ZáhadyZe zpráv

Vražda Johna F. Kennedyho a Marilyn Monroe

John F. Kennedy (dále jen JFK), jako americký prezident toho měl ve zkratce hodně na talíři: Zátoka sviní, Kubánská krize. Věděl, že Americké tajné služby by měly být restrukturalizovány a více kontrolovány, protože byly a jsou spoluzodpovědné za všechny tyhle černé operace a to včetně zatajování věcí souvisejících s přítomností mimozemšťanů na Zemi.

Navštivte také:
VIDEO: Bytosti ukryté ve stínu – kdo nebo co jsou?

JFK se snažil získat kontrolu nad vojensko-průmyslovým komplexem, ukončit Studenou válku se Sovětským svazem a dojednat s ním mír. Chtěl ukončit Vietnamskou válku a měl plány na rozpuštění CIA, protože věděl, že byla zapletena do mnohých neférových komplotů, inside jobs a útoků pod falešnou vlajkou a to včetně pašování a prodeje drog. Byla též zodpovědná za zinscenování falešného útoku v Zátoce sviní. Zvláštní kapitolou pak byl pokus ze zrušení soukromého subjektu Federálních rezerv (FED), který má v USA monopol na tisk peněz a nahrazením je státem garantovanými penězi.

Je dost pravděpodobné, že z obdobných důvodů byl následně zastřelen i JFK bratr Robert F. Kennedy (dále jen RFK), který úspěšně usiloval o post amerického prezidenta. Svoji image stavěl právě na odkazu svého bratra.

Tajná – nevolená vláda stojící za oponou těchto špinavostí včele s Majestic 12 však nikdy nikomu nedovolila, aby odhalil jejich karty a to i když šlo o prezidenta. Dokumenty z archivů Majestic 12 potvrzují, že JFK byl dlouhodobě sledován a vnímán jako potencionální hrozba pro integritu přísně tajných (Top Secret) operací. V jednom z dokumentů se přímo uvádí, že pokud bude v tom pokračovat, bude muset být odstraněn.

Navštivte také:
Skryté společnosti, které vládnou světu

Zvláštní kapitolou bylo zainteresování JFK na informacích ohledně incidentu v Roswellu, Area 51 a požehnání k realizaci supertajnému projektu Serpo.

Steven Greer získal kontakty v řadách tajných služeb NSA. Díky nim získal přístup k dokumentům z roku 1962, které popisovaly černé projekty s kódovým označením Moondust (Měsíční prach) a Project 46. Ve složkách projektů se nacházel přepis sumarizace odposlechů Marylin Monroe: Tajné vládní dokumenty potvrzují, že Marilyn Monroe byla otrávena. Text se dokazuje na události, které se staly den před její vraždou otrávením.

Z textu vyplývá, že Monroe byla naštvaná a emočně raněná bratry Johnem a Robertem Kennedym (oba byli její milenci). Stěžovala si RFK a vyhrožovala, že všechno řekne na veřejnosti. Volala svému známému příteli v New Yorku, který měl kontakty na místní media. Chtěla uspořádat tiskovou konferenci, kde chtěla veřejnosti oznámit jak je to doopravdy s jejím milostným vztahem mezi ní a JFK a stejně tak RFK. Chtěla také oznámit to, co jí JFK řekl ohledně objektů, které přicházely z vesmíru, havarovaly a byly zajištěny armádou ve 40. letech v Novém Mexiku. (Narážka na Incident v Roswellu a další případy.) Byla si vědoma toho, že původcem těchto objektů jsou mimozemské bytosti přicházející z vesmíru. Vyslovila obavu, že pokud je to skutečně 100% pravda, pak tyto skutečnosti ohrozí JFK záměr vyslat prostřednictvím NASA člověka na Měsíc.

Marylin Monroe věděla od bratrů i o dalších ilegálních aktivitách. Zmínila se o amerických vojenských základnách na Kubě a plánech na zabití Castra. Též uvedla, že ví o Diáři tajemství a co by s něčím takovým měl udělat tisk.

Navštivte také:
Během kómatu se ocitl v roce 3906, vrátil se s následujícím proroctvím!

Byla naštvaná jako žena, kterou najednou začali ti dva pohrdat a přestali se k ní znát. Zjevně v té chvíli příliš nepřemýšlela nad možnými důsledky svého jednání, neboť o 36 hodin později ji našli mrtvou doma v její posteli. Jako oficiální důvod bylo uvedeno předávkování prášky.

Policie v Los Angeles (LAPD) oddělení tajných záležitostí, které bylo spoluodpovědné za zajištění odposlechů a celkové sledování Marilyn Monroe, potvrdilo, že věděli, že byla zavražděna agenty tajné služby.

Pod přepisem tajného dokumentu je podepsán osobně James Angleton, který byl legendárním fanatickým obráncem CIA proti úniku informací za každou cenu.

Herec a její dobrý přítel Burl Ives k tomu uvedl: „Všichni kdo jsme jí osobně znali, jsme věděli, že byla zavražděna (otrávena), jen jsme nevěděli proč? Dnes už to vím…“

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.