Podivné úkazy

Setkání s džinem dokazuje, proč bychom se před nimi měli mít na pozoru

Džina vypustíme z lahve a on nám splní přání… takhle nějak známe postavu džina z orientálních pohádek. Většinou ho máme v představách jako jakéhosi beztvarého ducha a je poněkud riskantní ho z lahve pustit, neb si nemůžeme být jistí, zda je to džin hodný, nebo zlý. Pojďme se ale podívat, kde se podle legend i vědců vzali „opravdoví“ džinové.

Navštivte také:
Tajemný Hotel Banff Springs v Albertě – Kanada

Původ džinů
Slovo džin pochází z arabského výrazu pro „ukrytý, skrytý“. V koránu se o nich mluví jako o druhých božích lidech, kteří podle legendy žili na tomto světě v dobách, kdy byl ještě rájem. Tak jako lidé byli stvořeni z hlíny, andělé ze světla, džinové byli stvořeni z kouře bez ohně. Místo dodržování zákonů džiny tehdy ovládla chamtivost, válčili mezi sebou i lidmi, ničili zemi. Proto byli potrestáni vyhnáním z tohoto světa a přemístěni do jiné reality.

Život džinů
Podobně jako lidé si džinové mohou vybrat cestu, po které se vydají – po cestě dobra, nebo zla. Mají city, mohou milovat i nenávidět, dokonce se mohou vdávat, či ženit, vychovávat děti. Žijí ale mnohem déle než lidé a čím starší džin je, tím více síly nabývá, na rozdíl od lidí, kteří jsou s věkem moudřejší, ale fyzické síly jim ubývají.

džin

Schopnosti džinů
Džinové mají schopnost ovládat lidi i zvířata. Pokud je člověk pozve do svého života a chce splnit nějaké přání, džinové za to obvykle něco požadují. Je pak na člověku, zda riskne splnění svého přání, i když neví, co bude džin požadovat, což může být cokoliv, od jídla, dobrého vína, až po dceru. Někdy se džinové obrazně řečeno přisají na člověka a živí se jeho energií. Někdy v nich záměrně vyvolávají strach.

Navštivte také:
Jack Svlíkač: Sériový vrah zabíjel prostitutky před 55 lety

Setkání s džinem
Pro vyznavače islámu jsou džinové velmi skuteční. Tak jako „naši“ duchové, vyvolávají se i džinové. O setkání s nimi ale vypráví nejen muslimové.

Například muž žijící na pobřeží Karibiku je přesvědčen, že s džiny setkal ve svém domě několikrát. První setkání začalo vibracemi matrace v jeho posteli, které ho donutily zvednout se. Nechápal, co se děje. Najednou uslyšel ve vedlejší místnosti hlasy. Rozběhl se tam a uviděl dvě jakoby rozostřené průsvitně bílé postavy muže a ženy, které k jeho úžasu jakoby procházely skleněnou zdí jeho verandy. Muž měl pro strach uděláno, začal křičet, ať zmizí, vypadnou z jeho domu. Od té doby se džinové objevovali noc co noc. Párkrát se na místě, kde před chvílí majitel domu stál, objevovaly jakési loutky, postavy z papíru či slámy, které nikdy předtím neviděl. Muž se začal cítit unavený, bez energie. Zda to bylo nevyspáním, nebo napojením zlého džina na jeho energetické tělo nikdo neví. Muž dům prodal, noví majitelé nikdy nic zvláštního nezaznamenali a on se začal cítit ve svém novém domově lépe.

Navštivte také:
VIDEO: Únosce zachytila ​​kamera, pohřešovanou ženu ale nikdy nenašli

Když o tom mluvil s přáteli, připomněl mu jeden z nich, jak před časem vykládal, že nevěří na žádné paranormální nesmysly a že především džinové jsou výmysly z pohádek.

Možná bychom měli vážit slova.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.