ParaMag

VIDEO: Nečekané překvapení – Společně fotka s duchem v opuštěné nemocnici

 Rychlé zprávy

VIDEO: Nečekané překvapení – Společně fotka s duchem v opuštěné nemocnici

VIDEO: Nečekané překvapení – Společně fotka s duchem v opuštěné nemocnici
18 srpna
13:59 2018

Velký šok zažila amatérská skupina LOVCŮ duchů, která se vydala na prohlídku opuštěné nemocnice Newsham Park Hospital v anglickém městě Liverpool. Ale když celá skupina potvrdila, že se ve staré a nepoužívané nemocnici nesetkali se žádným duchem, nakonec se s nimi jeden duch vyfotografoval na společné skupinové fotografii.

V době focení však o tom ještě nikdo ze skupiny neměl ani tušení. Překvapení přišlo až o pár hodin později.

Strašidelná tvář na fotce
V Británii existuje pro někoho možná zvláštní společnost Haunted happening, která pravidelně organizuje pro zájemce strašidelné prohlídky, nebo skutečný lov duchů. Každý jeden zájemce se tak může na jednu noc stát nefalšovaným lovcem duchů. Stačí si jen vybrat z nabídky strašidelných míst, která tato společnost na své stránce najděte a může se při troše “štěstí” střetnout se skutečným duchem.

O zájemce nemá tato společnost nouzi, protože lidi tyto služby vyhledávají celoročně, ale největší zájem je hlavně v čase Halloweenu, tedy v předvečer svátku všech svatých. Minulý rok na začátku listopadu se tak jistá skupina zájemců – amatérských lovců duchů, dostala díky Společnosti Haunted happening do opuštěné liverpoolské nemocnice Newsham Park Hospital.

Předtím, jak se celá skupina pod vedením Phila Barrona zavázala na strašidelné prohlídce nemocnice, vznikla skupinová fotografie všech 29 členů, kteří se na prohlídku přihlásili. Fotografii vyhotovil Phil Barron, který si však během fotografování absolutně ničeho nevšiml.

Ani členové celé skupiny ješte tehdy ani netušili, že se s nimi fotografuje skutečný duch. Zjistil to až o pár hodin později, když byla fotka zveřejněna na sociální síti.

Newsham Park Hospital
Budova nemocnice, která byla předtím sirotčincem na podporu a vzdělávání sirot britských námořníků, byla otevřena ještě v roce 1874. Později budova sloužila jako léčebna pro duševně nemocné a nakonec i jako nemocnice. I když budova dodnes patří k nejznámějším stavbám v Liverpoolu, od roku 1992, kdy byla uzavřena, neustále chátrá.

Během 118 let, kdy byla budova v provozu se zde nepochybně nahromadilo množství negativní energie, neboť o sirotčinci i o léčebně duševně nemocných se říká, že zde byly velmi tvrdé podmínky.

I účastníci této prohlídky, ale i těch předchozích potvrdili, že negativní energie je v nemocnici skutečně cítit. Vždyť nakonec to potvrdila i spiritistické tabulka ouija, která se používá na rozhovory s duchy. Během noční prohlídky však nikdo z účastníků neviděl ducha, všichni měli jen smíšené pocity, jako by je někdo sledoval.

Skupinovou fotografii poslal během přestávky v době prohlídky na sociální síť Phil Barron, který si ani tehdy ještě neuvědomil, že na fotce je jedna tvář navíc. Dozvěděl se to až následující den ráno, když bylo pod fotkou na sociální síti množství komentářů které poukazovaly na to, že na fotce je zachycen nějaký duch.

Byla tam mrtvolně bledá tvář ženy s propadlýma tmavýma očima, která se však na fotce usmívala.

Nikdo neměl ani tušení, kdo to na fotografii může být a Phil Barron absolutně vylučuje, že by bylo s fotkou nějak manipulováno. Mnoha lidem se tvář ženy podobala duchu z hororu Kruh. Mohl tak pořadatel prohlídky skutečně vyfotit ducha, který se stále potuluje po opuštěné liverpoolské nemocnici? Fanoušci společnosti Haunted happening jsou o tom skutečně přesvědčeni.

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář