Ze zpráv

Pět šokujících případů, ve kterých hrál hlavní roli kanibalismus

Kanibalismus je tabuizované téma, na které si mnozí netroufají ani pomyslet, dokonce ani v hypotetických situacích extrémního zoufalství. Spojuje se s ním hodně morálních, etických i hygienických dilemat. Nabízíme vám několik zdokumentovaných případů, které přesahují i ​​ty nejdivočejší představy.

Navštivte také:
VIDEO: Nejzáhadnější zmizení v dějinách: vypařila se celá osada

Rudy Eugene

Rudy Eugene je důkazem toho, že nikdy nepochopíme, čeho je člověk schopen pod vlivem drog. 26. května 2012 v Miami na Floridě se cesty Rudyho Eugena (31) zkřížily s bezdomovcem Ronaldem Poppy na MacArthur Freeway. Eugenovo auto se pokazilo na cestě na plážovou párty, ale pokračoval pěšky a po cestě si svlékl šaty. Po krátkém rozhovoru se Eugene vrhl na Poppa, ubil ho do bezvědomí a svlékl mu kalhoty. Potom ho kousl do obličeje a snědl některé jeho části, například levé oko. Eugene vůbec nereagoval na policisty, kteří přišli na místo činu, nakonec ho museli zastřelit. Podle toxikologické zprávy z pitvy v jeho organismu nenašli nic neobvyklého kromě marihuany.

Kanibalismus v Jamestownu

První evropští osadníci v Americe to neměli vůbec lehké. V zimě 1609 až 1610, kvůli suché deštivé sezoně přišli o velkou část úrody, měli omezený přístup k čisté vodě, opožděné dodávky potravin a lidé hladověli. Když pojedli koně, psy, kočky, krysy či dokonce kožené boty, několik zbývajících osadníků se rozhodlo konzumovat lidi. Vědecká analýza pozůstatků odhalila, že zavraždili a zkonzumovali například 14-letou dívku, o čemž svědčí čtyři mělké zářezy na lebce. Celkově počet obyvatel Jamestownu v průběhu této neslavné zimy klesl z přibližně 500 na 61.

Navštivte také:
Záhadná úmrtí známých osobností: Když je nejasností příliš (část první)

Leonarda Cianciulliová

Pokud vás fascinují zločiny, víte, že v historii sériových vrahů není mnoho žen. No jednu pro vás máme – Leonard Cianciulliovou. Leonarda se narodila v idylické jižní Itálii a trápily ji obavy, že žádné z jejích dětí nepřežije do dospělosti. Částečně to způsobila věštba, její paranoia, ale zejména ne nejlepší zdravotní péče v té době. Do roku 1938 přežili jen čtyři děti z celkového počtu 17ti těhotenství. Když její nejstarší syn chtěl vstoupit do armády v rámci druhé světové války, nemohla dopustit, aby zahynul. A tak našla řešení, které ho mělo ochránit – ne jednu, ale až tři lidské oběti. Šlo o tři ženy z její komunity, které jí důvěřovaly. Z jejich tuku vyrobila mýdlo, které rozdala sousedům a známým. A krev použila při pečení. Nechala ji vysušit, přidala do ní mouku, cukr, čokoládu, mléko, vejce a margarín. Ze směsi upekla křupavé čajové koláče.

Severokorejský černý trh

I v roce 2021 zůstává Severní Korea pod vládou vůdce, který odmítá jakýkoliv vnější vliv. I když existují jisté pokusy jak vypadat současně, například Kim Čong-Unův obdiv k Dennisovi Rodmanovi a falešné rekvizity budov v hlavním městě Pchjongjang, což však neodpovídá podmínkám, v jakých žije většina severokorejského lidu. To málo, co víme, je díky svědectvím lidí, kteří přežili útěk do Číny a Jižní Koreji: většina lidí, kromě elitních a vládních úředníků, musí vyžít z velmi malého množství jídla, což znamená skrytý hladomor. V nejtemnějších zákoutích černého trhu však najdete i podivně vypadající maso. A v těchto oblastech mizí děti. Konkrétní případ popisuje zmizení dvou sourozenců, jechž naposledy viděli v blízkosti obchodu s nudlemi. Majitelka nabídla dětem místo v blízkosti ohně a trochu vývaru, aby se zahřály. Když usnuli, zavraždila je a později servírovala jako pokrm.

Navštivte také:
VIDEO: Prokletá videa, která vyděsila lidi z celého světa

Joel Guy Jr.

Joel Guy Jr. byl nešťastný, když se dozvěděl, že jeho rodiče se rozhodli odejít do důchodu. Po 28 letech, kdy neměl práci a rodiče ho finančně plně podpořily! Rozhodl se je zavraždit, podpálit dům a svalit to na otce a následně shrábnout životní pojistku v hodnotě 500 tisíc dolarů. Úřady, které přišly zkontrolovat situaci však objevily následující scénu: Na těle otce bylo přes 40 bodnutí, tělo porcované, rozpuštěné v nádobě s gulášem, kromě rukou, které ležely na podlaze. Matka měla více než 30 bodných ran a její hlava byla v hrnci na sporáku.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.