Kuriozity

Prokletá telefonní čísla

Určitě jste už někdy slyšeli o určitých telefonních číslech, které jsou svým způsobem zvláštní a zajímavá. Asi každý jako malý věřil na to, že pod číslem 666 se skrývá sám ďábel a že právě po vytočení tohoto čísla se dovoláte do samotného pekla. Podívejte se na další telefonní čísla, která jsou podobným způsobem na různých částech světa zajímavá a jsou považována za prokletá.

0888 888 888 (Bulharsko)
Toto číslo je v Bulharsku tabu. Určitě víte, že čas od času se čísla střídají (když své číslo zrušíte, ztratíte a podobně), a tak vaše číslo může mít například za 15 let úplně někdo jiný. A právě tohle bulharské číslo přineslo zatím každému svému majiteli smrt. První majitel tohoto čísla zemřel na agresivní formu rakoviny. Další dva majitele někdo zastřelil, a to je dost děsivá náhoda, nemyslíte? Po těchto třech majitelích tohoto čísla se začaly šířit legendy o čísle smrti. Mobilní operátor Mobitel byl nucen číslo úplně zrušit a vyřadit ze svých seznamů.

090-4444-4444 (Japonsko)
Toto číslo je známé všem, kteří milují japonskou verzi Kruhu. My máme Samaru, v Japonsku mají Sadako. A právě po vytočení tohoto čísla se na druhé straně drátu ozve chraptivý tichý hlas, který vás psychicky zničí a, jak se dá čekat, do týdne zabije.

999-9999 (Thajsko)
Osoba, která na toto číslo zavolá, bude mile překvapena, protože si může přát jedno přání, které se do roka a do dne vyplní. Další rok však dotyčná osoba vážně onemocní a po dlouhém trápení zemře. Šli byste do toho?

1-000-000-0000 (asijské země)
obyvatelé různých asijských zemí mají toto číslo za prokleté. Volající tohoto čísla uslyší prazvláštní mužský hlas, který volajícímu začne vyhrožovat, že jestli toto číslo nerozešle alespoň dalším pěti lidem, tak volajícího zabije.

1 (207) 404-2604 (skutečná propagace filmu Carrie)
na konci traileru hororu Carrie se objevilo dané číslo. Lidé, kteří na něj zavolali, obdrželi tři zprávy do hlasové schránky. První zpráva vydávala odporné výkřiky, druhá děsivou melodii a třetí děsivý šepot. Krásný způsob propagace filmu, nemyslíte?

carrie
Zdroj: youtube.com

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.