VideoZáhady

VIDEO: Nejděsivější HAARP video roku!

V roce 2015 bylo stránce “Third false of Moon” zasláno video zaznamenávající velmi neobvyklé oblačné formace. Bizarní kruhové vzory zaznamenané na obloze nejsou přírodní jevy – zdá se, že se jedná o HAARP (neboli vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum) zachycený při činu.

Navštivte také:
Malý chlapec se již počtvrté samovznítil!

Došlo k přeměně HAARP ve zbraň? Udělejte si sami názor po shlédnutí šokujícího videa, než bude staženo z internetu! Skander Gharbi z Tuniska zachycuje prapodivnou kruhovou tvorbu mraků. Co mohlo vytvořit tento podivný jev?

Původní odkaz na video:

Jedná se snad o cvičení HAARP nad Tuniskem? Jaké je vysvětlení podivných zářících mraků?

Adam, který video nahrál na Youtube říká:

Viděl jsem je cestou do práce. Obloha byla zcela jasná až na tuto formaci mraků, která byla hnědá na levé straně, modrá a bílá uprostřed a červená na okrajích. Byl to zajímavý pohled. Už jsem dřív na stejném místě viděl UFO. Má práce je blízko místa, kde jsem video natočil a Moffet Field je vzdálený jen několik minut. Mám také nějaká videa toho, co jsem pokládal za UFO.

Navštivte také:
US Navy: Na Jižním pólu se nachází základna mimozemské civilizace

Vznáší se snad nad Zemí obrovské organické UFO? V roce 2015 objevil lovec Streetcap1 důkazy v materiálech o misi NASA Apollo 10 z roku 1969.

Zachyceny byly také neuvěřitelné záběry, na kterých v roce 2015 loď mimozemšťanů osvětluje Arizonu. Citujeme očitého svědka:

Zahlédl jsem toto UFO během jízdy autem. Pohybovalo se na jih přes Estrella Mountains. Světla byla ohnivé barvy. Na videu bohužel není vidět tvar plavidla ani jeho obrovské rozměry. Poté, co zmizelo jsme pokračovali v jízdě ve směru, kam mířilo a zajeli až za nejbližší horu, ale už jsme nic neviděli. Děkuji za Váš zájem. Chceme, aby se této oblasti dostalo více pozornosti, protože zde bylo pozorováno mnoho podobných událostí. Místní televize o nich dokonce natočila reportáž, ale neodvysílali naše video. V reportáži tvrdili, že se jednalo o pád leteckých světlic, což je to samé, co tvrdili o světlech nad Phoenixem. Má snoubenka chvíli fotila než začala natáčet. Nedokážeme si představit, jaké světlice letí paralelně než začnou padat k zemi. Ještě jednou děkujeme za Váš zájem.

Navštivte také:
Co skrývá podzemní nacistický komplex v Rakousku?

Zdroj: Beforeitsnews.com

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.