostě někde na sociálních sítích napíší aby o ně někdo projevil zájem ať už špatný či dobrý je jim to jedno ,chtějí pouze pozornost ostatních.Několik důvodů proč “vlkodlaci” neexistují:
   1.Pokud by to byla pravda že nějaký nahatý úchyl pobíhá po lese v kůži a se všemi smylsly vlka je výmysl. Pokud by to byla pravda policejní spisy by byly přeplněny složkami s fotkami ohlodaných kostí vašich sousedů, a naše populaci by velmi pravděpodobně nečítala 7 miliard.
   2.Přeměna je už sama o sobě nereálná jelikož tělo prostě NEDOKÁŽE během 20 sekund 2 krát zvětšit svůj objem, to prostě nejde.Už jenom to prodloužení kostí a růst nových by musel trvat nejméně 1000 – 1500 let a to bychom tu ještě ani neměli komlpetního magora s šedivou srstí.Všechny ty blbosti se stříbrem, teoreticky by jste mohli vlkodlaka složit i basebalkou kdyby na to přišlo.Stříbro v sobě nemá zase až tak nějakou speciální či smrtelnou látku.myslím že pokud to vezmeme z vědeckého hlediska účinější by bylo střílet po něm plutonium.Proto vás zde všechny žádám. NEVĚŘTE těm ůchylům co se vydávají za vlkodlaky.

 35. ak dakto vie ako sa stať vlkolakom tak mi prosím napíšte na email mam 13 a stále mam pocit ako keby ma jeden vlkolak sledoval a mam z neho strach a bojím sa ho zabiť večinami radami ako je striebro atd. a nič iné ma nenapadá len ako sa mu postaviť v rovnakej sile ako vlkolak moc prosím napíšte mi na email a pomôžte sa mi prememniť podstúpim všetko môj email je: pppppppppp100@centrum.sk

 36. Ale no tak děti… nehrajte si na vlkodlaky… Vždyť ani nevíte co to je…
  Nejhorší co se může tomuto tématu stát, když se ho chopí Hollywood. To potom všude narážíte na fanoušky Stmívání, Čarodějek, Buffy kteří šíří bludy a dezinformace dál. Vlkodlaci jsou nelidé. Přesto však chodí do práce, musí platit účty a mohou chytit rýmu. To by ovšem těžko zaplnilo sály kin, že ano?
  Přestaňte si zahrávat s těma vašema báchorkama… Pro ty inteligentnější můžete mi i anonymně napsat na Zatonar@seznam.cz
  Pro ty dětinské, jste nuly, co se chtějí zviditelnit na něčem, o čem ví absolutní prd… Možná jen z TV, nebo z internetu… Vlkodlak není lykantrop a naopak… Neprozradí svou totožnost, to je zásada. Tak se tu opět mějte a třeba sem zase časem zavítám…

 37. Ahoj
  Pro ty, co tu píší, jak se s každým úplňkem ,,mění” v chlupatou a krvelačnou stvůru: Zvětšit až dvojnásobně obsah a velikost svého těla během 20ti sekund prostě fyzicky ani biologicky NEJDE!
  ,,Vlkodlaci” (dlaka znamená kůže se srstí) jsou prostě jen ,,lidé” s lépe vyvinutými smysly, větší obratností, výdrží, rádi v noci vyjí na měsíc, (mimochodem je to docela příjemný a uklidňující zvuk) rádi tráví čas v lese a v přírodě apod. (v některých případech, ale to s tím ani až tak nesouvisí, jim trochu žloutne duhovka) a od ostatních byste ho vzhledově ani nerozpoznali.

  A také jsou poměrně dost horkokrevní až agresivní.

  A ještě jedna věc: dost konfliktů řeší prostě kousáním a násilím.

