Nejděsivější místa

Tajemství bridgewaterského trojúhelníku

Zalesněná oblast plná močálů nedaleko massachusettského města Bridgewater jižně od Bostonu je často přirovnávána k bermudskému trojúhelníku. Ve skutečnosti je však ještě mnohem záhadnější! Představujeme lokalitu, kam si troufnou vstoupit jen ti nejodvážnější…

Pokud jste o tomto místě dosud neslyšeli, můžete být rádi! Bridgewaterský trojúhelník je totiž jednou z nejděsivějších lokalit na světě. Rozkládá se na ploše zhruba 520 km2 (o něco větší než Praha; pozn. red.) na jihovýchodě Massachusetts ve Spojených státech amerických. Jeho hlavními trojúhelníkovými body jsou města Abington, Rehoboth a Freetown.

Uvnitř se nachází několik dalších městeček a také rozsáhlá bažina jménem Hockomock. V celé oblasti se údajně děje celá řada záhadných jevů. Mají se zde zjevovat podivuhodné bludičky, stejně jako rozmanité stvůry včetně obřích ještěrů a gigantických hadů. Z oblasti pocházejí také mnohé zprávy o UFO a zvířecích i lidských obětech!

Jedním z nejčastějších paranormálních jevů v bridgewaterském trojúhelníku jsou záhadná světla, která se zde údajně objevují především v noci. Jde o tzv. bludičky, které jsou známé i z Česka. Podle démonologů se jedná o duše mrtvých čarodějnic, nebo jedinců, kteří zemřeli ještě před tím, než byli pokřtěni.

Jde o zelená, modrá nebo i jinak zbarvená světélka, která lze zahlédnout u bažin a jež lákají pocestné do močálů. A to především ty, kteří se k nim chovají neuctivě (např. na ně pískají nebo je urážejí).

Fotogalerie:

zdroj: epochaplus.cz

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.