ParaMag

VIDEO: Strašidelná místa Hollywoodu: Kde se dá setkat s duchy filmových hvězd?

 Rychlé zprávy
 • Pluto: NASA zveřejnila dech beroucí fotografie Dne 17.09.2015, NASA zveřejnila čerstvé fotografie z povrchu planety Pluto, které pořídila sonda New Horizons. Na fotografiích můžeme vidět ledová pohoří, povrchové mlhy a zmrzlý dusík....
 • 5 znamení přicházející smrti Blížící se smrt se prý předem ohlašuje. Nejen ti, kteří bojují s těžkou nemocí, ale i lidé, jejichž život ukončí náhlá tragédie, údajně dostávají šanci se na svůj blízký konec...
 • Bermudský trojúhelník ukrývá krystalové pyramidy Za použití sonaru, oceánograf Dr. Meyer Verlag, našel obrovské skleněné pyramidy v hloubce zhruba 2km. Za použití další technologie se podařilo vědcům identifikovat, že obě nalezené obrovské skleněné pyramidy jsou...
 • VIDEO: NASA: viděl jsem, co jsem neměl Clark C. McClelland byl zaměstnancem NASA 35 let. Podle vlastních slov spolupracoval na více než 650 misích jako Apollo, Mercury a také stál u vzniku Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) a...
 • VIDEO: NASA připravuje Zemi na kontakt s mimozemšťany Před pár lety se před americkým Kongresem sešli špičkoví astronomové, aby dali jasně najevo, že věří, že ve vesmíru nejsme sami. Jejich hlavním argumentem bylo to, že není možné, aby...

VIDEO: Strašidelná místa Hollywoodu: Kde se dá setkat s duchy filmových hvězd?

04 prosince
16:53 2019

Nejznámější část amerického velkoměsta Los Angeles je nepochybně Hollywood, kde se nacházejí světoznámá filmová studia. Lidé se zde mohou setkat se známými herci, nebo si prohlédnout ty nejluxusnější sídla filmových hvězd. Hollywood však není spojován pouze s filmovým průmyslem, protože i zdejší filmová studia a hřbitovy obývá množství duchů, tentokrát však duchů filmových hvězd. S jakými duchy se tedy v Hollywoodu můžete setkat?

Hollywoodský hřbitov – zjevování celebrit
Nejstarším a zároveň nejstrašidelnějším místem v Los Angeles je hollywoodský hřbitov Hollywood Forever Cemetery, který je pro všechny návštěvníky největším lákadlem, ale i velmi děsivým skličujícím místem. Množství návštěvníků tohoto hřbitova se stěžovalo na pocity smutku a úzkosti jakoby je někdo neustále sledoval. Na hřbitově se nachází také mauzoleum s názvem Opatství žalmů, kde se má podle svědků zjevovat starší herec Clifton Webb.

V některých částech mauzolea vane velmi studený vítr, i když je venku velmi teplo a dokonce zde je cítit i kolínská. U hrobu americké herečky a modelky Virginie Rappeové je zase slyšet tlumené vzlykání a rovněž zde lidé cítí až ledový chlad.

U hrobu nejslavnějšího herce němé éry Rudolpha Valentina má zjevovat přízrak jakési ženy v černých šatech. Podle záhadologů by to měla být buď polská herečka Pola Negri, která byla Valentinova milenkou nebo Ditrych Flame, která byla Valentinovo velkou obdivovatelkou. Ta po smrti Valentina totiž navštěvovala jeho hrob velmi často a podle některých parapsychologů, by to měla dělat i po své smrti.

Strašidelné filmové ateliéry
Slavné filmové ateliéry Paramount Pictures mají také své duchy a různé paranormální jevy. Ateliéry se nacházejí hned vedle hřbitova Hollywood Forever Cemetery a mnohé filmové hvězdy, které zde pracovaly, našli svůj odpočinek právě na tomto hřbitově. Proto není divu, že ateliéry Paramount a hollywoodský hřbitov jsou tak velmi propojeny. Některé celebrity se tak mají i po své smrti neustále vracet do těchto filmových studií.

“Rád” se sem vrací již zmíněný herec Rudolph Valentino, který se zjevuje hlavně ve zdejší kostymérně v bílém rouchu, které měl oblečené ve filmu Šejk. V ateliérech Paramount se však můžete setkat i s Heather O’Rourke, která si zahrála v hororu Poltergeist. Heather tragicky zemřela jako 13-letá, když jí prasklo střevo. V ateliérech se však zjevuje i americký herec Will Sampson, který je známý z druhé části filmu Poltergeist.

V Paramount Pictures, ale i v celém Hollywoodu se šeptá, že celá filmová série Poltergeist je prokletá a herci, kteří ve filmech účinkovali si to postupně odnášeli tou nejvyšší cenou. A možná i z tohoto důvodu se v slavných filmových ateliérech zjevují i ​​po své smrti.

Hollywood tak není jen místem filmových celebrit, ale také místem, odkud se hvězdám stříbrného plátna nechce vůbec odejít, a tak se tu předvádějí jako duchové. Nebo, že by to byly všechno jen šikovné filmové triky na přilákání turistů? Třeba vyzkoušet.

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Nikdo není neomylný a že zjistíme občas klamné informace, to se stane.. Bohužel disponujeme jen...

Tyto pyramidy nebyly nikdy objeveny, jde o novinářstkou kachnu, žádný vědecký článek nebyl o tom...

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Statistiky

 • 0
 • 42
 • 362
 • 13 326 270
 • 1 356
 • 672