  Aha to s tou přeměnou už tu někdo zmínil…

 38. Zdravím, všimla jsem si na začátku komentů že jste při úplňku nesví atd. no mě při úplňku se mi zdá že rostou všechny zuby do špičata, nemohu spát a mám věčně na něco chuť (většinou na maso) a také jsem velice nepříjemná na ostatní a dokonce někdy útočím na své dvě kočky co mám doma a také na svého staršího bratra. No…. už nevím co mám dělat chtěla bych proto nějaké rady jak se mám popřípadě zastavit. Děkuji za odpověď

  1. Mě třeba na tohle a na podobné k tomu patřící věci pomáhá různá exotická (např. africká) hudba 🙂
   PS: kdokoli se mnou může klidně o takovách věcech pokecat (emmik@garaj.cz)

 39. Jde videt ze o vlkodlacich vite kulovi vsichni co ste tady nemate poneti co to je bejt prokletej a v zatraceni je to smlouva mezi vama a peklem nashledanou

 40. Většinou když se mi zda sen, tak takový, ze jsem vlkodlak. Pokud vlkodlaci existuji tak pochybuji , že by to zde zveřejnily.
  PS:
  Vlkodlaci jsou super!!! 😀

 41. 😀 Nikdy by mě nenapadlo že na něco takového jako : “Jsem vlkodlak, ostatní mi jen závidí ale je to strašný,…. bla bla bla. ” skočí tolik lidí 😀 Lidi to vám nedochází že není vědecky ani fyzicky možné že by se člověk přeměnil na vlka 😀

  1. ahoj, no tak já JSEM NORMÁLNÍ ČLOVĚK a to, že se chovám divně je jen podle mě. Můžu se chovat uraženě. Můžu si třeba ve své fantazii “hrát” že mám super sílu. No a to i ostatní. Jenže někomu to vleze až moc do hlavy. Přectavte si, že vlkodlaci upíři atd existují. Ti by zabili nás ne mi je! Sama píši knihu o vlkodlacích (12-20 mi je)a myslím si, že neexistují. No, co se dá dělat. Moc fantasie je moc fantasie.

 42. Dobrý den, píšou tu spíš mladí. Jsem matka 14leté dívky, která je od malička jiná. Už jako dítě se neuměla smát, byla nedětská. Dnes tvrdí, že je vlkodlak. Příběhy z knih a televize jí ale připadají komické, říká, že je to všechno trochu jinak. Vlkodlaci jsou prý velmi staré duše, které tu kdysi vládly. A hlavně – není sama…. je jich už několik, vzájemně si čtou myšlenky a respektují se jako ve smečce, třebaže v reálném světě je všechno jinak. Co Vy na to? Myslím, že moje dcera není blázen,je jen “jiná”.

 43. Vím, nesouvisí to s vlkodlaky ale možná mám příznaky upíra studené ruce , hodně bledá tvář (nejen v zimě ale celoročně a hodně), zelené oči které mají v sobě oranžové čárky , vždy jsem cítila k filmům a muzikálech o upírech něco víc , sice mám blond vlasy ale hodně rychle tmavnou …. Co si o tom myslíte ?

 44. Prosím vás… nehádejte se o tom, kdo je nebo není vlkodlak… pokud o vlkodlacích oprvdu chcete něco vědět, a milujete představu být jedním z nich, napište mi: kaja.kukalova@seznam.cz
  Já vím o vlkodlacích hodně, a jsem schopná vás o tom něco naučit… je to jenom o vašem zájmu 😉

