Vaše příběhy

Chrání mě někdo?

Můj příběh začíná před několika měsíci, co jsem se blíž seznámil se svou přítelkyní. Nedávám to na vinu jí, ale od té doby se u mě doma dějí zvláštní jevy.

Začalo to asi po 14ti dnech, možná maličko dřív, přesněji si nepamatuju, ale na tom nezáleží. S přítelkyní jsme leželi v posteli, chystali se ke spánku. Přítelkyně usnula po chvíli, ale já s usínáním mám problém a tak mi to jako vždycky chvíli trvalo. Po krátký době mě začalo pálit levý chodidlo z horní strany. Nedával jsem tomu nějakou váhu a byla tma. Zaspal jsem to. Když jsem se druhej den na nohu podíval, viděl jsem, že tam mám vyrytou nějakou nejspíš runu, ale význam nevím. Kdo by to chtěl přikládat nějakým hrátkám, podotýkám, že zrovna ten večer nic nebylo 😀
Od toho večera ale vím, že doma nejsem sám a jevy se opakují pořád dokola. Tlukot do zdi, praskání dřeva, dýchání za krk. Zkoušel jsem i EVP, když jsem byl doma sám a v nahrávce jsem slyšel mužský hlas, ale nerozuměl jsem mu. Nezkoušel jsem to dál ani znovu.
Teď když přeskočím opakující se jevy a zajdu až k přítelkyniný předposlední „návštěvě“… Byli jsme domluvení, že ji vyzvednu večer na jednom místě kousek od mého bytu. Přítelkyně se blížila, napsala mi, že už je ve městě, abych vyšel jí naproti. Obleču se, pozhasínám elektroniku, vypnu světla, odejdu z bytu. Po zhruba 15ti minutách se vracím domů i s přítelkyní. Co mě šokovalo hned po odemčení bytu, polovina elektroniky nefungovala – stropní světla nešla rozsvítit, topení (akumulačky) netopily, internet nefungoval. Světla nešla v: koupelně, kuchyni a mým pokoji. Byli jsme tu za světla svíček. Přítelkyně se šla vykoupat, bojler netopil (ještěže nemám průtokový a voda byla ohřátá). Že byla tma, nechala si do koupelny otevřeno, pro jistotu, její vůle. Na jednu stranu, i já byl klidnější. Když byla přítelkyně v koupelně, slyšel jsem nerozpoznatelný šepot. Po přítelkyni jsem šel já, ale měl jsem obavy ji v pokoji nechat samotnou a tak jsem si dal jen rychlou sprchu a co nejdřív vylezl z koupelny. Pořád nic nefungovalo a už mi to vrtalo hlavou, tak kontroluju jističe, sousedy. Vše v pořádku, problém jen u mě! Vše naskočilo z ničeho nic až po hodině a půl. Šli jsme spát, přítelkyně opět usnula jako první a já opět slyšel šepot. Neřešil jsem to, jsem na to už zvyklý a nechtěl jsem ji budit. Po čase jsem to přestal vnímat a usnul i já.
Při její poslední návštěvě jsme se domluvili, že ji vyzvednu na tom samým místě jako posledně. Situace se opakovala – napsala mi, že už je u mě ve městě. Přečtu si zprávu a najednou v kuchyni, kde mám na stropě zářivku, z ničeho nic z ní spadl kryt, který vím, že předtím držel pevně! Už jsem nevěděl, co si o tom myslet. Měl jsem husí kůži, ale odvolávat přítelkyni už se mi nechtělo, navíc by to bylo blbý a tak jsem to opět neřešil a šel ji vyzvednout. Později jsme šli spát. V noci mě probudila rána. Opět šepot, tentokrát jsem mu porozuměl a říkal nejspíš slovo „POZOR“. Opravdu už jsem začal být dost nervózní. Už jsem spát nešel, ležel jsem vedle přítelkyně a hlídal ji. Postupem času jsem ale zase zabral.
Dá se říct, že od poslední noci už jsem nic nezaregistroval za hlasy, praskání a kroky ovšem ano. Podotýkám, že když jsem to slyšel posledně, byl jsem doma sám.
A poslední zkušenost co mám je stará pouze dva dny. Kousek od postele mám malý gauč (používám ho jako chlapský šatník, však to určitě znáte 😀 ). Večer, když jsem šel spát, jsem si na něj položil triko. Ráno vstanu, jdu do práce. Přijdu z práce a triko se mi objevilo UPROSTŘED pokoje. Jsem si na 100% jistý, že já ho tam nehodil, doma nikdo nebyl a že ještě ráno bylo triko na gauči stejně, jako jsem ho tam odložil večer…
Otázka zní – Co se mi to, co tu se mnou je, snaží říct? Před čím se mě to snaží varovat?? Je to snad můj táta, který už není mezi námi a snaží se mě před něčím chránit?

Fotogalerie:

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

2 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.