Nejděsivější místa

Tajemný Hotel Banff Springs v Albertě – Kanada

Hotel Banff Springs v Albertě v Kanadě byl postaven před více než 125 lety kanadskou pacifickou železnicí jako luxusní zastávkový bod pro návštěvníky cestující vlakem. Nenechte se malebným okolím hotelu ošálit. Říká se, že je to jedno z nejtemnějších míst na zemi.

Navštivte také:
Jack Svlíkač: Sériový vrah zabíjel prostitutky před 55 lety

Strašlivé zprávy informují o pozorování nevěsty, která spadla ze schodiště poté, co jí vzplály svatební šaty. Její duch byl vidět na schodech a v tanečních sálech, z nichž mnozí svědci hlásili plameny ze zadní části šatů.

Nejtemnějším příběhem, který místní obyvatelé vyprávějí, je o rodině, která byla vyvražděna v pokoji 873. Dveře do této místnosti byly zazděné, ale rodina, která zde zemřela, je v této místnosti dodnes stále vídána. Často i v chodbě mimo pokoj.

Snad nejpopulárnější ze všech zpráv je o bývalém barmanovi, Sam Macauley. Během 60. a 70. let sloužil v hotelu a dodnes je zde spatřován. Rád pomáhá hostům v jejich pokojích, oblečený do uniformy z 60. let. Často zapíná světla a otevírá zamčené dveře. Pokud se pokusíte o rozhovor nebo mu budete chtít dát dýško, Sam zmizí.

Navštivte také:
VIDEO: Únosce zachytila ​​kamera, pohřešovanou ženu ale nikdy nenašli

Fotogalerie:

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.