Kuriozity

Nový internetový fenomén – vyvolávání ducha Charlieho

Internet nedávno ovládlo vyvolávání duchů, konkrétně Charlieho. Stačí, když vezmete list papíru, na něj nakreslíte kříž, po jeho stranách napíšete 2x ANO a 2x NE a na kříž položíte dvě obyčejné tužky. Pak musíte zavolat: „Charlie, Charlie, jsi tu?“ a jen čekáte, k jakému slovu se tužka přikloní. Pokud ukáže na ANO, můžete se ducha zeptat, na co chcete.

Princip této údajné paranormální komunikace je velice jednoduchý – tužka se bude pohybovat vždy, protože leží ve vratké poloze. Stačí jakákoli jemná vibrace v místnosti, například šoupnutí nohou nebo lehký průvan od okna či dveří a Charlie si s vámi začne »povídat«. Jak celý princip funguje, ukazuje video. Nicméně vyvolávání „Charlie, Charlie“ je na internetu čím dál tím populárnější a v průběhu příštích týdnů se jistě staneme svědky mnoha »pravých duchařských« videí s tužkami.

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.