 45. Kdyz se tu tak vsichni dohadujete kdo je a neni vlkodlak tak si dejte oměj a uvidíte co to svámi udělá. Muj tata je vlkodlak moje mama je lovec stinu a taky vam to tu necpu uz jen proto ze jako vlkodlak se nechci prozrazovat.
  Proč si spousta lidi mysli ze neexistujeme twl protoze jsou nevsimavi a hlavne si jich nevsimame. Jako to je ve filmech uplne hovadina 99% z filmu o vlkodlacich neni pravda zadnej vlkodlak by se nerozbehl na ulici pred lidma to by podelal na plny care. Lidi budne radi ze jste lidi nejdou po vas lovci muzete byt v klidu doma se svoji rodinou a to by jste jako vlkodlaci nemohli porad se hadame v rodine a nekdy mam chut zabit i vlastniho dedu nemuzu v klidu jit do skoly protoze me tam deno denne sere tolik lidi ze zdrhnu i z hodiny. Mate sluch prizpusobenej kravalu ja ne muzu se posrat kdyz jsme se skolou napr na stadaku a vsichni dupou busej kricej atd.. Mozna ze chcete byt vlkodlaci proto ze si predstavujete jak se rychle promenite a jak bezite v klidku lesem. Neni to tak boli to krece jak hovado lovci lidi krev co ja dat za to abych se nenarodila vlkodlakem. Neni to o tom ze jste krasnej bilej vlk kterej si bezi lesem jste krvelacna bestie ktera se snazi ovladat ale nejde to jdete pres mrtvoli a je vam vse jedno a pak se promenite na cloveka mate hnusnych tisice jizev vsude mozne atd…

  1. Tak hele, psal jsi, že to není jako ve filmu, jenže teď tu právě cituješ příběhy vlkodlaků, jakožto fiktivních filmových postav… Tak nevím, nevím…

 46. Nikdo z vas tu neni vlkodlak:
  VLKODLAK O SOBĚ VÍ ŽE EXISTUJE TAK PROČ BY NAJÍŽDĚL NA STRANKU JSOU NEBO EXISTUJÍ VLKODLACI.?
  JOP existujou ale vite o nich 1%

 47. Obávám se, že většině z vás není snad ani 15 let. Když už chcete honit machry, co takhle to aspoň napsat česky a bez chyb? To je katastrofa tohle to. A tím se ještě chlubíte? Takovýhle hovadiny může vymyslet jen naprostej buran. Děcka, nevymýšlejte hovadiny a vraťte se k pohádkám 😉 Protože já být váš rodič, tak si tejden nesednete, za takovýhle kraviny! A ještě vás nechávat koukat na takový blbosti v televizi!!! Kam ta dnešní mládež spěje?! Začněte radši přemýšlet a pořádně se učit!

 48. Vy, co nevěříte v nadlidské bytosti jako jsou upíři, lykani a tak podobně, tak si běžte do nejbližšího lesa a přečkejte tam noc úplňku. Pak mi dejte vědět. 😉 s pozdravem A*

 49. A* a co jako? Jsem myslivec a na čekanou se chodí zvlášť o úplňku, protože je nejlíp vidět. A nic se neděje. Jen srnka, kanec. Normální zvířata. Spíš vy přestaňte věřit na pohádky. A když jdeš do lesa a vyleká tě zajíc, tak zdrháš, že je to vlkodlak???

 50. Neviem ako vy ale ak napriklad vy mate nejaku super historku ktoru poviete kamosovy a ten dalej hovory dalsim tak po tyzdnoch a mozno mesiacoch sa ta historka zmeni na nieco neuveritelne az nerealne ako celkova historia o vlkodlakoch ci samotnom bohovi. Co je vsak pravda? V podstate nic len to co dokaze oklamat vasu mysel alebo fantaziu.. Ved predsa kazdy chce v nieco verit a ja viem uz vsetko a aj vy . ..snivat o tom vsak nie je zakazane 🙂 Kazdy chce byt predsa vlkodlak ze? Tak teda ja budem Boh.. Len zartujem ja chcem byt normalny a hlavne stastny 🙂

 51. Ten, kdo je dostatečně odvážný a vytrvalý dojde pravdě a vezme jí takovou, jaká doopravdy jest. Ten kdo tak činí z pouhé senzace, či úchylky dojde jen výsměchu a nakone se sám v sobě ztratí. Pro zbloudilce, ozvěte se mi na mail: svalker3@seznam.cz
  Nemám v úmyslu cpát lidem nesmysly. A jak již jeden spřízněný psal dříve předemnou… To čemu lidé věří, stává se pravdou bez ohledu na to, jaká je skutečnost. Přeji klidné svátky…

