ParaMag

Návštěvy ze záhrobí terorizovaly sourozence: Temné síly odhánělo celé město

 Rychlé zprávy
 • VIDEO: Rozsáhlá síť tunelů z Turecka až do Skotska Archeologové odkryli tisíce podzemních tunelů z doby kamenné, táhnoucích se napříč Evropou z Turecka až do Skotska. Výzkumníci jsou zmatení, protože naprosto nechápou jejich původní účel....
 • VIDEO: Chlapec, který vidí v naprosté tmě Chlapec šokuje lékaře se svojí schopností vidět v naprosté tmě svýma očima, které mu ve tmě svítí....
 • Tamarack Lodge Tamarack Lodge měl skromný začátek jako šestipokojový penzion v roce 1903. Jeho název byl odvozen od indiánského termínu pro černé modříny, které se hojně nacházejí v této oblasti. Začátkem roku...
 • Poveglia ostrov smrti-historie Poveglia, opuštěný ostrov nedaleko Benátek. Pří epidemii Černého moru se ostrov využíval jako karanténa nakažených....
 • Muž v kápi Ahoj, všechny zdravím, jsem tady nová. Už nevím, co mám dělat, prosím o radu. Mám v domě ducha, sedí v mé ložnici nic nedělá, nijak mi neubližuje. Už jednou jsem...

Návštěvy ze záhrobí terorizovaly sourozence: Temné síly odhánělo celé město

Návštěvy ze záhrobí terorizovaly sourozence: Temné síly odhánělo celé město
28 listopadu
22:51 2019

Každý večer přesně v 19:30 se sourozenci Adeline a John Santos dostali do zvláštního transu. Děti tvrdily, že vidí duchy, kteří je navštěvují, mluvily neznámými hlasy a byly jako posedlé. Dělo se to v rodině Santosových z městečka Santa Clara v Kalifornii během ledna roku 1925.

16-letá Adeline tvrdila, že ji navštěvovala paní v bílém. Mělo jít o ducha bývalé zaměstnavatelky její mámy, která zemřela před pěti lety na Havaji. Její bratr, 13-letý John říkal, že za ním chodíval neznámý muž se šedivou bradou.

Návštěvy duchů a transu, kdy byly děti jako posedlé, trvaly pokaždé 90 minut až tři hodiny. Nikdo kromě sourozenců, žádné zjevení neviděl, ale v tranzu obě děti mluvily cizími hlasy, které měly patřit duchům. Stejný scénář se opakoval každý večer po dobu jednoho týdne.

Nadpřirozená aktivita v domě Santosových přilákala zvědavce ze širokého okolí, kteří se chtěli přesvědčit o návštěvách ze záhrobí. Celé město se sbíhalo k sídlu rodiny s posedlými dětmi a před domem praktikovali rituální tance, aby od nich odehnali temné síly duchů.

S dětmi se chtěl setkat i psychiatr, ale rodiče Santosovi ho nechtěli pustit do domu. Psychiatr se domníval, že údajné posednutí duchy by mohly být následkem náboženského fanatismu nebo hysterické poruchy.

Matka dětem věřila a byla přesvědčena, že je opravdu trápí návštěvy ze záhrobí. Jejich otec si však nebyl úplně jistý, zda děti mají spojení s temnými silami, nebo si příběh o setkáních s duchy náhodou pouze nevymysleli.

Po týdnu, ve kterém se údajné návštěvy duchů u dětí každý večer opakovaly, je rodiče poslali na noc do kostela svaté Kláry z Assisi. Doufali, že kněz modlitbami pomůže Adeline a Johnovi zbavit se spojení s temnými silami, aby se jejich tranzy už víc neopakovaly.

Další informace, zda návštěvy ze záhrobí u Santosových pokračovaly, nejsou známy. O rodině s posedlými dětmi už není další zmínky. Veřejnosti tak zůstává pouze prostor na dohady o tom, co se dělo dál. Nezodpovězená zůstává otázka, zda Adeline a John byli skutečně terorizováni návštěvami ze záhrobí, nebo šlo pouze o výmysly jejich bujné fantazie.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

 • 0
 • 14
 • 501
 • 13 243 927
 • 1 338
 • 670