Nejděsivější místa

Čarodějnické procesy jsou již minulostí. Strom čarodějnic je ale stále tady!

Lidé se automaticky vyhýbají takovým místům, které jim nahánějí hrůzu, jen se na ně podívají. Mezi takové patří samozřejmě hřbitovy či trosky hradů. Napadlo by vás ale, že negativní energii může vydávat také „obyčejný“ strom? Jeden takový roste na Rhode Islandu ve městě Smithfield v Americe. Co je na něm tak záhadného?

Navštivte také:
Sběratel kostí z Nového Mexika: Oběti pečlivě zakopal

čarodějné procesyNa první pohled se samozřejmě jedná o úplně obyčejný strom, a to i přes fakt, že stojí již desítky let přímo uprostřed silnice. Místní obyvatelé tvrdí, že právě spousta dopravních nehod, které se tam odehrály, vtiskly stromu onu negativní energii. Ostatní zase tvrdí, že se do stromu dostaly duše těch, kteří na silnici zemřeli. I když je strom v dolní části zcela poškozen, každé jaro stále rozkvétá – jak je to možné?

Má to na svědomí čarodějnice?
Legendy praví, že vše je dílo čarodějnice, která dřív žila v blízkosti tohoto stromu. Jedné noci její dům ale z nevysvětlitelných důvodů pohltily plameny a celý vyhořel. Dodnes se z něj dochovaly jeho základy. Nejenom strom, ale právě i tyto ruiny jsou velkým lákadlem pro turisty, kteří se shodují v tom, že v okolí ruin se dodnes odehrávají paranormální jevy.

Navštivte také:
VIDEO: Nejstarší počítač? Mechanismus z Antikythera je záhadou

Tajemný hlouček dětí
V noci je prý možno v okolí stromu i ruin vidět skupinku dětí, které si jen tak hrají, zpívají a pobíhají okolo. To deklaruje také čtyřčlenná rodina, která projížděla tímto místem v nočních hodinách. Řidič po několika kilometrech uviděl strom, což by nebylo nic zvláštního, jen kdyby jej neobklopovala hustá mlha. Z té mlhy najednou vyšly děti, které se držely za ruce a tančily v kruhu. Auto samozřejmě nabouralo do stromu. Všichni naštěstí vyvázli v pořádku a řidič se šel přesvědčit, zda jsou v pořádku také děti. Ty ale na místě najednou nebyly – kam se asi poděly?

Tato otázka zůstane asi navždy nezodpovězena – inu, jsou to přeci věci mezi nebem a zemí.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.