Vaše příběhy

Muž v kápi

Ahoj, všechny zdravím, jsem tady nová. Už nevím, co mám dělat, prosím o radu.

Mám v domě ducha, sedí v mé ložnici nic nedělá, nijak mi neubližuje. Už jednou jsem vykuřovala bílou šalvějí, duch zmizel, ale po pár měsících se vrátil zpět. Je zase na svém místě. V místnosti nikdo nikdy neumřel, dům postavila moje mamka s taťkou. Dřív na místě domu bylo pole. Duch nemluví, ani se nehýbe, jen je na svém místě. Když jsem ho spatřila poprvé, tak jsem se hrozně vyděsila, bála jsem se dokonce, že jím prostrčím ruku.

Ale chtěla bych, aby našel klid a mě už také neobtěžoval.

Máte někdo nějaký nápad jak se ho zbavit?

Všem děkuji 🙂

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

2 komentářů

 1. Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále bych si zkusil zjistit co nejvíc informací o pozemku, na kterém dům stojí. Možná tam najdeš i nějaké vysvětlení.
  Co se týče bílé šalvěje – má stejnou negativní energii, tak se duch vypařil, ale jakmile zmizela energie ze šalvěje, duch se opět vrátí. Doma můžeš mít nějakou věc (kniha, předmět apod.), na co je bytost navázána.

  Dál taky píšeš, že ti nijak neubližuje. Možná je to spíš nějaký tvůj ochranitel. Je to velmi vzácný případ. Podle tvých slov mu nijak nevadíš a tak bych to nechal být a časem by mohl zmizet sám od sebe.

  Přeji hodně štěstí.

 2. Ahoj.
  Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek. Větrej, pouštěj tam sluníčko, nenech usazovat po koutech prach a pavučiny. Můžeš přidávat do vody na vytření podlahy kapku nějaké silice, třeba šalvěj, levanduli, mateřídoušku. Solná lampička se svíčkou na noc je taky dobrá, zapálená svíčka je lepší, než elektrické světýlko. Tomu co máš doma (schválně neříkám duch, může být, ale nemusí, třeba jsou to jen nějaké zapomenuté stopy energie), nevěnuj moc pozornosti, jen dbej o čisto a světlo. Zvážit vyhození starých, cizích (po někom zděděných či darovaných nebo z druhé ruky koupených) nebo poškozených věcí je taky dobrý nápad.
  Často to stačí :-).
  Případně ho můžeš, je jedno jestli nahlas, nebo jen v duchu, zdvořile oslovit a požádat ho, aby tvůj dům opustil a našel si jiné, pro něj lepší místo. Nic ti nedělá tak ani ty nic nedělej jemu, prostě jen zdvořile požádej, zda by mohl jít na jiné, pro něj lepší místo. Nerozváděj to, neopakuj to, nečekej na odpověď. Jednou zkusit to stačí, může to být vše, co je třeba.
  A nakonec, vykouření pomohlo, nevidím problém v tom, ho po 2-3 měsících několikrát opakovat, pro dům je to stejně příjemné a příznivé.
  A nediv se tomu, co se ti děje, není to až tak neobvyklé, jak ti to připadá, akorát si lidi tuhle věc obyčejně neuvědomujou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.