Bytosti a monstraPodivné úkazyZáhady

Svatební duchové – nezvaní hosté na fotografiích

Setkat se na svatební hostině s nezvaným hostem není nic neobvyklého, při tolika lidech si to možná mnozí svatebčané a novomanželé ani neuvědomí.
Když se však svatební hostiny zúčastní i bytosti ze záhrobí, které nechtěně zachytí i fotografické objektivy, při prohlížení fotek si to zřejmě všimnou všichni svatební hosté. Víte jaké nadpřirozené bytosti se zúčastnili některých svateb?

Nejtajemnější svatební selfie
Když si novomanželé z amerického města Richmond ve státě Virginie udělali v dubnu roku 2015 těsně po svatbě svou společnou selfie, ještě netušili, že do záběru se jim strčí i jedna tajemná bytost, která na sociálních sítích vyvolala množství diskusí. Možná by si to Christina Dennisová se svým manželem Kevinem nebyly ani všimli, nebýt toho, že právě Christina se rozhodla dát tuto fotku na sociální síť jako svou profilovou.

Téměř okamžitě se jim začaly ozývat jejich přátelé a známí, kteří si na fotografii kromě novomanželů všimli i třetí tajemné bytosti, která se nacházela mezi hlavami novomanželů. Lidé viděli v této bytosti tvář velmi děsivě vypadajícího dítěte, další zase mluvili o tom, že to je dokonce tvář samotného ďábla.

Když si tajemnou bytost všimla i Christina s Kevinem, nedokázali to nijak vysvětlit, a také to byla pro ně velká záhada. Jeden z jejich přátel si myslel, že by to mohl být i duch jejich dosud nenarozeného dítěte. Jaká bytost byla zachycena na fotce, zůstává dodnes záhadou.


Duch na tanečním parketu
Záhadnou bytost přímo na svatební hostině se podařilo zachytit v té době 12-letému Jordanovi Martinovi, který byl hostem na svatbě své známé v květnu roku 2008 v anglickém městě Gloucester. Když si Jordan pár dní po svatbě prohlížel své fotografie ze svatby, na jedné z nich objevil jakousi hlavu neznámé ženy, která se vznášela nad tanečním parketem. Fotka vznikla v momentě, kdy novomanželé Nigel a Helen Davise vkročili na taneční parket.

Právě během jejich tance se vedle reproduktoru zjevil duch ženy, kterou zachytil Jordanův fotoaparát. Jakou bytost 12-letý chlapec zachytil není známo, ale všichni svatebčané i samotní novomanželé byly z tohoto zjištění velmi překvapeni. Jaký nezvaný host byl s novomanžely na parketu?

Duch nebo svatebčanka?
V březnu roku 2016 se na svatbě v hotelu Boulderado ve městě Boulder v americkém státě Colorado podařilo svatebnímu fotografovi zachytit na snímku ženu v dlouhých vlasech, kterou nikdo ze svatebčanů nepoznal a dokonce ji přímo na svatbě ani nikdo neviděl. Na fotce sice není vidět přímo tvář ducha, protože je zachycena zezadu, ale mělo by jít o ženu s dlouhými vlasy. Také pro svatebního fotografa je tato bytost velmi záhadná, protože v době focení si je jistý, že v jeho záběru žádná taková žena s dlouhými vlasy nebyla.

Záměrem této fotografie byl totiž panoramatický záběr celého sálu i se svatebčany, a pokud by se nějaká žena nechtěně postavila před objektiv fotoaparátu, svatební fotograf by záběr udělal ještě jednou.

To se však nestalo, protože se zhotoveným záběrem byl v tom momentě spokojený. Sám fotograf potvrdil, že jediná osoba před ním byl vpravo sedící muž s krátkými vlasy. Nakonec i všichni svatební hosté potvrdili, že na svatební hostině nebyla žena s takovými dlouhými hnědými vlasy.

Jak vyšlo později najevo, hotel Boulderado není obyčejným hotelem, protože právě v tomto hotelu bylo již v minulosti pozorováno mnoho nadpřirozených bytostí, což ostatně potvrdili zaměstnanci i majitelé hotelu. Paranormální jevy byly totiž zaznamenány v pokojích 302 a 304, z nichž je pravidelně slyšet různé zvuky a lidské hlasy, přesto, že v nich nikdo není.

Pokoj číslo 304 se v roce 1924 stal místem, kde došlo k hromadné sebevraždě. Mohla by být proto i tajemná žena s dlouhými vlasy jednou s nadpřirozených bytostí hotelu, která nenašla posmrtný klid, a proto se zúčastnila svatební hostiny?

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.