Bytosti a monstra

Jaká temná síla sužuje dům ve Skotsku?

Jednoho dne začaly svobodnou matku s dospívajícím synem sužovat v jejich domě na jihu Skotska nadpřirozené jevy. Vyšetřovatelé, kteří byli k jejich objasnění pozváni, se shodují, že všichni „viděli“ poltergeista. Čeho všeho se stali svědky?

Navštivte také:
Čarodějnické procesy jsou již minulostí. Strom čarodějnic je ale stále tady!

Překvapení i pro policii
Když se v jednu noční hodinu rozezněla policejní linka, na které byla vystrašená žena, policisté si mysleli, že jde o rutinní záležitost. Jaké ale bylo jejich překvapení, když do toho záhadného domu přijeli.

Všechno začalo jednoho srpnového víkendu roku 2016 nenápadným přesunováním věcí z místa na místo. Majitelka domu Catherine a její syn slyšeli také divné zvuky. Situace se neustále stupňovala, proto se Catherine rozhodla zavolat na pomoc policii. Ti se ovšem v domě moc neohřáli, jelikož nikoho jiného než ženu, jejího syna a jejich psa na místě prostě nenašli.

Navštivte také:
Sběratel kostí z Nového Mexika: Oběti pečlivě zakopal

Na druhý den přijali ale policisté zoufalý hovor od ženy znovu a případu se začali věnovat důkladněji. A to se stali svědky paranormálních jevů i tito policisté. Viděli v domě létat kusy oblečení ze strany na stranu, samovolně se otevíraly a zavíraly dveře, světla blikala a předměty měnily svou podobu. Všichni se shodli na tom, že v domě řádí poltergeist, kterého přirovnávali k tomu nejslavnějšímu z britského Enfieldu.

Navštivte také:
VIDEO: Nejstarší počítač? Mechanismus z Antikythera je záhadou

Policisté byli samozřejmě na tuto temnou sílu krátcí a nemohli ženě nijak pomoci i z toho důvodu, že byli sami stejně vyděšení. Stejně dopadli i přivolaní policejní experti. Všichni se shodli, že se rozhodně nejedná o žádný podvod. Catherine se svým synem samozřejmě dům opustili a do domu byl přizván místní farář, který jej vysvětil. Od té doby se rozjelo pátrání po historii domu a začali se sem sjíždět lovci duchů, kteří mají ale všichni něco společného. Všichni jsou z téhle nadpřirozené síly naprosto bezradní, protože se stále nedaří určit co nebo kdo za těmito paranormálními jevy stojí.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.