Podivné úkazy

Mladá žena zmizela z výletní lodi, rodiče nikdy nezjistili pravdu

Výletní loď, která se plaví pod značkou Disney: to nezní jako místo, kde by se mohlo stát něco děsivého. Rodina Rebeccy Coriamové, která z takové lodi zmizela, by však asi nesouhlasila.

Navštivte také:
Farma Fox Hollow

Angličanka Rebecca Coriamová pracovala na výletní lodi Disney Wonder jako animátorka. S rodiči udržovala kontakt přes Skype a Facebook, a matka s otcem tak věděli, že je v pořádku. 21. března 2011 loď vyplula z Los Angeles směrem na jih. Rebecca o tom dala vědět rodičům a zároveň jim napsala, že se ozve následující den. Ale nestalo se tak.

Celý 22. březen strávila Rebečina matka v napětí, dcera se však neozývala navzdory svému slibu. Když si s manželem večer lehla do postele, ozvalo se zvonění telefonu. Nevolala však Rebecca, ale zástupce firmy Disney. Ten jim oznámil, že jejich dcera zmizela.

Navštivte také:
Legenda o Lilith

V 9. hodině ráno losangelského času měla Rebecca nastoupit na svou směnu. Disney Wonder právě směřovala do mexického přístavu Puerto Vallarta, mladá žena se ale neukázala. Nadřízený ji šel tedy vyzvednout do jejího pokoje, nebyla však ani tam. Po chvíli bylo vyhlášeno pátrání, v lodním rozhlase se také ozývalo hlášení o pohřešované osobě. Ale marně.

Bezpečnostní kamera zachytila ​​v 5:45 ráno Rebeccu, jak s někým komunikuje přes lodní telefon v oddělení určeném výhradně pro posádku. Přistoupil k ní mladý muž a zeptal se, jestli je v pořádku. Žena mu odpověděla, že ano, dalo se jí to odečítat ze rtů. Potom zavěsila sluchátko a očividně byla rozrušená. Tahala se za vlasy a ruce si dávala do zadních kapes kalhot. Pak ji už nikdo neviděl.
Rebeccu měla podle oficiálních vyjádření spláchnout vlna z prostoru v okolí bazénu na přídi, který byl vyhrazen jen pro posádku.

Mladá žena zmizela z výletní lodi, rodiče nikdy nezjistili pravdu
Zdroj: Shutterstock

Posádka ji na palubě nenašla a pátrání americké Pobřežní stráže a mexického námořnictva ve vodách bylo také zbytečné. Když Disney Wonder byla z finančních důvodů registrovaná pod bahamskou vlajkou, na plavidlo přiletěl helikoptérou detektiv z Baham a začal vyšetřování. Disney Wonder se mezitím vrátila do Los Angeles, posádka ale nesměla opustit loď.

Firma Disney zaplatila Rebečiným rodičům let z Anglie do Los Angeles, kde na loď čekali v přístavu. Setkali se s Bahamským detektivem, který jim řekl, že vyslechl jen pár členů posádky a žádného z cestujících a následně se vrátil domů. Mika a Annmarie Coriamovy pustili na palubu až poté, co byla loď prakticky prázdná. Kapitán jim vyjádřil soustrast a uvedl, že jejich dceru zřejmě spláchla do moře vysoká vlna, což však rodiče považovali prakticky za nemožné. Potom jim umožnily vzít z pokoje dceřiny věci a to bylo všechno.

Navštivte také:
Zmizení lodi Sarah Joe: Víc otázek než odpovědí

V den prvního výročí Rebečina zmizení dostal její otec e-mail od neznámé ženy, která tvrdila, že jeho dceru viděla s tmavovlasým mužem v Benátkách. “Napsala mi, že si je na 85 procent jistá, že šlo o Rebeccu,” uvedl Mike Coria v jednom z rozhovorů. “Mě i manželku to velmi rozrušilo. Myšlenka, že naše dcera je stále někde naživu …”

Coriamovi nikdy nedostali oficiální zprávu z vyšetřování případu a dodnes nevědí, co se s jejich dcerou stalo. Opravdu se jí stala nehoda, nebo ji z paluby někdo shodil? Mohla se stát obětí únosu? To se už zřejmě nikdy nedozvědí.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.