 52. Takže vážení, studuji nadpřirozeno už sakra dlouho a vlkodlaci /lidé měnící se ve vlky a polovlky/ neexistují, tečka. Uznávám, že zvíře podoby vlka s lehkými proporcemi člověka může existovat, ale rozlučte se s tím, že by se člověk měnil ve vlka. Ti, kteří tady o sobě tvrdí, že jsou vlkodlaci, jsou buď psychicky narušení, nebo se jednoduše chtějí zviditelnit a nevědí, jak na to. Používejte logiku, prosím..

 53. Ahoj,
  Vim že sem blázen ale věřim ve vlkodlaky a taky nevěřim těm co si tu na vlkodlaky jenom hrajou,vlkodlak by se nikdy neprozradil a pokud by to udělal tak by to byl fakt debil protože může přijít o život. Vlkodlaků existujou 2 druhy ten chlupatej pračlověk(werewolf) a normální vlk (shapeshifter). Nedělám si z vás srandu ale vlkodlaci fakt existujou a sou všude jenom to nikdo z vás neví. Chcete vědět něco o vlkodlacích? Napište na email:twilightsagawolf@post.cz

 54. nejsou zadny vlkodlaci taky sem mnel pocit hnevu a agrese a nehrajte se na vlkodlaky nebo nekomu ublizite a skoncite v blazinci 😀

 55. Na vlkodlaky věřím , jak jinak by jste vysvětlily ty legendy , hmm ?! Kdo je vlkodlak prosím napište na email:WereWolfXxX@seznam.cz prosím.Vlkodlaci totiž existují a mám pocit že Domez to vůbec nechápe.

 56. noo ahoj lidicki doufam ze nevjerite na takove blbosti vubec nevjerim ze vlkodlaci ekzistujiii jesi joo tak mi napiste na

 57. Ahoj,nevím co se to se mnou děje mám velké špičáky aji nadvou stoličkách mám dva špičáky a to fakt nekecám furt mám nutkání vrčet a Výt a cítím sobě takovou nepopsatelnou sílu můžete mi poradit co se to se mnou děje?
  Prosím fakt nevím co mám dělat můj email je conie101@seznam.cz

 58. Lidi, vy si vážně myslíte, že jse vlkodlaci. Pane za co mě trestáš. Vlkodlaci…no…existují, ale neprozrazují to na veřejných webech a nevyhledávají ” Existují vlkodlaci?” Vy jste buď mentálně (twl já málem napsal/a mentově) postižení nebo vám je míň jak 15. Opravdu nesnáším lidi co se chtějí zviditelnit tím, že napíšou Já jsem vlkodlak! Lidi styďte se, i vy, kteří na vlkodlaky nevěříte. I když to věda neumožňuje tak jsou. (Neříkám, že jsem, ale věřím, jednou jsem o chlup utekl/a jednomu) Nevěřte, ale možné je vše. Od duchů po vlkodlaky.(Asi,jedete na LSD nebo marušce, či snad houbičky?)

 59. lidicky jak si muzete mislet ze ste vlkodlacii mozna ze egzistuji ale urcite ne tady byt vami tak to radsi nehraju na nic protoze ste blaznii jak si to muzete o sobje mislet

 60. Hele soffy! Nadprirodzené bytosti sú a vám zlým ľuďom nakopeme pr**l! Nemáš ani šajnu jaký sme silný! Mali by ste být rádi že nebydlis blizko mně nejsem sice vlkodlak jsem neco jinyho ale sem velmi silná ( ne nejsem upir). Lovci sou a taky máme problém s chupacabri takže laskavě by ste vy lidi co nevěříte mohli zvednout té své zadky a kouknout se na to že vláda to všechno ututlava!

