Ze zpráv

Psychiatrická léčebna Byberry

Státní nemocnice Philadelphia na Byberry byla psychiatrická nemocnice která se nacházela v sousedství Byberry Severovýchodní Filadelfii v Pensylvánii .

Instituce začínala jako malá pracovní farma pro duševně nemocné. Brzy byly plány proměnit farmu na azyl. Přestavba začala v roce 1906. Krátce po tom byla založena v roce 1907 jako Byberry psychiatrická léčebna a původně následoval teorii lékaře Benjamin Rush, že duševní nemoc je choroba která může být vyléčena s řádnou léčbou, ale že duševně nemocní by měli být drženi v dostatečné vzdálenosti od normálních lidí.

Mnoho z původních pacientů bylo převedeno z Philadelphia General Hospital . Za ta léta se název instituce změnil několikrát z Byberry státní nemocnice, Byberry City Farms a Philadelphia nemocnice duševně nemocných. Primární budovy byly postaveny v letech 1910, střední část 1920 a novější budovy byly postaveny až v letech 1940 a 1953. Objekt zahrnoval více než padesát budov, jako jsou mužské a ženské koleje, ošetřovnu, kuchyně, prádelny, kaple a márnice. Populace nemocnice rychle rostla a rychle překročila svou kapacitu. Životní a léčebné podmínky byly extrémně chudé. Vrchol populace bylo více než 7000 pacientů v roce 1960. Nicméně státní vlastnictví nic nezměnilo a další vyšetření přineslo podobné výsledky.

Albert Deutsch ve své knize popisoval hrozné podmínky,které sám pozoroval.

“Když jsem procházel některé oddělení, vzpomněl jsem si na fotky z nacistických koncentračních táborů. Vstoupil jsem do budovy kde se to hemžilo nahými lidmi kteří byly nahnáni jako dobytek, prostoupený hnilobný zápach tak těžký, tak odporný.”

Zprávy o zneužívání pacientů byly stále častější. William Kirsch v roce 1987 byl připoután na lůžko po dobu 14 měsíců a další pacientka byla zavražděna. Charles Gable pak roztrhal její tělo a části jejího těla byly nalezeny na několika místech. Nikdy nebylo nic nalezeno, ale jeden pacient byl nalezen jak si hraje se zuby mrtvého.

Dne 7. prosince 1987 proběhla tisková konference kde se oznámil uzavření státní nemocnice v Philadelphia Byberry.

Oba týmy v poslední době prováděly vyšetřování a popsaly podmínky, jako “brutální” a “nezvratné.” Ačkoli původně se měla nemocnice uzavřít následující rok, problémy pacientů zdržely proces. Další dva pacienti byli nalezeni mrtví v řece Delaware ve dvou po sobě jdoucích dnech po jejich propuštění. Nemocnice byla oficiálně uzavřena v červnu 1990, zbývajícím pacienti a personál, byly převedeny na Norristown státní nemocnici

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.