ParaMag

Návštěvy ze záhrobí terorizovaly sourozence: Temné síly odhánělo celé město

 Rychlé zprávy

Návštěvy ze záhrobí terorizovaly sourozence: Temné síly odhánělo celé město

Návštěvy ze záhrobí terorizovaly sourozence: Temné síly odhánělo celé město
28 listopadu
22:51 2019

Každý večer přesně v 19:30 se sourozenci Adeline a John Santos dostali do zvláštního transu. Děti tvrdily, že vidí duchy, kteří je navštěvují, mluvily neznámými hlasy a byly jako posedlé. Dělo se to v rodině Santosových z městečka Santa Clara v Kalifornii během ledna roku 1925.

16-letá Adeline tvrdila, že ji navštěvovala paní v bílém. Mělo jít o ducha bývalé zaměstnavatelky její mámy, která zemřela před pěti lety na Havaji. Její bratr, 13-letý John říkal, že za ním chodíval neznámý muž se šedivou bradou.

Návštěvy duchů a transu, kdy byly děti jako posedlé, trvaly pokaždé 90 minut až tři hodiny. Nikdo kromě sourozenců, žádné zjevení neviděl, ale v tranzu obě děti mluvily cizími hlasy, které měly patřit duchům. Stejný scénář se opakoval každý večer po dobu jednoho týdne.

Nadpřirozená aktivita v domě Santosových přilákala zvědavce ze širokého okolí, kteří se chtěli přesvědčit o návštěvách ze záhrobí. Celé město se sbíhalo k sídlu rodiny s posedlými dětmi a před domem praktikovali rituální tance, aby od nich odehnali temné síly duchů.

S dětmi se chtěl setkat i psychiatr, ale rodiče Santosovi ho nechtěli pustit do domu. Psychiatr se domníval, že údajné posednutí duchy by mohly být následkem náboženského fanatismu nebo hysterické poruchy.

Matka dětem věřila a byla přesvědčena, že je opravdu trápí návštěvy ze záhrobí. Jejich otec si však nebyl úplně jistý, zda děti mají spojení s temnými silami, nebo si příběh o setkáních s duchy náhodou pouze nevymysleli.

Po týdnu, ve kterém se údajné návštěvy duchů u dětí každý večer opakovaly, je rodiče poslali na noc do kostela svaté Kláry z Assisi. Doufali, že kněz modlitbami pomůže Adeline a Johnovi zbavit se spojení s temnými silami, aby se jejich tranzy už víc neopakovaly.

Další informace, zda návštěvy ze záhrobí u Santosových pokračovaly, nejsou známy. O rodině s posedlými dětmi už není další zmínky. Veřejnosti tak zůstává pouze prostor na dohady o tom, co se dělo dál. Nezodpovězená zůstává otázka, zda Adeline a John byli skutečně terorizováni návštěvami ze záhrobí, nebo šlo pouze o výmysly jejich bujné fantazie.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Navštivte také:

lit

Hlavní menu

Facebook

Poslední komentáře

Blažené je pojídat kaviár, ve kterém žijí duše všech mých dětí od počátku světa....

Jak si myslíte že probíhá proměna vlkodlaka při uplnku někteří z vás tu píší jen...

LV

Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže...

Statistiky

  • 0
  • 15
  • 146
  • 13 543 192
  • 1 440
  • 677