 61. Ahoj zdravím vlčáta. Zajímám se o tyhle záhada co se týká vlkodlaků. A jsem ráda že jste mezi námi vlčáta. Jak často se měníte? Zajímalo by mě máte nějaké vlčáta v našem v Pardubicích chtěkla bych vidět přeměnu na vlastní oči a paks e s tím přeměním vyfotit na vlkodlaka šlo by to. Vím že ty vlkodlaci jsou pak nebezpečný ale co to mu vlčátku udělá fotka bez tak jsem fanynka vlčátek dvou nohých radši ať se dál nemění dvou nohý vlček je sexy Znám to z hororrů. Ale vidět roztomilé sexy vlčátko dvou nohý vou . Hold mám smůlu že úplněk do končí dílo a z dvounýho vlčka je čtyřnohý pejsek vlčí. Obrovská škoda. JInak vlkodláčky miluji jsou roztomilí prostě. A to jak když to člověk nečeká takse objeví a jak poznaj kde je člověk podle čuchu a pak utočí to je paráda. Vadí mě že ale pokaždé oni prohrají a vyhrajou lovci vlčátek. To není fér a teď když jste vy mezi námí vlčátka vlčice milovaný tak se nne nechte dostat. Jsem fanynka Vaše doufám že se stanu jednou svědkem přeměny a vlkodláček se semnou rád vyfotí moc se těším klidně může přivést kamaráda vlčího. Moc díky vlčátka předem pokud mě to někdo splní budu ráda.

 62. jsem ochotna přijmout členy do své smečky ale pod podminkou že se premenujete první chci jen pravé vlkodlaky !!! okolí brno

  pro ty co jen chtejí informace o vlkodlacích tak můj email je Baron2002@post.cz

 63. Ahojte, potřebovala bych poradit. Nemyslím si že bych mohla být vlkodlak, ale tradši se ptám… Zvířata se mě bojí hlavně psi, žloutnou mi oči a rostou mi trochu špičáky, občas mám pocit jako chtít někoho roztrhat na miniaturní kousky. Nwm třeba ty oči budou asi v pohodě a psi se mě přestanou bát ale radši se ptám.

 64. Vlkodlaci neexistují kdyby ano už by jsme o nich dávno vedeli nemyslíte ? A neverte im nič také neexistuje ani nic takového nikdy nebilo

 65. lidi zabíjet nechceme ale ty a tobě podobní spěte raději s jedním okm otevřením jinak by ste mohli špatně dopadnout

 66. ahoj já jsem tu nová a chtěla bych se zeptat poslední dobou se cítím dimě jako by mě někdo sledoval a pozoroval jak spím je to dimné a mám s toho trochu strach jednou jsem viděla někoho za oknem vypadalo to jako člověk s tesáky jsem blázen

 67. Ahoj všem co tohle čtou. Pokud by někdo měl zájem se o vlkodlacích dozvědět víc může mi napsat. Emaily typu “Je to pravda?” “Si fake?” “Proměníš mě” “Jsi trapná” “Hraješ to” atd neodpovídám nebo nevedu velkou dizkuzi. Mohu těm co chcou poskytnout důvěrihodné informace ale to je vše. Pokud nevěříte ignorujte mě 🙂

 68. Ahoj lidi . Ano i já věřím na nadpřirozeno ale komentáře některých mě zaráží. Kdyby někdo z vás byl opravdový vlkodlak věřte mi že by to
  nikdy opravdu nikdy nenapsal jen tak do komentáře.

 69. vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak niekto narodí znamená aj to že je to dar a aj to že je to preklaťie

 70. Ahoj , nechci nic ale vlkodlak se nepřizná ,že je vlkodlak . A to samé platí i u jiných bytostí .
  Kdyby se přiznali tak vláda je schopna je vyhledat , tak o tom trochu přemýšlejte a hned jim nevěřte .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.