Bytosti a monstraPodivné úkazyVideoZáhadyZe zpráv

VIDEO: Žijí už mezi lidmi víceré mimozemské rasy?

Pro mnohé to je zřejmě otázka dobře přitažená za vlasy, ale jiní zase na tuto otázku hledají odpověď dlouhá léta. Jedním z nich je i ufolog a spisovatel doktor Michael E. Salla, Ph.D., který přednáší filozofii v australské Canbeře, a v roce 2005 založil Exopolitický ústav.
Je možné, aby mezi námi nepozorovaně žili příslušníci různých mimozemských ras, jak si to myslí mnozí ufologové, vědci a dokonce někteří politici?

Co je exopolitika?
Exopolitika se zabývá tím, že Země byla v minulosti a je i v současnosti navštěvovaná různými vyspělými mimozemskými rasami nebo mezihvězdnými sondami. Hlavním cílem exopolitiky je získávání svědectví od důvěryhodných lidí ze státní správy, letectví, astronautiky, armády a politiky po celém světě, a o všem informovat veřejnost.

Exopolitické hnutí vzniklo v USA, a jeho cílem je dotlačit hlavně americkou vládu, aby zveřejnila údaje o tom, že mimozemšťané jsou už na naší Zemi přítomni ve velkém počtu.

Exopolitici tvrdí, že tajné služby a armády několika velkých států vědí o mimozemšťanech. Některé vlády s nimi i spolupracují nebo využívají jejich technologie, ale musí o nich mlčet, aby mezi veřejností nevyvolaly paniku, která by mohla po takovém zveřejnění nastat.

Doktor Michael E. Salla, Ph.D., který v roce 2005 založil Exopolitický ústav se sídlem v Kealakekua na Havaji například tvrdí:
“Mám k dispozici spolehlivé informace mnohých svědků, že v současnosti působí na Zemi vyslanci šestnáscti různých mimozemských civilizací, které jsou v kontaktu s lidstvem, a kromě toho existuje mnoho mimozemských ras, které pozemské události jen monitorují a nehledají kontakt s lidmi.”

S doktorem Sallem udělal rozhovor dokonce i Washington Post, kde Salla odhalil zdroje svých informací, a také tvrdil, že velké množství důkazů mohou lidé najít přímo na internetu.

Mimozemšťané mezi námi?
Jedním z takových důkazů má být i tvrzení italského profesora a psychiatra Bruna Sammaciccia, který popsal své podivné setkání. V roce 1956 spolu se svými přáteli potkal dvě bytosti, z nichž jedna měřila téměř 2,5 metru a druhá bytost neměla na výšku ani jeden metr. Toto setkání mu úplně změnilo život.

Ve svých pamětech například píše i toto: “Byli jsme vzati do obrovské podzemní základny, kde bylo mnoho těchto mimozemšťanů. Viděli jsme také, jak jsou vzdělávány jejich děti, některé pokročilou technologií, kterou používali, a viděli jsme také jejich vesmírné lodě.”Po tomto setkání, jak tvrdí Sammaciccio, začal i se svými přáteli této podzemní civilizaci pomáhat, což trvalo až 20 let! mohlo opravdu přijít k takovému kontaktu lidí s jinou civilizací?

A tvrdil by toto profesor a dokonce psychiatr, kdyby to skutečně nebyla pravda? Italský inženýr a ufolog Stefano Breccia, který se podzemním základnám věnoval dlouhá léta, o svědectví Sammaciccia, ale i desítek dalších Italů sesbíral množství materiálů. Ve své knize Mass Contacts došel k závěru, že mimozemšťané obývali Itálii mezi lety 1956 až 1978, o čemž svědčí výpovědi až 80-ti lidí, kteří s těmito mimozemšťany udržovaly velmi úzký kontakt.

Mluví o nich takto: “Někteří ze svědků byli vedoucí státníci, učenci a postavy z italské a evropské vysoké společnosti.” O mimozemšťanech zase řekl: “Mnozí z těchto mimozemšťanů by se mohli snadno vmíchat do lidské společnosti, a dokonce dělat i normální práci, kdyby to bylo nutné.”

Na konci 70. let však údajně došlo k velkému konfliktu mezi dvěma skupinami mimozemšťanů, kdy byly zničeny nejen jejich podzemní základny, ale i většina celé mimozemské skupiny.

Důvodem konfliktu byly rozdílné názory na další ovlivňování vývoje lidských životů, a hlavně jaký rychlý má být technologický vývoj na Zemi. Mimozemšťané, kteří tento konflikt přežili, opustili naši planetu s tím, že se sem jednou vrátí. Mohou být všechny tyto argumenty reálné?

Vědí někteří světoví politici o mimozemšťanech?
V prosinci roku 2012 se ruskému premiérovi Dmitriji Medveděvovi podařilo odhalit více než vůbec zamýšlel. Po rozhovoru pro 5 televizních stanic, se před kamerami, které stále ještě nahrávali, rozhovořil na téma přísně tajných spisů o návštěvnících z vesmíru, kteří nejenže Zemi navštívili, ale kteří na Zemi i nadále působí.

Byl to všechno jen Medveděvův žert nebo novinářům přiznal to, co si měl nechat jen pro sebe? A co vlastně Medveděv řekl? Jedna z novinářek se ho před zapnutou kamerou, o níž Medveděv nevěděl, že stále běží, zeptala:
“Dostává prezident Putin informace o mimozemských civilizacích?” Medveděv na to po chvilkovém zaváhání odpověděl: “Spolu s kufříkem s jadernými kódy dostává prezident země speciálně přísně tajnou složku. Tato složka obsahuje všechny informace o mimozemšťanech, kteří navštívili naši planetu. Spolu s tím dostane zprávu absolutně tajné zvláštní služby, která provádí kontrolu nad mimozemšťany na území našeho státu. Neřeknu vám, kolik jich je mezi námi, protože by to způsobilo paniku.”

Většina světových médií označila tuto odpověď jen za žert ruského premiéra, ale už 22.1. 2013 na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu byl jedním z bodů programu i ten s názvem X-faktory přírody, do kterého byla zahrnuta i debata na téma – objev mimozemského života, o kterém se říkalo, že: “Důkaz života jinde ve vesmíru by mohl mít hluboké psychologické důsledky pro lidský názorový systém.”

Proč v tomto kontextu Rusko vyzvalo Spojené státy americké, aby již konečně řekli světu o mimozemšťanech, jinak to Rusko udělá samo?

Jak to tedy vlastně je, lžou nám světoví politici, kteří o kontaktech s mimozemskými civilizacemi dobře vědí nebo nás za nos tahají exopolitici se svými (ne)důvěryhodnými zdroji a důkazy? Co je pravda a co konspirace?

Videogalerie:

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.